Jump to content
bymaster

shsh kaydi var yinede restore bile olmuyor

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

iyi sabahlar nasil iş anlamadim shsh kaydim bile var ama itunesden restore yaparken hata verio 21 hatasi fln anlam veremiorum shsh olmasin direk yapim diorum yine yapamiyorum ben bu telefonu nasil acicam ya elmada kaldi shsh kaydim var restore olmuyo nasil iş ya

version: 4.3.3 3gs telefon

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Maydin02 üstad yazmış doğru yöntemi. Ben 4.3.2 den 4.3.3 e bile geçemedim ne yazıkki :S. Ancak yaptığım customla 4.3.3 kullanıyorum ve enteresan olarak facetime dahil tüm ayarlar yapılı olarak açıldı ve şarj süresi inanılmaz uzadı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

iyide verdin linkdede ojinal fw ler yaziyo hem ben jb yapamiyorum cünkü telefon acilmiyo. restorede olmuyo napcam bilmiom elmada kaldi shift ile orjinal fw gösteriorum nafile hata verio

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şöyle yapacaksınız; 4.3.3 ve sn0wbreeze indirin. Sn0wbreeze çalıştırıp indirdiğiniz fw.yi gösterin next deyip build ipsw ye tıklayıp (install cydia seçili olsun) devam edin. Masaüstüne yeni bir fw çıkartacak. İreb ile dfu ya alıp, İtunes shift+restore yapacaksınız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hasanateş in verdiği linkten porgramı indirip bu program sayesinde custom fw hazırlayacaksınız. custm hazırlayabilmek için hem snowbreeze hem de 4.3.3 ün orijinal fw ihtiyacınız var.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

detect it me yani tesipt et dedim ama bulamadi dfu moda almami istio aldim ama bulamadi

tarihinde bymaster tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tel pc ye bağlı iken; 5sn. power, 10sn. home+power tutun sonra home tuşunu bırakmadan power'dan elinizi çekin ve 15 sn. kadar bekleyin "dfu" ya girecektir. Yalnız bunları sn0wbreeze sizi yönledirdiği zaman yapmanız lazım...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

telefon dfu modda ozman ckarip tekrar sokuyum bide bilgisayarim aygit yöneticisinde normalde özelliklerinde buluoduk ama bunda yazmio ilginç

seri no imei vs yazioda iboot yazmasi lazim o cikmadi deneym bi

not: telefon dfu ya aldim yinede olmadi adimlari takip ettim bootrom nasil örenebilirim acaba cihaz geçen sene alinmiş acaba eskimidir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tmm ögrendim old-room muş smdi hazirliyorum bb korumayi fln seçtim bakalim ypiyor umarım olur hasan

not: yine olmadi off ne yaptimsa olmadi ben bu telefonu nasil acarim? 21 hatasi verdi acba teamviver ile baglanip yapma şansiniz varmi lütfen :(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

dfu moda aldim ireb ile sonra sn0wbreeze ile oluşturdugum cfw gösterdim kurdu bitti telefon dfuda kaldi hiç acilmadi napicam smdi? acaba yanlişmi oluşturdum + cydia seçin demişsiniz ama cydia sn0wbreeze de yok acaba 4.3.3 düzgün cfw nerden bulabilirim? ve dfudan nasil cikarim:S

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

3gs için olan 4.3.3 indirdiniz değilmi ? bir başka husus cihaz önceden jbli değilse custom fw yüklenmez.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

jb yaptikdan sonra kitlenmişti yani elmada kalmişti peki hasan kardeşim ben bunu orjinal yüklesem oda yüklenmiyo işte:S yokmu bir yolu lütfen yardim et version 4.3.3 ben orjinal 4.3.3 ve 4.3.4 var ne yapmaliyim? itunesden orjinalmi göstermeliyim? cydia vs vardi appsync kurdum elmada kaldi şimdi yeni bitane hazirliom simple mod seçip hazirliom şuan 4.3.3 versionunda onuda denicem senin önerin nedir ne yapiyim da verim şu telefonu kurtulayim :S

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!