Jump to content
Apple iOS 12.4 Sürümünü İmzalamayı Durdurdu !
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !
Sign in to follow this  
mustafaeren

iTunes Olmadan, Telefondan iPod' a MP3 Ekleme Yolları

Rate this topic

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar.

Biliyorum ki bazı arkadaşlarımız müzik eklemek için iTunes kullanmayı sevmiyor ve farklı yöntemler arıyor. Bunun için bazı bilgisayar uygulamaları var. Ancak benim bu konuda bahsedeceğim yöntemler, iPhone kullanarak yapılıyor. Yani bilgisayar olmadan, safari veya başka uygulama ile indirdiğiniz mp3 dosyasını, yine bilgisayar kullanmadan iPod' a nasıl atacağınızı video ile göstermeye çalışacağım.

• Birinci yöntemimiz PwnTunes

PwnTunes, bu iş için en başarılı çözüm. Ancak ücretli bir yama. Nasıl yapacağııza gelince, videoyu izleyelim:

>http://www.youtube.com/watch?v=b78EFrcIYWE

• İkinci yöntemimiz MewSeek

MewSeek uygulamasını cydia' dan kurabilirsiniz. Crackli sürümü mevcuttur. MewSeek, PwnTunes kadar başarılı bir yöntem. iPod' a ekleme hızı gayet güzel. Tek fark olarak, eklenen şarkıları "Satın Alınmış" olarak ayrı bir listede bulundurmuyor. mp3 dosyaları, programı kullanarak indirebileceğiniz gibi, video daki gibi hazır indirilmiş mp3 dosyaları da iPod' a ekleyebilirsiniz. Yapılışı şu şekilde:

>http://www.youtube.com/watch?v=orsg3Fo4iXQ

• Üçüncü yöntemimiz iFile

iFile kullanarak ta müzikleri iPod' a atabiliriz. Ancak bu işlem biraz yavaş oluyor. Nedeni de, mp3 dosyayı öncelikle m4a formatına çevirmesi. Videoda 2 dakikaya yakın bölümü kestim. Bir de, eğer varsa albüm resmini bu m4a çevirme işleminden sonra kaybetmesi. İşleme başlamadan önce iFile güncel versiyonu ile birlikte Gremlin2 yamasının kurulu olması gerekiyor. Bu da Celeste, yourtube gibi uygulamalar ile birlikte otomatik kuruluyor. Tek başına kurarak denemedim.

iFile ile mp3 eklemek için:

>http://www.youtube.com/watch?v=8eme76YIzCI

Çok güzel anlatım olmuş hocam ellerine sağlık.

faydalı anlatım.....tşkr

Mewsekk herzaman ise yariyo hep

Kullanirim ama en pratik yol PwnTunes oda cok basarili =)

MewSeek de mp3leri var/mobile/media/downloads dizinine atip mewseekden muzigi secip add to ipod derseniz olur :) video izlemek istemeyenler icin =)

Sent from my iPhone using Forum Runner

Mewsekk herzaman ise yariyo hep

Kullanirim ama en pratik yol PwnTunes oda cok basarili =)

MewSeek de mp3leri var/mobile/media/downloads dizinine atip mewseekden muzigi secip add to ipod derseniz olur :) video izlemek istemeyenler icin =)

Ben yaptm ama ayni muzigi 3-4 kere attm yanlislikla :D

TapaTalk

Az once denedim mewseek guzel kullanisli. Peki pcye takip itunes senk. yaptigimizda haliyle muzikleri silecektir, bunu onlemenin yolu var mi?

"Transfer purchase" dediğinizde bilgisayara aktarması gerekiyor. Bir tanesi yapıyordu ama pwntunes mu, ifile mı hatırlamıyorum. Bu videoları hazırlarken eşleme yaptığımda, attığım müzik bilgisayara geldi ama hangisiyle oldu bilmiyorum :)

paylaşım için teşekkürler.

Rica ederim.

Uzun zamandir aradigim yöntemdi tesekkürler