Jump to content
pascal55

BASEBAND

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

Herkese selamlar öncelikle benim türkcell den aldığım iphone 3g telefonum var...Az çok jb ve restore etme ile ilgili bilgiye sahibim.Fakat çözemediğim bir olay söz konusu telefonu itunes ile restore ettiğimde itunse bağla sembolu çıkıyor ve ben bu sorunu redsnow yardımı ile custom firmware 4.2.1 yükleyerek aşıyorum.Ama basebandıma baktığımda 06.15.00 olduğunu gördüm normalde itunes ile restore rahatlıkla restore edebilmem için basebandımın 05.14.04 olması gerekiyor.Ben telefonumu jb siz orjinal bir şekilde kullanmak istiyorum ve bunun için de basebandımı 05.14.04 yapmam gerekiyor yaptığım araştırmalardan anladığım kadarıyla...06.15.00 olan Basebandımı nasıl 05.14.04 yapabilirim...Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkürler...

not: fuzzyband ı denedim olmadı...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

eğer baseband 06.15.00 ipad basebandı yapmışsınız maalesef bunun geri dönüşümü yok böle kullanmaya dewam ediceksiniz saygılar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Herkese selamlar öncelikle benim türkcell den aldığım iphone 3g telefonum var...Az çok jb ve restore etme ile ilgili bilgiye sahibim.Fakat çözemediğim bir olay söz konusu telefonu itunes ile restore ettiğimde itunse bağla sembolu çıkıyor ve ben bu sorunu redsnow yardımı ile custom firmware 4.2.1 yükleyerek aşıyorum.Ama basebandıma baktığımda 06.15.00 olduğunu gördüm normalde itunes ile restore rahatlıkla restore edebilmem için basebandımın 05.14.04 olması gerekiyor.Ben telefonumu jb siz orjinal bir şekilde kullanmak istiyorum ve bunun için de basebandımı 05.14.04 yapmam gerekiyor yaptığım araştırmalardan anladığım kadarıyla...06.15.00 olan Basebandımı nasıl 05.14.04 yapabilirim...Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkürler...

not: fuzzyband ı denedim olmadı...

Çözümü yazılımsal olarak yok çıkacağınıda düşünmüyorum çözümü donanımsal olarak mevcut ama nerde yapılıyor dersenız bılmıyorum..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

donanımsal olarak doğubankta yapılıyormuş bugün öğrendim adamlar ekranlar geveyler ne ararsan war :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

walla tam olarak fiyat bilmiyorum bi gidip görüş istersen bugün gevey ile usb kablosu aldım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
başka fikri olan yok mu arkadaşlar...

başka bir çözümü yok sadece fuzzyband haleder oda 3g ve botloaderleri 05.08 olan cihazları düşürür diğer 3gs i4 lerde hiç deneme yin olmaz zaten ayrıca tr den alınan bir cihazın basebandı neden 06.15 olsonki :))

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!