Jump to content
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !
Sign in to follow this  
m_akzcan

iTOOLS kullanımı anlatım

Rate this topic

Recommended Posts

Windows için buradan Mac için buradanindirebilirsiniz.

fl75h.png

Sol penceredeki;

Library; yani kütüphane başlığı altındaki

Applications; iTunes kütüphanemizde bulunan tüm uygulamaları listeler ve cihazımızda yüklü olmayan uygulamaları tek tıkla cihazımıza yüklememizi sağlar.

Tools; bölümünün en önemli özelliği iTunes yedeklerimize kolay yoldan ulaşmamızı sağlamasıdır. Zil sesi yapma sihirbazı da mevcuttur.

Cihazımızın adı altındaki;

Applications bölümünden; cihazımızdaki uygulamalara ve bu uygulamaların sistem dosyalarına ulaşabilir ve uygulamaların yedeklerini alabiliriz.

Media bölümünden; cihazımıza müzik, video vs. medya içeriğimizi kolaylıkla atabiliriz.

Photos bölümünden; cihazımıza kolaylıkla fotoğraflarımızı atabilir ve albümler oluşturabiliriz.

iBooks bölümünden; cihazımızda yüklü olması gereken iBooks programına epub. formatında kitaplarımızı atabiliriz.

Storage bölümünden; Cihazımızda serbest bir alan oluşturup dosya depolayabiliriz.

Information bölümünden; Ciihazımızdaki Kişilere, Takvimlere, Notlara, Arama kayıtlarına ulaşabiliriz. iOS 5 ve yukarısında kullananlar bu özelliği kullanabilmek için iCloud'ı kapatmalıdır.

Desktop bölümünden; cihazımızdaki menüleri görüntüleyebilir ve menülere canlı bağlantı yapıp kayıt yapabiliriz.

FileSystem bölümünden; Cihazımızın sistem dosyalarına ulaşıp müdahalede bulunabiliriz. Bunun için jailbreak gereklidir.

Advanced bölümünden; SSH köprüsü kurabilir, artık dosyaları silebilir ve sistem kayıtlarını görüntüleyebiliriz.

NOT:iTools, iTunes veri tabanını kullanarak çalışır. Dolayısıyla iTools'un çalışması için bilgisayarınızda iTunes yüklü olmalıdır. iTunes'un güncel versiyonunu buradan indirebilirsiniz.

Edited by NFS
  • Like 2

Çok Güzel yapmış adamlar. Kamera rooll'a foto da atıyor, sms, notlar hepsini yedeklemesi çok kolay ve kendisi otomatik yedekte alıyor. İtunestesdak igibi uygulamalarda file sharing menüsü var uygulama geyet başarılı. Birtek Fw yüklemiyor:D

Ne derece guvenli, bilginiz var mi?

hocam şimdi indirdim bende kurulum yapılmadığı için portable olduğu için ve nod 32 ss5 bişey bulamadığı için güvenliye benziyor;)

Jb olmadan system dosyasini degistirebilmek guvenlik acigi olarak geldi bana internet uzerindende dosyalarima erisilebiliyorsa???

Jb olmadan system dosyasini degistirebilmek guvenlik acigi olarak geldi bana internet uzerindende dosyalarima erisilebiliyorsa???

tüm sistem dosyalarına erişim sağlamıyor jbsiz cihazlara..eğer jb li ise onun filesystem kısmı ayrı görünüyor..

sistem açığı yok bence;)

vaybe supermis indirip deniyelim tesekkurler

gamecenter nick equity

Rica ederim. Zaten Sürükle-Bırak yöntemini hep sevmisimdir. Ve uygulama gercekten kaliteli yapılmıs. Pwntunes felan gerekmiyo artik. Ayrica baska bi pcye cihazi takip muzik atabilmek guzel olucak. Aslinda Applein yapmasi gereken sey bu!!!

paylaşım için çok teşekkürler.süper olmuş ipoda müzik atmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.albüm kapağı yapabiliyomuyuz acaba bun program ile.

EDİT: evet yapılabiliyor harika olmuş:)

Edited by ayhan_34

birde ios güncelleseymiş harika olurmuş ama..

cracked uygulama yukleyebilir miyiz ki jbsiz cihaza?

bence 10 numara bir program hele de müzik atmak ve playlist oluşturmak.. olması gereken gibi olmuş inşallah apple bu tür uygulamaları görür ve örnek alır..

Valla bende kurdum ilk izlenim harika gibi görünüyor balakım nasıl olucak ilerleyan zamanda,paylaşım için teşekkürler.

En kısa zamanda deneyeceğim bende. Çok iyi bir programa benziyor anlatılanlara göre :) MacOs versiyonu da olması çok iyi.

Çok teşekkürler.

Sent from my iPhone using Forum Runner

Paylaşım için teşekkürler:)

iPad 2'nin dosyalarında oynama yapılabiliyor mu?

Yada iPhone 4 iOS5 JB'sizin dosyalarında?

iTunes ile işim bitmiştir arkadaş.

Zaten CFW kullanıyorum e elveda demenin zamanı gelmiş. Sağolasınız...

Mükemmel. itunes e kolay kolay gerek yok artık. ,

Çok teşekkürler paylaşım için.

Rica ederim suanda jailbreaksiz 5.0 yuklu ipad 2ye crackli ipa atmayi deniyorum. Sonucu bildiricem

Maalesef, crackli ipa. atamıyor. (iPad 2 16GB 3G Jbsizde denendi)

Rica ederim suanda jailbreaksiz 5.0 yuklu ipad 2ye crackli ipa atmayi deniyorum. Sonucu bildiricem

Sonucu bekliyoruz