Jump to content
bymaster

iphone elmada kaldi farkli bir sorun

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

arkadaşlar jb yaptim tele cydiadan sync yükledim elmada kaldi bida jb yaptim elmada kaldi şuan version hiç yükseltmedim pc görüyo teli ama telde elmada kaldi resimlere fln bakabiliorum pc görüyo ilginç bir şey recovy moddada degil nasi acicam teli bi çözüm önerirmisiniz dosyalar silinmeden version 4.3.3 3gs telefon

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yüklediginiz dosyayı silin acılır.Ayrıca appsync yerine installous yüklerseniz daha iyi olur.

arkadaşlar jb yaptim tele cydiadan sync yükledim elmada kaldi bida jb yaptim elmada kaldi şuan version hiç yükseltmedim pc görüyo teli ama telde elmada kaldi resimlere fln bakabiliorum pc görüyo ilginç bir şey recovy moddada degil nasi acicam teli bi çözüm önerirmisiniz dosyalar silinmeden version 4.3.3 3gs telefon

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

telefon acilmadan nasil silicem onu? acaba tarif edermisiniz lütfen ekran gelmeden baska pro ile baglanip sistem dosyalarindan silebilirmiyiz? cydia programini appsync 4.1 yükledim ondan oldu nasi silcem bilemiorum elmada kaldi teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bi de restore edemezsin shsh yoksa.

Programa gir Raw File System kısmında yukarıda search kısmına bas ve arat. Yüklediğinle ilgili olanları sil sadece.

Bi de iPhone pc suite programını bir dene direkt silinebiliyordu sanırım.

Yada olmadı iTunes ac ve cihaza sag tıklayarak Sync bas. Oyalanır ve cihaz güvenli modda açılabilir. Ama dediğim gibi açılabilir. Acilmayada bilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

teşekkürler ama sanirim itunes görmüyo yani normal takiorum pc ses geliyo resim dosyalarida geliyo ama anlamadım nie böle oldu kesin o appysnc kurmuştum ondan sora kitlendi böle kaldi onu silebilsem bi keşke acilir gibi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İfunbox'ta tel. ismine tıklayın, sonra search files'a yazıp appsync aratın birden fazla klasör çıkacak çünki. Sonra silip hard reset yapın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sagolasin yalniz herşey karisti sonuç olarak elimde 4.3.3 versionlu 3gs var unlock sorunu yok ama elmada kaliyor ben bunu nasil açarim? restoremi yapmaliyim? nasil yapmaliyim? itunesten restore yaparken hata veriyo orjinal fw yani anlamiş degğilim napmaliyim elma sorununu nasi çözmeliyim jb sonrasi elmada kaldi anlamiş degilim adam arayip duruyo en sinir oldum şeydir yetistirmem lazim çözemedim ilginize teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş