Jump to content
anlhcylmz

Sınırlama Şifresi App Store Kayıp Acil Yardım...

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

merhabalar,

4.1 sürümlü iphone 3gs kullanıyorum.daha önce nasıl olduğunu bilmiyorum bir şekilde sınırlama şifresi konulmuş telefonuma ve şuan ekranda app store olmadığı için ücretsiz olan applicationları dahi indiremiyorum telefonuma.restore etmek istiyorum ya da update etmek istediğim sırada ise herşey güzel başlayıp işlem sonunda network hatası veriyor. altunizade deki iphone yardım merkezini arayıp sordum anca 0 lanması gerektiğini ve işlemin 90 TL olduğunu söylediler.yarışmadan kazandığım bir telefon, garanti belgeside genpadan var.bunu en uygun şekilde nasıl halledebilirim ? Host Dosyasını silip restore etmeyi denedim ancak gene başarılı olmadı lütfen bilgisi olan birisi yardim edebilirmi hata kodu 3194 çıkıyor bazen bazende şu uyarıyı veriyor : "there was a problem downloading the software for the iphone 'melek's iphone'. the network connection timed out.

make sure your network setting are correct and yout network connection is active or try again later."

teşekkürler iyi forumlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Restore etmeniz lazım cihaz acikken mı restore etmeye çalışıyorsun

İnteretinizde var bir problem firmware restore için firmware indirecek ama zaman aşımına uğradığı hatası veriyor

Bağlantılarınızı kontrol edin diyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!