Jump to content
Sign in to follow this  
mrcaglayan

iPhone versiyon düşürme.

Rate this topic

Recommended Posts

Arkadaşlar versiyon düşürmek istiyorum. 4.3.4 ten 4.3.3 e . Shsh kaydımda ( bu arada shsh kaydı 6 KB 'lık birşey doğrudur umarım ) var ama ne yapmam gerekiyor bilmiyorum. basamaklar halinde bi arkadaşımız anlatabilirse çok makbule geçer. Şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar versiyon düşürmek istiyorum. 4.3.4 ten 4.3.3 e . Shsh kaydımda ( bu arada shsh kaydı 6 KB 'lık birşey doğrudur umarım ) var ama ne yapmam gerekiyor bilmiyorum. basamaklar halinde bi arkadaşımız anlatabilirse çok makbule geçer. Şimdiden teşekkürler.

ilk önce 4.3.3 yuklu orijinal firewire dosyasini indir bilgisayara

sonra iphone backup ini muhakkak al

1-iphone u bagla bilgisayara

2-tinyumbrella programini indir yada yuklu ise bilgisayarda calistir

3-tinyumbrella nin telefonunu gördugune emin ol ve tikla iphone ismine (sol tarafta device kisminda)

4-tinyumbrella da ---start tss server -----isaretine bas calissin tss server

4,5-dfu moda al telefonu

5-itunesi ac

6-(windows) shift+restoreye bas 4.3.3 yuklu orijinal firewire dosyasini göster sonra beklemede kal o halleder kendi kendine 8-10 dakka arasinda

7-8-9 youtube videolarini incele buyuk ihtimal hatalar alicaksin:)

Tavsiye: önce youtube de videolari izle cok daha kolay gelir yapmasi

O yazdıklarınız artık olmuyor maalesef, custom fw oluşturup düşülebilir.

hasanateş üyemiz % 100 doğru cvp

arkadaşlar insanları yanlış yönlendirmeyin

iphone'dan anlamayan insanlar var dediklerinizi yaptıklarında telefon bile açılmayacak

yeni üyelerimiz sizlerde yeni konu açmaktansa açılan konulara bakınız ordan tecrübe kazanın

önüne gelen cvp yazarsa burda işimiz var

konuya hakim isen cevapla ama bilmiyorsan bu işi bırak kardeşim

hasanateş üyemiz % 100 doğru cvp

arkadaşlar insanları yanlış yönlendirmeyin

iphone'dan anlamayan insanlar var dediklerinizi yaptıklarında telefon bile açılmayacak

yeni üyelerimiz sizlerde yeni konu açmaktansa açılan konulara bakınız ordan tecrübe kazanın

önüne gelen cvp yazarsa burda işimiz var

konuya hakim isen cevapla ama bilmiyorsan bu işi bırak kardeşim

HAyır yanılıyorsunuz versiyon düşürülebiliyor shsh kaydınız var ise 10 saatimi aldı çözmek ama düşüyor

benim versiyonum 4.3.5 ti cydia da dahil olmak üzere hiçbir işlem yapamıyordum i tunes 4.3.4 e düşürürken hata vermiyor onun dışında host dosyasında istediğiniz kadar düzenleme yapın 1013 hatası veriyordu

Tnyumb. son versiyonunda iphone4 ler için advanced sekmesinde baseband güncelle (cihazı fu olanlar yapsın diğerleri uzak dursun) kutusunu işaretlerseniz 10 dk süre sonra cihazının 4.3.4 veya 4.3.5 ten 4.3.3 e düşürebilir jailbreakme.com a girip 10 sn de de cihazınızı jailbreak leyebilirsiniz..

Saygılarımla

Bu arada customfrimware ile downgrade yaptığımda baseband sorunu nedeni ile hat kayboldu bende

snow.. ile 4.3.3 custom hazırladım ve downg. yaptım telefon 4.3.3 e dönmüştü ama ne vodafone nede turkcel taktığımda şebeke bulamıyordu

Benim gibi kazara veya bilerek 4.3.4-5 yapan kişiler var ise baseband sorun olmayacaksa dediğimi denesinler downgrade yapabilirler..

Saygılarımla

HAyır yanılıyorsunuz versiyon düşürülebiliyor shsh kaydınız var ise 10 saatimi aldı çözmek ama düşüyor

benim versiyonum 4.3.5 ti cydia da dahil olmak üzere hiçbir işlem yapamıyordum i tunes 4.3.4 e düşürürken hata vermiyor onun dışında host dosyasında istediğiniz kadar düzenleme yapın 1013 hatası veriyordu

Tnyumb. son versiyonunda iphone4 ler için advanced sekmesinde baseband güncelle (cihazı fu olanlar yapsın diğerleri uzak dursun) kutusunu işaretlerseniz 10 dk süre sonra cihazının 4.3.4 veya 4.3.5 ten 4.3.3 e düşürebilir jailbreakme.com a girip 10 sn de de cihazınızı jailbreak leyebilirsiniz..

Saygılarımla

Bu arada customfrimware ile downgrade yaptığımda baseband sorunu nedeni ile hat kayboldu bende

snow.. ile 4.3.3 custom hazırladım ve downg. yaptım telefon 4.3.3 e dönmüştü ama ne vodafone nede turkcel taktığımda şebeke bulamıyordu

Benim gibi kazara veya bilerek 4.3.4-5 yapan kişiler var ise baseband sorun olmayacaksa dediğimi denesinler downgrade yapabilirler..

Saygılarımla

Arkadasim tesekkurler, o kadar ugrastim olmadi ama epey bilgi edindim. Daha sonra senin aciklamalarin noktayi koymami sagladi, senin aciklamani okuduktan sonra ilk iki denememde hata verdi neden olmadi anlamadim ama 3. denemde 4.3.3'u yukledim..

bende iphone 4 unlock var. ios 5.0.1 yükleyip jailbreak yapmıştım.dün akşam 5.1e yükselttim ama tekarar 5.0.1 e dönmek istedim.tinyumbrella'dan yapmaya çalıştım ama hata aldım.Sonra itunes kurtarma hatası verdi.tekrar 5.1 de kaldı telefon ne yapmalıyım