Jump to content
Sign in to follow this  
ermel

Sürüm Yükseltme Yardıma ihtiyacım var Lütfen

Rate this topic

Recommended Posts

Sorguladığım da cihazımla ilgili bilgi; İTHALAT YOLUYLA KAYDEDİLEN İMEİ, üretici:Apple - Pazar adı: 3GS

şekilde, sanırım cihazım yurtiçi, bu durumda 4.2.1 olan sürümümü 4.3.4'e yükseltsem unlock sorunu yaşar mıyım? Birde İ tunes'deki "güncelleme var" hatırlatmasına itibar edip ordan sürüm yükseltsem sorun olur mu? cevaplarınız ve yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..

Ayarlar/Genel/Hakkında/Model ne yazıyor ? büyük ihtimal cihaz FU sorunsuz update edebileceksiniz ama önce modeli öğrenelim..

İthalat yoluyla gelen cihazlar sim kilitli olamaz, kanunen yasaktır... Telefonunuz sim kilitsizdir ancak 4.3.4 ya da 4.3.5 de jailbreak yok, tavsiyem 4.2.1 de kalmanız. SHSH ınız varsa en fazla 4.3.3 yüklemenizi tavsiye ederim.

Saygılar...

MC131TU böyle yazıyor,

Ok cihaz TR cihazı şanslısınız İPhone16'nın dediklerini dikkate alarak ilerleyin.. Ayrıca 3GS'te çalışan en stabil sürüm 4.2.1 dir

İphone16 cevap için çok teşekkür ederim, SHSH kaydı bilgisi cydia ekranında 4.3.4 - 4.3.5 ve 4.0 olarak gözüküyor, 2.el aldım bu cihazı, 4.3.3 kullanamayacağım anladığım kadarıyla...

çok teşekkürler Kaan... tavsiyelerinizi dikkate alıp şimdilik böyle devam edeceğim, sonuçta sizler biz acemilerin kılavuzusunuz, durduk yerde dertsiz başıma dert almayayım ben en iyisi :) tekrar teşekkürler..

İphone16 cevap için çok teşekkür ederim, SHSH kaydı bilgisi cydia ekranında 4.3.4 - 4.3.5 ve 4.0 olarak gözüküyor, 2.el aldım bu cihazı, 4.3.3 kullanamayacağım anladığım kadarıyla...

Kullanabılırsın aslında ama memnun kalmassın.. rica ederiz..

sizler iyi diyorsanız iyidir :) tekrar teşekkür ederim, son bir sorum olacak hazır yaklamışken :) sb settings'ten ayarladım ve ekranın en üstünde yerini aldı saat ve MB bilgisi, fakat şu ana kadar 146 MB'den yukarı çıkmadı hiç, bunun ortalaması nedir (veya böyle bir değer var mıdır) cihazım yavaş mıdır? Bu 146MB ne anlama geliyor iyi midir kötü müdür?.. Bazı temalardaki screenshot'lara bakıyorum da adamlar 330MB ' lerde geziyorlar, imreniyorum valla :)

sizler iyi diyorsanız iyidir :) tekrar teşekkür ederim, son bir sorum olacak hazır yaklamışken :) sb settings'ten ayarladım ve ekranın en üstünde yerini aldı saat ve MB bilgisi, fakat şu ana kadar 146 MB'den yukarı çıkmadı hiç, bunun ortalaması nedir (veya böyle bir değer var mıdır) cihazım yavaş mıdır? Bu 146MB ne anlama geliyor iyi midir kötü müdür?.. Bazı temalardaki screenshot'lara bakıyorum da adamlar 330MB ' lerde geziyorlar, imreniyorum valla :)

Kullanabileceğin boş ram miktarıdır o multitasking de ne varsa kapat değişir değer ortalama değeri 512 totalde ise uygulama başına değişir genel bişi yok ama 146 da kötü bir değer değil..

çok çok çok teşekkür ederim ustam :) şimdi daha bir sever oldum cihazımı :) özel bez bile aldım bugün ona, siliyorum sürekli, pamuklara sarıp yatırıyorum :) saygılarımla...

çok çok çok teşekkür ederim ustam :) şimdi daha bir sever oldum cihazımı :) özel bez bile aldım bugün ona, siliyorum sürekli, pamuklara sarıp yatırıyorum :) saygılarımla...

Haha :) iphone farklı bir icattır ona telefon demeyin küser bozulur

:o telefon demiyorum zaten, kendimden çok ona bakıyorum valla :) aramızda tarifi imkansız bir bağ oluştu, her ne kadar bi dolu para sayıp sahip olsamda aramızdaki şeyin adı asla para değil, başka bişey :):)