Jump to content
Apple iOS 12.4 sürümünü imzalamayı durdurdu!
Sign in to follow this  
CaRLoSuLo

Firefox için iTunes / Apptrackr Eklentisi

Rate this topic

Recommended Posts

iTunes AppTrackr Loading Page Integration

Firefox kullananlar için oldukça pratik ve başarılı bir eklenti. Bildiğiniz üzere cihaz üzerinden AppStore'daki bir uygulamayı QuickOpen tweak sayesinde kolay bir şekilde Installous'ta açabiliyorduk. Tıpkı bunun gibi bilgisayardanda iTunes linklerine bir buton yerleşiyor ve tıkladığımızda Apptrackr sayfasına o uygulamanın bulunduğu yere yönlendiriyor.

Kurulum:

- Öncelikle Greasemonkey 'i kuruyoruz.

- Daha sonrada buradan gerekli eklentiyi kuruyoruz. Hepsi bu kadar.

wy69.png

Tesekkurler

Hep useniyordum birinden cikip digerine girmeye

Cok buyuk bir dertten kurtardin beni :D

Chrome'da calisiyor mu acaba??

 Sent from my  iPhone4 using Tapatalk

 twitter.com/kenanbacak

 gplus.to/kenanbacak

Tesekkurler

Hep useniyordum birinden cikip digerine girmeye

Cok buyuk bir dertten kurtardin beni :D

Chrome'da calisiyor mu acaba??

 twitter.com/kenanbacak

 gplus.to/kenanbacak

Chrome eklentisi yok diye biliyorum, yinede araştırırım.

Chrome eklentisi yok diye biliyorum, yinede araştırırım.

Chrome icin greasemonkey var

Ama her kodu calistirmayabiliyor

 twitter.com/kenanbacak

 gplus.to/kenanbacak

Chrome icin greasemonkey var

Ama her kodu calistirmayabiliyor

 twitter.com/kenanbacak

 gplus.to/kenanbacak

Greasemonkey'i kastetmedim zaten :) bu eklenti Chrome'a uygun mu onu bilmiyorum denemedim ama sanmam aynı kodlar ona olsun. Belki yakında çıkar.

arkadaşlar tam olarak ne işe yarıyor ve nasıl kullanıyoruz biraz açıklama yapar mısınız teşekkür ederim ...

ben birşey sorucam, aynı bu mantıkta iphone appstore da herhangi bir uygulamada install a basınca diğer ücretsiz indirebileceğimiz linkler geliyordu liste şeklinde, installous a da kısa bağlantı vardı sanırsam. tam hatırlamıyorum ama böyle birşey görmüştüm cydia dan yükleniyor olmalı bileniniz varmıdır bu eklentiyi.

arkadaşlar tam olarak ne işe yarıyor ve nasıl kullanıyoruz biraz açıklama yapar mısınız teşekkür ederim ...

Web üzerinden iTunes linkindeki herhangi bir uygulamanın altından Apptrackr linkine kısayoldan girmeyi sağlıyor.

ben birşey sorucam, aynı bu mantıkta iphone appstore da herhangi bir uygulamada install a basınca diğer ücretsiz indirebileceğimiz linkler geliyordu liste şeklinde, installous a da kısa bağlantı vardı sanırsam. tam hatırlamıyorum ama böyle birşey görmüştüm cydia dan yükleniyor olmalı bileniniz varmıdır bu eklentiyi.

QuickOpen ve Appstorelous programları işinizi görür. İkiside aynı işlevde, birini tercih edebilirsiniz. Ama iOS 5 ile uyumlumu tam olarak hatırlamıyorum.

iTunes AppTrackr Loading Page Integration

Firefox kullananlar için oldukça pratik ve başarılı bir eklenti. Bildiğiniz üzere cihaz üzerinden AppStore'daki bir uygulamayı QuickOpen tweak sayesinde kolay bir şekilde Installous'ta açabiliyorduk. Tıpkı bunun gibi bilgisayardanda iTunes linklerine bir buton yerleşiyor ve tıkladığımızda Apptrackr sayfasına o uygulamanın bulunduğu yere yönlendiriyor.

Kurulum:

- Öncelikle Greasemonkey 'i kuruyoruz.

- Daha sonrada buradan gerekli eklentiyi kuruyoruz. Hepsi bu kadar.

wy69.png

ikinci eklentiyi nasıl kurarız ? tam sayfa yazılar çıkyor sadece ? acaba kopyala yapıştır gibi birşeyler mi lazım ? greasemonkey i kurdum..:confused:

ben de neden çalışmadı bendede firefox var 2 eklentiyide kurdum itunes açtım arama yaptım ama apptrack yok nasıl yapacağım

Emegine saglik arkadasim ancak benim gibi acemiler icin konuyu biraz daha acarsan cok memnun olacagim ben linklerden indirdim grease monkey kuruldu ama digerinin nereye kuruldugunu goremedim bir de nasil kullanilacagini anlatabilirsen iyi olur. Cok sey istedim galiba ozur dilerim.

ben de neden çalışmadı bendede firefox var 2 eklentiyide kurdum itunes açtım arama yaptım ama apptrack yok nasıl yapacağım

garip bendede olmadı

Atar yapmaya gerek yok :) ben fikir yürüterek oyle dedim. Çalışıyorsa ne mutlu bize :D

Atar yapmadım yav. Bak gene yanlis anlaşılıyorum :(

Patakalt Reyiz-Birgün herkes iTools kullanacak...

Atar yapmadım yav. Bak gene yanlis anlaşılıyorum :(

Patakalt Reyiz-Birgün herkes iTools kullanacak...

Sorun yok kardesim hepimiz zor günlerden geçiyoruz :P