Jump to content
rmxstar

iPhone Facebook uygulamasindan durum guncellemesi Facebook Mobil gozukmesi

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

arkadaslar yeni versiyonunu cikartmis facebook onu indirip kurdum ve guncelledigim durumlar iphone ile yerine facebook mobil olarak gozukuyor. arkadasım guncelleme yapmadim diyor ama onunkide ve facebooktaki bi çok arkadaşımın bu sorunu var.. bi bilgisi olan varmı acaba?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bende şimdi denedim, bende de mobil ile yüklenmiştir yazdı...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Herkeste aynı :S blackberrylerde sorun yok ama :D Facebook iPhone dan beklemezdim bunu :D Hatta ben iPhone aracılığıyla yazısını daha çok beğeniyordum :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest Silinmiş Üye

Bahsettiğiniz sorun sizlere has bir sorun gibi görünüyor facebook app nin son sürümünü 3.4.4 kullanıyorum bahsettiğiniz gibi bir sorun yok.

Pc resmi.

afirzo.jpg

İphone resmi

33kursh.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bahsettiğiniz sorun sizlere has bir sorun gibi görünüyor facebook app nin son sürümünü 3.4.4 kullanıyorum bahsettiğiniz gibi bir sorun yok.

Pc resmi.

afirzo.jpg

İphone resmi

33kursh.png

Valla hocam sizin durum çok iyi o zaman iphone aracılığıyla yazısı kalkalı 2-3 ay oldu ama sizde hala aynı anlayamadım bu işi bu 2-3 ay içinde iphone ile yazısı vardı şimdi de facebook mobil ile yazıyor belki profiliniz facebook tarafından tam değiştirilmemiştir ama Facebook App da iphone ile görülmesi normal önemli olan web de nasıl göründüğü çünkü app larda genelde güncelleme ile değişiyor :) saygılar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest Silinmiş Üye
Valla hocam sizin durum çok iyi o zaman iphone aracılığıyla yazısı kalkalı 2-3 ay oldu ama sizde hala aynı anlayamadım bu işi bu 2-3 ay içinde iphone ile yazısı vardı şimdi de facebook mobil ile yazıyor belki profiliniz facebook tarafından tam değiştirilmemiştir ama Facebook App da iphone ile görülmesi normal önemli olan web de nasıl göründüğü çünkü app larda genelde güncelleme ile değişiyor :) saygılar

Eklediğim ilk resim web resmidir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Farkına varmıştım hocam zaten ondan dedim hala iphone aracılığıyla yazması çok garip geldi bana bunun sebebi nedir merak ettim şimdi :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest Silinmiş Üye
Farkına varmıştım hocam zaten ondan dedim hala iphone aracılığıyla yazması çok garip geldi bana bunun sebebi nedir merak ettim şimdi :D
Sebebini bilemiyorum cihazdaki app son sürüm hadi eski sürüm olsa ondan diyeceğimde oda değil.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest Silinmiş Üye

Sanırım buldum pc deki tarayıcı ile ilgili ben chrome kullanıyorum ve chorome'de iphone olarak görünüyor şimdi denemek için ie9 ile denedim mobil yükleme olarak göründü bana göre kullandığınız tarayıcıdan kaynaklanıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Valla hocam bende chorome kullanıyorum hatta bazen mac safariye de giriyorum ama aynı ama belki cookilerden kaynaklanabilir geçmişi temizleme veya cookileri silme yapıyor musunuz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest Silinmiş Üye
Valla hocam bende chorome kullanıyorum hatta bazen mac safariye de giriyorum ama aynı ama belki cookilerden kaynaklanabilir geçmişi temizleme veya cookileri silme yapıyor musunuz?
Günlük temizlerim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Günlük temizlerim.

Aklıma direk o geldi belkide chrome sürümünün kaynak kodları ile ilgili bir olay olabilir.. Chrome sürümünüz güncel mi hocam ?

EDIT: Hocam bir de arkadaş çevrenizdekiler nasıl görüyorlar onlarda sizin gördüğünüzü mü görüyorlar ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest Silinmiş Üye
Aklıma direk o geldi belkide chrome sürümünün kaynak kodları ile ilgili bir olay olabilir.. Chrome sürümünüz güncel mi hocam ?

EDIT: Hocam bir de arkadaş çevrenizdekiler nasıl görüyorlar onlarda sizin gördüğünüzü mü görüyorlar ?

Chorome güncel arkadaşlar nasıl görüyor bilmiyorum ama benim başka hesap var ondan bakınca iphone olarak görünüyor büyük ihtimal arkadaşlarda öyle görür.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest Silinmiş Üye
Anladım hocam yeni hipotezler lazım o zaman :D
Aynen biraz düşünelim bakalım allah allah bende taktım şimdi iyimi. :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!