Jump to content
Sign in to follow this  
headstone

[iPhone]GARMIN TÜRKIYE BASARSOFT 2011.10

Rate this topic

Recommended Posts

[iPhone]GARMIN TÜRKIYE BASARSOFT 2011.10

Tamamen Türkiye icin hazirlanmis paket.. Resimlerdeki gibidir dilediginiz programla kurun..(iFunbox ile cihaza atip Installous ile kurulumda hic bir sorun olmadan calismaktadir Türkiye Radar POI leri eklendi

Yurt disinda yasadigim icin POI leri test etme sansim yok.. POI icin deneyip bilgi paylasiminda bulunursaniz sevinirim..

1iu4b2.png2413i1.png

34y19v.png4co3sm.png

iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPod touch ve iPad. iOS 4.0 veya daha yeni iOS da calisiyor..

Downloadlink:

KRG_GRMTR-v2.00.20.rar (300,67 MB) - uploaded.to

OR

KRG_GRMTR-v2.00.20.rar (300,67 MB) - uploaded.to

Rarpass: krg_thcrw

Önemli:

Garmin kullanicilari; Programi kurduktan sonra garmini kullanacaksaniz cihazinizi internetten uzak tutun ..garmin online lisence sorgulamasi yapiyor ve programi kullanamiyorsunuz...Öyle bir durumla karsilasanlar programi silip yeniden kursun..ve internetten uzak dursun garmini kullanacaklarsa....

HeadStone - The Crow

++++++++++++++++++++++++++++++

3D Binalari nasil ekleyebilirim

Downloadlink:

gmap3d.rar (403,88 MB) - uploaded.to

Dosyayi rardan cikartini-Funbox ile.../var/mobile/Applications/.../garmin-nav.app/storage-western-eu/.System klasörüne kopyalayin

Bu islemi yaptiysaniz dosyayi aktiflestirmek icin iFile yardimina ihtiyaciniz olacak asagidaki resimlerdeki ayari yapmalisiniz en son resimdeki gibi..

a1felxm.pnga2enyv9.pnga35yy2p.png

a4hya3i.pnga5pxbmr.pnga6zmyh3.png

a77zyik.pnga8z8zpq.pnga9b4xtw.png

Ingilizce olarak degisik görülen tek resim son resim sanirim..

img_05304gkv1.pngimg_0531iik6d.png

Sonrada Programi calistirip ayarlardan my Maps secenegini tiklayip kontrol edin..asagidaki resimde oldugu gibi aktiflesmis olmasi gerekiyor..

img_046222k67.png

The Crow

Edited by headstone

bynk arkadasin emeklerine tesekkür ederim .. bu pakedin bynk arkadasin hazirladigi ile uzaktan yakindan alakasi yoktur.. Kurulumda sorun yasayacaginizi sanmiyorum..

HeadStone - The Crow

Eline sağlık dostum bir sorum olacak;

ben şimdiye kadar hiç bir navigasyon programını bahsettiğiniz programlar ile kurmadım iphone 4'e..iTunes'un içine atar eşzamanlar işlem sorunsuz olurdu bunu da aynı şekilde iTunes'ın içine atıp kurabilirmiyim?...

saygılar..

Eline sağlık dostum bir sorum olacak;

ben şimdiye kadar hiç bir navigasyon programını bahsettiğiniz programlar ile kurmadım iphone 4'e..iTunes'un içine atar eşzamanlar işlem sorunsuz olurdu bunu da aynı şekilde iTunes'ın içine atıp kurabilirmiyim?...

saygılar..

Olmamasi icin hic bir neden yok... diger *.ipa li programlardan farkli degil.. ama eger haritayi göremezsen yazdigim sekilde yükle.. olursada bilgilendirirsen sevinirim..

Selamlar

HeadStone

gardaş 3gs 4.3.3 de çalışır mı?selamlar

Gardaslik ..

Destekledigi cihazlar..;

iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPod touch ve iPad. iOS 4.0 veya üstü

HeadStone

Diger bynk arkadasin yaptigina sözüm olmaz.. O farkli bir yöntem uygulamis(USA dan faydalanmis) *.ipa yi hazirlarken.... benim hazirladigimda gereksiz hic bir sey yok.. olmasi gereken haliyle(Avrupa Versiyonu)....

Arada vardir önemsenecek farklar.. Prefessional bir is istiyorsan.. KaRGa The CRoW arastirirsan ... bu güne kadar yaptiklarindan fark olup olmadigini anlarsin... Reklam kokan is yapmam... calismayan programi hic yüklemem...

HeadStone - The Crow

Edited by headstone

Bunu direk olarak intalous tan indirme şansım yok mu ve ifunboks ile nasıl kura bilirim biraz daha açıklayıcı yardımda bulunursanız sevinirim ( yeni bı kullaniciyim )

Bunu direk olarak intalous tan indirme şansım yok mu ve ifunboks ile nasıl kura bilirim biraz daha açıklayıcı yardımda bulunursanız sevinirim ( yeni bı kullaniciyim )

Installous ta öyle bir versiyon yok.. (Türkiye) icin yok .. ama diger programlari kurdugun gibi.. iTunes üzerinden de kurabilirsin..

i-FunBox | File Manager, Browser, Explorer, Transfer Tool for iPhone, iPad & iPod Touch via USB

buradan programi indir.. Türkce icin tikla indir.. http://dl.i-funbox.com/ifunbox_tr.zip

Rardan cikart kendi klasörü icerisinden kurulum gerektirmeden calistir... iPhone PC ye bagli olsun.. acilan programda installous simgesini sag tarafta göreceksin.. oraya tiklayip gir.. indirdigin Garmin.ipa yi oraya sürükleyip kopyala sonrada iPhoneden installousa gir Download etmis gibi kur..Download edilen programlarin oldugu yerde olacaktir.. eger dogru sekilde yaptiysan..

Selamlar

HeadStone

Olmamasi icin hic bir neden yok... diger *.ipa li programlardan farkli degil.. ama eger haritayi göremezsen yazdigim sekilde yükle.. olursada bilgilendirirsen sevinirim..

Selamlar

HeadStone

İndirip iTunes ile yükledim , hiçbir sorun yok kurduktan sonra 2 eklentisi vardı onalrıda indirip kurdum program sorunsuz çalışıyor çok Teşekkür ederim Dostum :)

Avrupa ve kuzey Amerika içinde belki ilerde yükleme yaparsan sabırsızlıkla beklerim.. :)

Saygılar...

kardes bu basarsoftun kibris haritasida varsa ekleyebilirmisin iyi çalısmalar

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti

acilan programda installous simgesini sag tarafta göreceksin.. oraya tiklayip gir..

HeadStone

sol tarafta :D

ben öteki arkadaşınkini kurdum gayette memnunum yanlız sizin haritayı o sürüme eklemek mümkünmüdür nasil yapılır ?

Arkadasim bunuda kuesan mükemmel calisacaktir zaten.. sadece haritayi degistirmek ne icin anlamadim.. memnunsan neden degistiriyorsun.. Varsin harita reklam koksun... dert etme önemli olan islevselligi..ve icerigi..

HeadStone

İndirip iTunes ile yükledim , hiçbir sorun yok kurduktan sonra 2 eklentisi vardı onalrıda indirip kurdum program sorunsuz çalışıyor çok Teşekkür ederim Dostum :)

Avrupa ve kuzey Amerika içinde belki ilerde yükleme yaparsan sabırsızlıkla beklerim.. :)

Saygılar...

Yorumun icin ben tesekkür ederim..

Avrupa versiyonu bu baslik altinda var..

http://www.iphoneyardim.net/appstore_programlar/41939-iphone_garmin_eu_turkiye_2012_20_map_2_gb.html

HeadStone

Arkadasim bunuda kuesan mükemmel calisacaktir zaten.. sadece haritayi degistirmek ne icin anlamadim.. memnunsan neden degistiriyorsun.. Varsin harita reklam koksun... dert etme önemli olan islevselligi..ve icerigi..

HeadStone

tamam işte bende işlevselliğine işlevsellik katmak istiyorum :D mevcut haritaya bunuda ekleyip çift harita kullanmak için nasil harita eklerim ?

tamam işte bende işlevselliğine işlevsellik katmak istiyorum :D mevcut haritaya bunuda ekleyip çift harita kullanmak için nasil harita eklerim ?

Iki haritayi ayni anda kullanamazsin(ayni adli olduklari icin).. kullandigin map bunun aynisi.. sadece bunda infosunda yazmasi gereken yaziyor...

nasil yapildigini ögrenmek istiyorsan ayri mesele..*.ipa yi acarsin haritalari yer degistirirsin.. her iki haritada unlock oldugu icin sorunsuz calisir..

Iki haritayi ayni anda kullanamazsin.. kullandigin map bunun aynisi.. sadece bunda infosunda yazmasi gereken yaziyor...

nasil yapildigini ögrenmek istiyorsan ayri mesele..*.ipa yi acarsin haritalari yer degistirirsin.. her iki haritada unlock oldugu icin sorunsuz calisir..

maplar değişik senin verdiğin ipada system klasöründe extra maplar var o sebebten sordum

benim verdigimde..

gmapprom.img = Türkiye haritasi(2011.10)

gmapbmap.img = Dünya icin tüm ana yollari gösteren yardimci Map

gmaptz.img = Dünya zaman dilimini dogru tanimasina yarayan yardimci Map

HeadStone

Ve diger ipada olmamasi gereken ...

"Conteiner" Klasörü ile fazladan olmasina gerek olmayan.. iTunesMetadata.plist dosyasi var...

Bu *.ipa da ise.. sadece olmasi gerekenler..

iTunes veya diger yardimci(i-Funbox ve iTools) ile sorunsuz kurabilecegin dogru hazirlanmis *ipa var...

HeadStone

sizin ipayı kurdum önceki ipadada sizin ipadada

igodaki gibi 3D bina görüntüsü alamiyorum yüklü olmasina rağmen ? bilginiz varmı bu konuda

o olay sadece avrupada var maaleseef... sanirim ... exralardan indirmen gerekiyor.. program acikken.. internet üzerinden 3D binalar..

Sorunlu olsa ben kendim kullanmam.. vede sunmam..

img_0369b6yew.pngimg_0370dxl9e.png

img_029zpgc.pngimg_04uip4w.png

HeadStone..

Extraları Kurdumda türkiyede 3d bina görüntüsü yok dediğin gibi sadece avrupada sanırım birde igodaki gibi alternatif rota olayıda yok yada ben bulamadım teşekkürler sunum için

Extraları Kurdumda türkiyede 3d bina görüntüsü yok dediğin gibi sadece avrupada sanırım birde igodaki gibi alternatif rota olayıda yok yada ben bulamadım teşekkürler sunum için

Sadece görsellik.. Navigationda olmasada olur.. önemsiz yer kaplayan bir özellik bence..Silip yerden tasarruf etmeni öneririm..

HeadStone

@headstone dostum, paylaşım için sonsuz teşekkürler,

Edited by emmreyy