Jump to content
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !
Sign in to follow this  
burcinkarabacak

iOS 5.0.1 Untethered Jailbreak çıktı.../Lütfen ilk mesajı dikkatlice okuyalım

Rate this topic

Recommended Posts

hocam sbsettings yüklerseniz onda olacaktı Process diye ben ordan sonlandırıyordum

O ayrı birde arkada calısanları mulstıtaskıngı devre dısı bırakıyor o lazım..

install custom bundle ve deactive seçenekleri ne anlama geliyor acaba???

?????

Attım yakala.

eli yakaladım ama sorunu çözemedim ya...

arkadaslar herşey super sonunda iphone sl 4 ümü 5.0.1 untetherad jb yaptım. fakat söyle bir problemim var şimdide. itunes teki almıs oldugum backup umu geri yukleyemiyorum. dolayısıyla da rehber fotograflar filan hepsi gitti. itunes 10.5.2 versiyon. nasıl yukleyebilirim simdi ben bu backupu geriye.

Attım yakala.

eli yakaladım ama sorunu çözemedim ya...

arkadaslar herşey super sonunda iphone sl 4 ümü 5.0.1 untetherad jb yaptım. fakat söyle bir problemim var şimdide. itunes teki almıs oldugum backup umu geri yukleyemiyorum. dolayısıyla da rehber fotograflar filan hepsi gitti. itunes 10.5.2 versiyon. nasıl yukleyebilirim simdi ben bu backupu geriye.

Normalde otomatık backup alıyor alması lazım dı ıos 5 ı kurarken telefondanda soruyor gerı gelsınmı dıe evet dıcekdın ıtunesden sag tıkla gerı yukle almıssa back up gerı gelır onlar..

iBooksfix i nerde bulacağım. Cydia da arattım yok.

instalousa bak

arkadaşlar ibooksun yeri mi burası? daha hala jailbreak yapamamış insanlar var burda. mesela benim telefonum herşeyi yükledi gözüktükten sonra elmada kalıyo sürekli restart atıyo

Cook spr olmus cikmasi yaa cook sevindm. Bn kisa bisey srcm bn de tetheret jb kuruluydu smdi nasl bi yol izlemm lazim??

Cook spr olmus cikmasi yaa cook sevindm. Bn kisa bisey srcm bn de tetheret jb kuruluydu smdi nasl bi yol izlemm lazim??

install cydia tick ini kaldırarak yükleyebilirsin ya da corona indirebilirsin. forumda mevcut

iste sorunda bu ya. backup gorunuyor tercihlerden bakınca. ama geri yukle secenegi cıkmıyor. backupun yedeğinide aldım shift restore gibi istedigim bakup u yükleme falan gibi bisey yokmudur...

Normalde otomatık backup alıyor alması lazım dı ıos 5 ı kurarken telefondanda soruyor gerı gelsınmı dıe evet dıcekdın ıtunesden sag tıkla gerı yukle almıssa back up gerı gelır onlar..

iste sorunda bu ya. backup gorunuyor tercihlerden bakınca. ama geri yukle secenegi cıkmıyor. backupun yedeğinide aldım shift restore gibi istedigim bakup u yükleme falan gibi bisey yokmudur...

Itunes uzerınden gerı yuklesene..

itunes te sag tıklayınca geri yukle diye bisey yok iste

Itunes uzerınden gerı yuklesene..

iyi de bu yoğunluk hiç mi bitmez arkadaş. hiç source ekleyemiyorum. sinfuliphone u ekleyemedim bitürlü

yarın aksama kadar devam eder en az bütün dünyada milyonlarca insan bunu bekliyordu.

Uzeyir kardes... facebook'a ileti yazmiyorsun. Senden ricam Turkcemizi biraz daha duzgun kullanirsan hem forum adabina ve kurallarina uymus olursun, hem de bizler daha rahat okuruz.

selam arkadaslar ben yapamıyorum redsnowdan select IPSW ye tıkladıgımız zaman sececegimiz dosyayı nerden indiriyoruz yardımcı olurmusunuz...

ıtunesı tekrardan kurmayı dene nasıl olmaz herkesde var sende olmazmı..

Arkadaşlar lütfen Jailbreak&Cydia bölümünü araştıralım JB yaptıktan sonra dile getirdiğiniz sorunları birileri kesinlikle yaşamıştır ve çözüm yolu bulunmuştur, ayrıca bu iş öyle havadan öğrenilmez deneyerek öğrenmeniz lazım iOs çöksün bir kere daha kurun çöksün bir kere daha kurun şimdi lütfen sorunlarınızı düzgün ve akıcı bir biçimde dile getirin aksi taktirde ben cevaplamayacağım.

ıtunesı tekrardan kurmayı dene nasıl olmaz herkesde var sende olmazmı..

yedek almadıysa arkadaş olmaz sorun kendisinden kaynaklanıyor JB ve iTunes'lik bir olay değil ne yazık ki

selam arkadaslar ben yapamıyorum redsnowdan select IPSW ye tıkladıgımız zaman sececegimiz dosyayı nerden indiriyoruz yardımcı olurmusunuz...

Benim Sorunum bu Yardımcı olurmusun adatlar...

Arkadaşlar lütfen Jailbreak&Cydia bölümünü araştıralım JB yaptıktan sonra dile getirdiğiniz sorunları birileri kesinlikle yaşamıştır ve çözüm yolu bulunmuştur, ayrıca bu iş öyle havadan öğrenilmez deneyerek öğrenmeniz lazım iOs çöksün bir kere daha kurun çöksün bir kere daha kurun şimdi lütfen sorunlarınızı düzgün ve akıcı bir biçimde dile getirin aksi taktirde ben cevaplamayacağım.

herşeyi yüklemiş gözüküyor fakat telefon elmada kalıyo sürekli reboot atıyo. açılıo tekrar elma, geri kapanıyo...

http://www.felixbruns.de/iPod/firmware/ buradan sürümüne göre uygun olan sistemi indirebilirsin

herşeyi yüklemiş gözüküyor fakat telefon elmada kalıyo sürekli reboot atıyo. açılıo tekrar elma, geri kapanıyo...

garip bir durum redsnow bir hata verdi mi hiç?

garip bir durum redsnow bir hata verdi mi hiç?

hayır tek seferde sorunsuz olarak yaptım. 10b2 yle yaptım ama anlatımdan farklı olarak.

hayır tek seferde sorunsuz olarak yaptım. 10b2 yle yaptım ama anlatımdan farklı olarak.

nasıl yaptın anlatabilir misiniz?Ben ipsw dosyasını gösterdim daha sonrada iPhone'u kapattım DFU moda aldım ilk görmedi hata vermişti ama sonradan Win7 tanıdı ve JailBreakledi restore yapıp tekrar yükleeybilir misiniz?

nasıl yaptın anlatabilir misiniz?Ben ipsw dosyasını gösterdim daha sonrada iPhone'u kapattım DFU moda aldım ilk görmedi hata vermişti ama sonradan Win7 tanıdı ve JailBreakledi restore yapıp tekrar yükleeybilir misiniz?

herşeyi ilk sayfadaki anlatıma göre yaptım zaten çok da karışık değil. ipsw gösterdikten sonra jailbreake dönüp install cydia tickliyken yönergeleri izledim. telefonu kapatıp pcye bağlamam gereken yerde yaptım aynen

iphonedelivery kurmayın bi süre simfree cihazlarda bile cihaz bi müddet sonra etkinleştirmede takılıyor mesela dün ben herşeyi yaptım etkinleştirmedende geçtim sabah bi kalktım cihaz kapalı servis yok etkinleştirme istiyor ve wifi , ituneste görmüyor cihazı iphonedelivery den kaynaklı

adatlar üstad. yedeğim var kendim aldım bizzat üstelik yedeğinde bir kopyasını aldım nolur nolmaz diye. ikinci hardistimde duruyor. problem su ben jb i filan sorunsuz hallettim. tlf açtım ilk açılışta soruyorya yeni telefonmu yoksa eski bilgilerimi kullanacaksınız diye. ben eski backupu kullanacam dedim ve itunes e bagladım. itunes telefonu sıfır bir telefonmus gibi algılıyor. tercihlerden baktığımda önceki aldığım bacup görünüyor. yalnız ben backupi itunes 10.3.2 di heralde telefonumda 4.3.3 jb li iken almıstım. simdi geri yükle seçeneği görünmüyor. umarım sorunumu anlatabildim simdi...

yedek almadıysa arkadaş olmaz sorun kendisinden kaynaklanıyor JB ve iTunes'lik bir olay değil ne yazık ki