Jump to content
zxcv

JB yaptım Başıma Gelmeyen Kalmadı

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

BUgün telefona tetheret jb 4.3.4 jb yaptım beğenmedim sildim. Restore yaptım restore sonrası telefon sim kilitli konumuna düştü. Hiçbişey gelmiyor. Arkaplanda itunesa bağlayın resmi çıktı. Sadece acil aramalar diyor. oysa benim telefonum Türkiyeden alınma bu nasıl oldu? Yardım edin lütfen

edit: sorun çözüldü

Yardımda bulunan herkese teşekkürler...Sorunum çözüldü. Bilgisayarı yeniden başlatıp iTunes'a bağlamamla ikinci denemeyi az daha beklemiyor sinirlenip kapıyordumki kayıt ekranı geldi ve hata raporu gözükmedi zaten. Herhangi bir sorunla karşılaşan arkadaşların bilgisayarı yeniden başlatmasında fayda var.

tarihinde SymPhoney tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

iTunes şimdide Recovery modda olduğuma dair bir msaj verdi. Telefonda ayno bağlat-yınız işarreti. iphone gözülüyor. serial number olan değerler n/a şimdi napıcam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

itunes a bağlayınca aynan şu mesaj çıkıyor "iTunes has dedected an recovery mode. You must restore this iphone before it can be used with itunes"

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşım sakin ol benimde başıma geldi. Forumda bunun cevabı var. Sorun host dosyası problemi. Su an iş yerinde olduğum için ayrıntılı bilgi veremiyorum ama forumda var bunun cevabı dediğim gibi. Aldığın hata koduyla araştırırsan hemen buluyorsun. En kötü başka bir bilgisayarda restore edersen sorun çözülür ama buna hiç gerek yok :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arkadaşım sakin ol benimde başıma geldi. Forumda bunun cevabı var. Sorun host dosyası problemi. Su an iş yerinde olduğum için ayrıntılı bilgi veremiyorum ama forumda var bunun cevabı dediğim gibi. Aldığın hata koduyla araştırırsan hemen buluyorsun. En kötü başka bir bilgisayarda restore edersen sorun çözülür ama buna hiç gerek yok :)

hayır host dosyasını da düzenledim. JB den dolayı Apple'ın olduğu yerleri kaldır diyceksin ama onları da yaptım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

en son surum su an 4.3.5 o sürümü yüklemeyi deneyiniz. yükleme bittikten sonra telefonu pc den ayırın sonra telefon acılınca tekar takın simkarıtınız telefonun içinde olsun itunes telefonu active edecektir daha sonra kullanmaya başlayın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
an unknown errror 3194

olmuyooo

Windows/system32/drivers/etc icinde hosts dosyası var. Bunu masaüstüne kopyalayın ve not defteri ile acın. İçindeki apple ile ilgili olan satırı silin ve kaydedin. Sonra orjinalinin üzerine kopyalayın. Bilgisayarı kapatıp acın ve restore edin.

Sent from my iPhone using Forum Runner

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

# Copyright © 1993-2009 Microsoft Corp.

#

# This is a sample HOSTS file used by Microsoft TCP/IP for Windows.

#

# This file contains the mappings of IP addresses to host names. Each

# entry should be kept on an individual line. The IP address should

# be placed in the first column followed by the corresponding host name.

# The IP address and the host name should be separated by at least one

# space.

#

# Additionally, comments (such as these) may be inserted on individual

# lines or following the machine name denoted by a '#' symbol.

#

# For example:

#

# 102.54.94.97 rhino.acme.com # source server

# 38.25.63.10 x.acme.com # x client host

# localhost name resolution is handled within DNS itself.

# 127.0.0.1 localhost

böyle olması gerekiyor host dosyası

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hocam, dün benzer bir sorun yaşadım, Şöyleki SHSH kaydım olmasına rağmen 4.3.2 den 4.3.3 e geçemedim. Hostla oynadıkça 3194,1013, 20 vs vs hatalar alacaksınız ve olmayacak. Sn0wbreeze ile custom yapın ve yükleyin olsun bitsin..

Edit; recovery moddan da reds0w ile çıktım ancak ne face time nede mms ve internet paylaşımı çıkmadı. Operatör kısmındada "yok" yazıyordu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sim Kilitli iphone u etkinleştirmek için pın kilidi olmayan geçerli bir sim takın .diyor bu sefer de .Sim kilitli değilki kilidi aç butonu da var aşşaığıda pin i giriyorum bişey açılmıyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sim Kilitli iphone u etkinleştirmek için pın kilidi olmayan geçerli bir sim takın .diyor bu sefer de .Sim kilitli değilki kilidi aç butonu da var aşşaığıda pin i giriyorum bişey açılmıyor

başka bir telefonda pin kodunu kaldırıp denermisin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

şimdi telefon normal ekrana geçtimi ?

geçti ise kartınızdaki şifreyi kaldırın kablo çekili olsun

sonra kartı takmadan kabloyu takınız

sonrada simkartı takınız normalde simfree cihaz gelmesi lazım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
başka bir telefonda pin kodunu kaldırıp denermisin

bu sefer de sim kilitle demiyor ama itunesa bağlayınız işariti yine çıkıyor itunes a baplayınca bilinmeyen bir hata oldu 9808 diyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş