Jump to content
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !
Sign in to follow this  
reinamartini

Versiyon geçişleri için temel konu.

Rate this topic

Recommended Posts

arkadaslar merhaba usa den 2 sene önce sim kilitli bir ıphone 3gs geldi ben bunu ipad basebandine cevirerek unlock yaptım sürüm 4.1 bb 6.15 simdi sorun su cihaz cekmiyor gidip geliyor 1 dakka cekiyorsa 5 dakika hat arıyor kapanıyor kabloyla pcye baglanmadan acılmıyor versiyon yukselticem 3194 hatası alıyorum 4.1 yuklerkende 1015 hatası alıyorum.telefoncuya verdim onlarda yapamadılar.simdi bu üstte arkadasmızın anlattıgı yolla 4.3.3 ü yüklesem telefonu unlock yapabilirmiyim lütfen bi yadımcı olun simdiden herkese teşekkürler...

Arkadaşlar dediklerinizi yaptım ama bende start tts server secenegi aktif olmuyo telefon dfu modda kaldı smdı

Benım telefonum yurt dısından alınma sımdı bu nu denersem ve acılıp sım bloack olursa cozme ıhtımalım varmı.? aktıvasyon kartım yok sım kılıtlı kalırsa telefon yıne ısıme yaramaz

4.3.5 versiyonlu cihazı 4.3.3 e düşürebilmek için ilk önce tethered jb mi yapmam gerekiyor ?

ssh kaydı olarak sadece 4.3.5 var cihaz sıfır çünkü...

4.3.5 versiyonlu cihazı 4.3.3 e düşürebilmek için ilk önce tethered jb mi yapmam gerekiyor ?

ssh kaydı olarak sadece 4.3.5 var cihaz sıfır çünkü...

4.3.3 e düşüremezsiniz..:

Saygılar...

arkadaşlar merhaba;

cihazımı 4.2.1 den 3.1.3 e düşürmek istiyorum bir sitede anlatım buldum. Gerekli olanlar 3.1.3 firm. 230mb , recboot v1.1. diye sonlandırıyor.Bunlar yeterlimi downgrade için.Cihazı 2.el aldım.Yeni bir iphone kullanıcısıyım yani bilgisizim arkadaşlar basit anlatımla yardımcı olursanız sevinirim.Ve ne yapmam gerekir sağlıklı donwgrade için??

cihazım yurtdışı 3g (fu)

modem firm:06.15.00

sürüm:4,2,1

Baseband FU cihazlar için önemli değildir, yanlız simlock cihazlarda da yükselen baseband düşmez.

Yanlış bilgi.Cihazım 3G Almanya O2 'den alınmış cihazım.O2 tarafından kilitli bir cihaz.Baseband sürümüm 06.15 idi.Ve gps sorunundan dolayı düşürmem gerekiyodu. Bulduğum yöntemi(bir forum sitesinde) denedim.Ve başarıyla sonuç verdi.Cihazım şu anda 05.13.04 baseband'e sahip.Eğer baseband sürümünü düşürmek isteyen arkadaş var ise bana özel den mesaj atarlarsa forum sitesinin linkini gönderebilirm arkadaşlar.

extra not: tüm iphone 3gs lerde 4.1 ssh kaydı vardır, ireb te 3gs seçtikten sonra shift + Resore ile 4.1 gösterin zahmetsiz versiyonu düşürmüş olursunuz, özellikle 4.3.5 'e yanlışla yükseltenler için.

extra not: tüm iphone 3gs lerde 4.1 ssh kaydı vardır, ireb te 3gs seçtikten sonra shift + Resore ile 4.1 gösterin zahmetsiz versiyonu düşürmüş olursunuz, özellikle 4.3.5 'e yanlışla yükseltenler için.

orjinal yüklediğimde hata alıyorum,cfw yükleyince hat gelmiyor :s

3G eski bootlader versiyonlarında zaten bb düşürme mümkündü.

5.08 bootloader a sahip 3G lerde, evet...

Saygılar...

Arkadaşlar yurdışı 3g de 4.1 versiyonum var 3.1 versiyona düşürmek istiyorum yani daha önce yaptığım gibi restore+jailbreak+ultrasnow. Bu durumda da hataları alırmıyım mutlaka arkadaşmızın 1. mesajda anlattığı cfw mi oluşturmam gerekiyor? Syg.

Arkadaşlar yurdışı 3g de 4.1 versiyonum var 3.1 versiyona düşürmek istiyorum yani daha önce yaptığım gibi restore+jailbreak+ultrasnow. Bu durumda da hataları alırmıyım mutlaka arkadaşmızın 1. mesajda anlattığı cfw mi oluşturmam gerekiyor? Syg.

3g cihazlarda sorun olmaz her ikisinide yukleyebilirsiniz

Sent from my iPhone using Tapatalk

3g cihazlarda sorun olmaz her ikisinide yukleyebilirsiniz

Sent from my iPhone using Tapatalk

Teşekkürler, restore ile fw yi 3.1'e düşürdükten sonra bu defa çoğu kişinin tavsiye ettiği jailbreakme.com adresinden jb yapmak istiyorum. Bu site jb sonrasındaki şebeke almak için ultrasnowun yaptığı işi de yapmakta mıdır? Syg.

merhaba yardım edebilirmisiniz lütfen bir sorum olucak, 3gs cihazı 4.1 sürümden 4.3.3 e yükseltmek istiyorum shsh kaydınıda yaptım artık yükseltmemde bi sakınca yoktur değilmi? bu aşamadan sonra ne yapmam lazım ? aslında sorun bazı oyunları almaması örn:gta3 bunun içinde sürüm yükseltmeyi deniycem :) teşekkürler

slm ben telefonu geveyle kullanıyorum geveysiz kullanmak için ne yapmam gerek yardımcı olurmusunuz ömür boyu geceysiz kullanmak istiyorum güncelleme yapamıyorum

slm ben telefonu geveyle kullanıyorum geveysiz kullanmak için ne yapmam gerek yardımcı olurmusunuz ömür boyu geceysiz kullanmak istiyorum güncelleme yapamıyorum

Operatörünüze Başvurup Simlock'u Kaldırabilirsiniz.

konu eskimedi mi? bildiğim kadarıyla artık tinyumbrella nın start tss si bir işe yaramıyor. redsn0w ile ipsw dosyasına shsh dosyasının gömülmesi lazım. ama 3194 gibi hatalarda DFU şart.

Merhaba,

Bende Iphone 4 (AT&T) var. Gevey kart ile kullanıyordum. Şimdi unlock yaptırmayı başardım. Telefonun versiyonu 4.2.1 (8C148) ve MODEM FIRMWARE: 03.10.01

Sanırım IOS 6'dan insanlar memnun değil bu yüzden versiyonu 5.1.1'e yükseltmek istiyorum. Ne yapmam gerektiği konusunda yardımcı olabilir misiniz?

Şimdiden teşekkürler...

merhaba yardım edebilirmisiniz lütfen bir sorum olucak, 3gs cihazı 4.1 sürümden 4.3.3 e yükseltmek istiyorum shsh kaydınıda yaptım artık yükseltmemde bi sakınca yoktur değilmi? bu aşamadan sonra ne yapmam lazım ? aslında sorun bazı oyunları almaması örn:gta3 bunun içinde sürüm yükseltmeyi deniycem :) teşekkürler

aldığınız shsh kaydı 4.1 için, şu an update yaptığınızda iOS 6 yükleyebilirsiniz ancak. her sürüm için shsh kaydı farklıdır. 4.3.3 yükleyebilmek için 4.3.3 shsh kaydı almalıydınız zamanında.