Jump to content
Sign in to follow this  
fdirej

ios 5.0.1 bacup geri yukleme sorunu.:mad:

Rate this topic

Recommended Posts

benim tel ozellikleri iphone 4 SL, 4,3,3 versiyon, 02.10.04 baseband att.

kendim redsnow ile custom fw (snowbeere ilede denedim ayrıca siteden hazır customlarıda indirip dened yaptım ve restore ettim. aktivasyon ekranındayken redsnow ile jb yaptım. o zaman aktivasyon ekranını geçtim ve telefon açıldı. suan 5.0.1 jb li halde problemsiz olarak yukledim. lakin asıl problemim olan backup yukleyememe sorunum halen devam ediyor. nasıl aşacam ben bu backup olayını.

çözüm için denedigim yol ise soyle. hazır bir custom ile tnyumbrella kullanarak 4.3.3 e geri döndüm. itunes versiyonu 10.5.2. o zaman backupumu otomatik görüyor ve telefona yukluyorum. hersey normal. sonra yukarda bahsettiğim sekilde 5.0.1 e restore yapıyorum. pesinden redsnow ile jb yapıyorum. tlf ilk açılışta türkçe dil filan seçiyorya hani onları geçiyorum en son yeni bir iphonemi diyor yoksa backupdanmı yukleyeceksin diyor. seçiyorum backuptan diye itunes e bagla diyor. bağlıyorum sanki yeni bir telefonmus gibi tanıyor ve backuptan yukleme yapmıyor. tercihlerden bakıyorum aldığım backup duruyor. ama sağtusla geriyukle seçeneği çıkmıyor. atladığım bir püf noktamı var bir yardımcı olurmusunuz lütfen.

dün bir arkadas itunesi komple sil regedit dahil yeniden kur demisti hepsini denedim ama birtürlü asamıyorum. tlf 4.3.3 versiyonken hersey normal. 5.0.1 deyken bacup yukleyemiyorum.

forumda arastırdım o kadar millet yuklemiş çatır çatır. bi ben kaldım :(

çözemezsem deneyeceğim. itunes gibi bütün resimlerim tlf rehberim filan aynı sekildemi oluyor.

ibackup ile yedeklerinizi yükleyebilirsiniz

proğramı yükle kur bilgisayarındaki yedekleri proğram otomatik olarak toplar hangisini istersen sağ tık yap üstüne gelip geri yükle

mükemmel bir programmış isimi çözdü. yalnız itunes ile geri yukle (restore backup) seçeneği halen çıkmıyor. aynı itunes ile ios 5 harici bir telefon taktığımda geri yukle çıkıyor ama ios 5 yuklu bir telefon taktığımda geri yükle çıkmıyor. baska bu sorunu yasayan yokmu. bir benimmi basımda bu :(

http://hotfile.com/dl/138788176/c977ba9/ibackupbot_setup.rar.html

yedeğinde ne varsa itunesteki gibi geri yüklenir..upload ettiğim proğram yukardaki