Jump to content
Blackjust

Format Sonrası itunes yüklenmesi

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

evet arkadaslar başlıkta da belirttigim gibi dün pc ye format attım ve itunes yüklemeden önce sorayım dedim.

Simdi ben itunes i yükleyince pc ye baglayınca icindekiler silinecek mi tamamen ?

böyle olmaması icin bi yöntem vardır elbet onu söyleyebilir msiniz biraz acemiyim bu konuda yardımlarınızı bekliorm

teşekkürler Saygılar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest Silinmiş Üye

Cihazınızı bağlayıp direk olarak senkronize ederseniz cihazda olan veriler pcde olmadığı için silinir yapmanız gereken cihazı bağlayın otomatik olarak sync yapmasına izin vermeyin sonra itunes sol taraftaki menüden iphone cihazınızın adının üzerine gelin sağ tık yapıp transfer seçeneğini seçin böylece cihazınızdaki veriler pcye aktarılır ve verileriniz silinmez.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hocam öncelikle cevap icin teşekkür ederim,

öncelikle itunes i yükledim sonra otomatik sync felan gelmedi ama genede sync gördügüm yere tıklamadım yani veriler silinmedi fakat söyle bi sorun var ;

itunes i yükledim formattan önce back up almadıgım icin itunesi yükledikten sonra back up aldm sonra transfer işlemini yaptım aynı yerden fakat söyle ki programlar aktif gözükmüyor itunes de resimlerde burda ;

SYNC YAPMADAN ONCE BÖYLEYDİ ;

2a07f0b6.png

SYNC YAPTIKTAN SONRA AKTİF OLDU (sync yaptım fakat uygulamadım) ama PROGRAM LİSTELERİ GÖZÜKMEDİ ;

046bffc3.png

Bu resimde de transfer işlemi gerceklesiyor fakat programlar göründügü üzere pasif gorunuor onu nasıl halledecegim bide aldıgım back up iphone komple mi aldı yani resim,müziik, app felan bütün herseyi aldı mı onu ogrenebilr miyim.

a3b60b26.png

TEşekkürler Saygılar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest Silinmiş Üye

Resimlerde uygulamalar olsun müzikler olsun rehber olsun hepsinin üzerinde sync seçeneği ve kutucuk göreceksiniz kutucuğu işaretleyin sonrasında yüklemek istediğiniz uygulamanın yanındaki kutucuğuda işaretleyin ve sync yapın yüklenecektir yukarıdaki resimlere göre ringtone star dışında uygulama transfer etmemiş görünüyorsunuz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hocam valla ben bu işten bişey anlayamadım sizinle ilgili degil de bu itunes cok ilginc bişeymiş yani professionel bi pc kullanıcısı olarak itunes hic bi programa benzemior sökemedim gitti :)

simdi hocam ben kararımı degistirdim sizden sadece sunu istiyorm bana sadece APPS ve OYUNLARIM' ın yedegini nasıl alırım onu istiyorum. Yani app ve oyun dursun gerisi önemli degil hallederim ben onları benim istedigim app ve oyunların yedeginin alınması yani digerleri giderse gitsin sorun degil benim icin.

Simdi ben bide restore yedek aldım, yani ben simdi iphone i komple mi yedeklemiş oldm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest Silinmiş Üye
Hocam valla ben bu işten bişey anlayamadım sizinle ilgili degil de bu itunes cok ilginc bişeymiş yani professionel bi pc kullanıcısı olarak itunes hic bi programa benzemior sökemedim gitti :)

simdi hocam ben kararımı degistirdim sizden sadece sunu istiyorm bana sadece APPS ve OYUNLARIM' ın yedegini nasıl alırım onu istiyorum. Yani app ve oyun dursun gerisi önemli degil hallederim ben onları benim istedigim app ve oyunların yedeginin alınması yani digerleri giderse gitsin sorun degil benim icin.

Simdi ben bide restore yedek aldım, yani ben simdi iphone i komple mi yedeklemiş oldm

oyun uygulama vs vs hepsinin üzerindeki sync kutusundaki kutucuk işaretli olduğu sürece her aldığınız backing up ta yedek almış olursunuz ama şunu unutmayın yedek aldıktan sonra verilerinizin pcde bulunduğu yeri değiştirirseniz backing up işe yaramaz taşıma yaparsanız taşıdığınız yerde taşıdığınız veriye tıklayarak tekrar itunes'in o yolu bulmasını sağlamalısınız bunun dışında her backing up ta yedek almış olursunuz size tavsiyem hergün cihazınızı itunes'e bağlayın ve backing up alın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tamamdır hocam anladım, ilginiz ve tavsiye icin ayrıca teşekkür ederim

Saygılar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tamamdır hocam anladım, ilginiz ve tavsiye icin ayrıca teşekkür ederim

Saygılar

dostum cihazınızın tamamının yedeğini almak için arkadaş yardımcı olmaya çalışmış ama o şekil yedeğinizi alamazsınız hatta tüm verilerinizde siline bilir.. her pc ye format atıgınızda itunes her kişiye yılda 5 hak verir bir pc için .. format atıysanız şuan 4 hakınız kalmışıtr.. itunesi açın cihazınızı bağlayın ve itunesin üst taraflarında itunes , edit , file view, control, store i.... siz store ye basın ve authorize this computere basın cihazınız tüm yedeklerini pc ye atar ve ardında o işlem bitkten sonra itunes / device yazsının altında cihazınızın ismi yazar ona sağ tıklayın ve transfer purchases' e basın tüm veriniz itunese atar ama unutmayın her formatan sonra bi hakınız düşer yılık 5 haktır :))

kolay gelsin ..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Her formattan sonra 1 hak düşmesi soz konusu değil. Siz formattan önce deauthoruz yaparsanız hicbirsey olmaz merak etmeyin. Ama bu islemi yapmamışsanız 4 yetki kalmıştır.

tapatalk ile yolleyommm

tapatalk ile yolleyommm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dostum cihazınızın tamamının yedeğini almak için arkadaş yardımcı olmaya çalışmış ama o şekil yedeğinizi alamazsınız hatta tüm verilerinizde siline bilir.. her pc ye format atıgınızda itunes her kişiye yılda 5 hak verir bir pc için .. format atıysanız şuan 4 hakınız kalmışıtr.. itunesi açın cihazınızı bağlayın ve itunesin üst taraflarında itunes , edit , file view, control, store i.... siz store ye basın ve authorize this computere basın cihazınız tüm yedeklerini pc ye atar ve ardında o işlem bitkten sonra itunes / device yazsının altında cihazınızın ismi yazar ona sağ tıklayın ve transfer purchases' e basın tüm veriniz itunese atar ama unutmayın her formatan sonra bi hakınız düşer yılık 5 haktır :))

kolay gelsin ..

Hocam çok çok teşekkür ediyorum, fakat cihazın tamamını yedeklemedi acaba bi yerlerde yanlıslık mı yaptım ?

dediginiz gibi ana menüde STORE sekmesinden authorize this computere bastım 1-2 sn bile sürmedi hemen işlem bitti

tekrardan DEVİCES menüsünden transfer purchases' e bastım ondada 1-2 sn sürdü ama tam olarak dosyalar cıkmadı yani apps ler cıktı cogu da oyunlardan hic cıkmadı benim icin önemli olan apps lerden bi kac tanesi ve oyunların hepsi önemli sonradan ben hepsini tekrardan yüklerim o sorun olmaz ama oyunlar önemli hocam onların hepsinin .ipa sı bende mevcut degil

Teşekkürler.. saygılar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!