Jump to content
ugrgdr

iPhone'a Kola Döküldü :/

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

Burger Kingte arkadaşlarla muhabbet ediyorduk telefon kuçağımdaydı elim kolaya çarptı kucağıma boşaldı kola telefonda nasibini aldı tabi daha sonra iyice güneşe koydum kuruttum telefonun hiçbir şeyi yoktu olaydan 5 saat sonra ekran gitti. Telefona ulaşılıyor fakat ekran falan açılmıyordu. Şuan pirinç kavonuzunda kaç gün bekletmem lazım ve daha neleri uygulamam lazım yardımcı olursanız sevinirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Keske güneşe koymasaydın hemen kapatıp direkt pirinç icine gomseydin

2 gun kalması iyi olur

Gecmis olsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Güneşe koydum derken üstümü kurutmak için güneşde durdum telefonu da elimde tuttum onu kastedtim en fazla 10dk durdu.

Sağol bu arada öyle yapacaktım da sağına soluna vurdum hiç kola falan çıkmayınca bi yerinden sorun yoktur diye düşündüm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

valla geçmiş olsun az önce pastane'de android'li bi telefonum vardı üstüne limonata döktüm bence bir sıkıntı yok gibi ama yarın belli olur heralde :s

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

inşallah bi sorun olmaz. benim telefon çalışıyormuş fakat ekranda görüntü yoktu açılmıyordu umarım sorun büyük olmaz :/

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Telefonu açın board'ı pilden ayırın. Boardı temiz suyla yıkayın ve kurumaya bırakın, kasa içindeki ıslak yerleri de temizleyin. kola şekerli olduğu için normal su gibi olmayabilir. Bikaç gün kurutun calışır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yalnız telefon çalışıyor fakat görüntü ses falan yok yani telefon açılmadığında arayan bir kişi ulaşabiliyormuş fakat cevapsızmış. boardı suyla yıkamaktan biraz korkuyorum ama pilini çıkarıp pirinç kavonzuna koymak daha mı iyi olur?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Demin pirinç kavonozundan çıkardım ve denedim. Çalışıyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hocam pirinç ne alaka anlıyamadım konunun pirinçle kavanozla ne alakası var

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!