Jump to content
Sign in to follow this  
1nv1s13le

itunes ve usb logosu sorunu

Rate this topic

Recommended Posts

iphone format atarken yarıda hata verdi simdide acıldıgında itunes ve usb gozukuyo bilgisayara baglayıp geri yukleme yaparkende 1015 hatası alıyorum nasıl yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim simdiden tesekkurler.

telefon recovery modda kalmış, dostum tinyumbreallayı indir TSS server i aç sonra telefonu ireb ile dfu moda al ve aynı işlemi tekrar yap, recovery moddan cıkmak icinde tinyumbreallanın icinden EXİT recovery kullanabilirsin ..

telefon recovery modda kalmış, dostum tinyumbreallayı indir TSS server i aç sonra telefonu ireb ile dfu moda al ve aynı işlemi tekrar yap, recovery moddan cıkmak icinde tinyumbreallanın icinden EXİT recovery kullanabilirsin ..

aynı işlemi tekrar yapmasına gerek yok versiyon yüklenmiş sadece recovery moddan çıkacak

aynı işlemi tekrar yapmasına gerek yok versiyon yüklenmiş sadece recovery moddan çıkacak

ben garanti olması acısından söyledim, ayrıca '' iphone format atarken yarıda hata verdi simdide acıldıgında itunes ve usb gozukuyo '' demiş arkadas nasıl sürüm yüklenmiş oluyor orasına anlam veremedim dogrusu

power+home tusu dedikleri hangisi anlamıs degilim açma kapama tusu bide iphonun ustundeki tusdan bahsediyor sanırım ama bunu telefon acıkkenmı yapcam kapalıyken mi

jailbreak yap restore edersen simklitli olur hic kulanamazsin belki ios5 yukludur eyer ios5 yukluyse simdiden gecmis olsun

kardesim telefonun versiyonunu bilmiyorsun versiyonu soyle onagore yardimci olalim bak simdiden uyariyorum sansin varken restore sevdasindan vazgc ios5 yuklersen hic kulanamazsin jailbreak yap acilir bende cok urastim hep hata verdi ama jailbreak yaptim hemn acildi

iphone 3gs telefon calısıyordu resimlerini silemedi itunesden geri yukleme yapmaya kalktı telefon simdi geri yukleme yapmıyo telde sorun yoktu daha once yaptım dedi geri yukleme bi sorun cıkmadı dedi ama yapamadı tel bole kaldı yardımcı olabilecek tek yer bu site

ben garanti olması acısından söyledim, ayrıca '' iphone format atarken yarıda hata verdi simdide acıldıgında itunes ve usb gozukuyo '' demiş arkadas nasıl sürüm yüklenmiş oluyor orasına anlam veremedim dogrusu

arkadaşım hata 1015 hata 1013 ve hata 1 versiyonun yüklendiğini belirtir cihaz recovery modda kalır çıkış yaparsın yeniden aynı işlemi yapsa yine recoveryde kalacak bildiğimizden konuşuyoruz bilmediğimizden değil.

aktivasyonu gecmek icin tabiki hatinizi takmaniz gerek yoksa aktivasyon ekraninda kalir durur hatini tak oyle dene telefon yurtdisimi yoksa turkiyedenmi alinmis???

hakankurban dogru soyluyor istersen sadece onu dnle kafan karismasin saygilar

tamamda ne yapmam gerekıyo bişey bilmiyorum tam anlamıyla power + home tusu dio ireb o tuslar hangisi onu bile bilmiyorum. simdiye kdr hiç iphon kullanmadım.

valla benim laptopta restore ederken hep hata aliyorum internet kafeye gidip www.apple.com dan itunesi indiriyorum ve rstore ediyorum oyle yapiyorum hep eve geliyorum wifiye bagliyorum ve aktivasyon ekranini geciyorum ama hattim takili be pin kodu acik birsekilde yapiyordum istersen sende baska bilgisayardan dene en kolay yol bu snin icin

hakankurban 4 programıda denedim ama hepsinde ki seçenegi yaptım tel kapanıo geri acılıo yine aynı ekran gelıyo itunes de ise geri yukle dedigimde simdide 3194 hatası veriyor bununla ilgili bi bilgin warmı ?

kardeısm hakan abiyi dinle sen yada team wieewer i wer zaktan baglanalım pc ne yapalım

Hatalarin bir cogunun nedeni hosttaki degisikliklerdn kaynaklaniyor server a baglanmada cektigi sıkıntidan dolayi bazen baska uygulamalarda birbirini etkileyebiliyor misal tinyumbrella tss serveri teamviewer ile birlikte calismiyor..

Birde versiyonunuzu belirtirseniz mutlu olurum recoveryfix in giderebilecegi bi hatadir kendisi ios4 de denenmistir tarafimdan ios5 almadigim icin o hatayi deneme firsatim olmadi malesef