Jump to content
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !
Sign in to follow this  
HakanKurban

TinyUmbrella ile SHSH Kaydı Alma ve SHSH Kayıtlarını Sorgulama

Rate this topic

Recommended Posts

Benim şu anki versiyonum 4.3.3

4.3.3 4.3.4 4.3.5 SHSH kayıtlarım görünüyor. iOS5 için nasıl kayıt alacağım?

telefone ios 5 i yükleyince alacaksın..
arkadasım neden yanıltıyorsun arkadası ıos 5 yuklemedende ıos 5 ın shsh kayıtlarını alabılır... şahsen ben oyle aldım 5,0 fınal da dahıl ve betalar olmak uzere.... yanlıs bılgılendırme lutfen

Peki ben şu an 5.0 ı yükleyebilir miyim?

yukleyebılırsın ıtunesten ıstersen guncelle direk 5.0.1 olur yada custom dosyalarıyla shıft restore gıbı yukelme yapabılırsın...

arkadasım neden yanıltıyorsun arkadası ıos 5 yuklemedende ıos 5 ın shsh kayıtlarını alabılır... şahsen ben oyle aldım 5,0 fınal da dahıl ve betalar olmak uzere.... yanlıs bılgılendırme lutfen

telefona ios 5 yüklemeden shsh kaydını al sana 4s var kullandığım onu hediye ederim

Peki ben şu an 5.0 ı yükleyebilir miyim?

shsh kaydın yoksa 5.0 ı yükleyemezsin en son sürümü yükleyebilirsin

Merhaba arkadaşlar.

Benim iphone 4 att hatlı telefonum var. ios5 costum yükledim basbandı korumak için fakat hiç memnun değilim costumdan. Çünki, imessage, facetime ve semiteher çalışmıyor. Şimdi ben tinyunbrella ile tss server desteğiyle normal ios5 frimware yükleyebilirmiyim? Kısaca unlock sim telefonuma costum değil normal frimware yüklemek istiyorum. Bu mümkünmü? yardımcı olursanız sevinirim.

SHSH kaydınızın olduğu versiyonları yükleyebilirsiniz sadece basebandı korumak istiyorsanız yine custom dosyası yükleyin

telefona ios 5 yüklemeden shsh kaydını al sana 4s var kullandığım onu hediye ederim

arkdasim yaptım telefonda 4.3.5 kuruluyken yaptım hatta ilk once betalarını aldım arkasından fınal cıktı hıc bırınıde yuklemedım shsh lerı aldım ve arkasından ı tunesden guncelleme yaptım ama bunu sana nasıl kanıtlıyayım bılmıyorum....

telefonda hangi sürüm yüklüyse o sürümün shsh kaydını alırsın..daha önceden alınmıştır 4.3.5 e geri dönülmüştür sende ben yaptım diyorsundur..ozaman 4.3.3 yüklü olsun bende 5.0 -5.0.1 in shsh kayıtlarınıda alsın

shsh kaydı için illaki o versiyonu yüklemeniz gerekmez. gayette iddalı 4s yi vereyim demiş. verecekmisin hakikaten. bilmeden işkembeden sallamayın.

shsh kaydı için illaki o versiyonu yüklemeniz gerekmez. gayette iddalı 4s yi vereyim demiş. verecekmisin hakikaten. bilmeden işkembeden sallamayın.

tamam telefonda 4.3.5 yüklü ..5.0.1 in shsh kaydı nasıl alınır anlat bakalım denesin arkadaşlar

hadi sizi bekliyorum ben 4s i vercem yapamazsanız elinizdeki telefonu alırım

tabiki, patlar siz hep custom yükleyeceksiniz orjinal dosya yüklediğinizde yüklediğiniz sürümün basebandı telefona işlenir orjinal dosyalardan uzak durun basebandı yükseltmek istemiyorsanız..hep custom

orjinal yüklememişsindir yükleyeseydin gavey karta geçiş yapardın basebandın yükselirdi custom yüklemişsindir..ne zaman orjinal dosya atabilirsin yazılımsal unlock çıkınca şimdi yüklersen gavey ile kullanmak zorunda kalırsın son sürümleri yüklersen gaveylede kullanamazsın şu an

tınyunberalladan denedim olmadı. başka bir yolu varmı?

iOS 5x in kaydını almak için "requiest from Cydia" secenegindeki işareti kaldırın.

aslında anlatım biraz eksik oldu shsh kaydı sorgulamada reguest shsh from cydia şeçeneğinin işaretleneceğini kayıt alırken işaretin kaldırılacağını anlatmayı unuttuk ..DÜZELTİLDİ

Edited by HakanKurban