Jump to content
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !
Sign in to follow this  
aqresif

Artık Cydia %100 Türkçe (Cydia 1.1.3 - 1.1.6) Uyumlu Yama !

Rate this topic

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar Cydia artık %100 türkçe ekte paylaşmış olduğum dosyayı iphone dosya yöneticisi programıyla şu yola kopyalıyoruz Root/Applications/Cydia.app klasörünün içine tr.lproj dosyasını atıyoruz ve bu işlem sırasında Cydia Kapalı Olmalıdır ! Ayrıca dosyayı kopyaladıktan sonra cihaza Respiring yapalım her ihtimale karşı işte bu kadar artık Cydia Tamamen Türkçe Olacaktır

:D

Cydia 1.1.1-1.1.2-.1.1.3 - 1.1.4 - 1.1.6 ve 1.1.8 uyumludur. İphone 4s, 3gs ve iPad 2 ve new iPad de test edilmiştir %100 olumlu sonuç. Cydia artık

İndirme Linkleri

Cydia Türkçe Yama.rar

Alternatif 2

Cydia Türkçe Yama.rar

Alternatif (Yenilendi)

Hotfile.com: One click file hosting: trr.rar

Ekran Görüntüsü

img0023n.png

img0024q.png

img0025c.png

img0026h.png

img0027y.png

img0028f.png

img0029x.png

Not: Alıntıdır !

Yapmanız gereken Cydia kurulumunu gerçeklştirdiğinizde iTools ile Sol menüden "FileSystem alt menüsünde FileSystem (Jailbreak)/Applications/Cydia.app/tr.lproj" klasörünü atmak burada dikkat etmen gereken nokta dosya isminin tr.lproj olması ve linkte bulunan "Localizable.strings" ve "Sections.strings" dosyalarını bu klasörün içerisine atman yeterli olacak cydia kapat cihazı respring yap tamamdır;)

Download Linkleri

İndirme Linkleri

Cydia Türkçe Yama.rar

Alternatif 2

Cydia Türkçe Yama.rar

Alternatif (Yenilendi)

Hotfile.com: One click file hosting: trr.rar

Resim eklendi: Resimdeki sarı çizili yolu takip etmen gerekli !

ekranalntskh.jpg

Edited by aqresif

teşekkürler şimdi yapıyorum malum 5.0.1 untethered yaptık cydiada türkçe olsun oda milli olsun:D

Konu zaten yok muydu?

Reinamartini Abi'nin açtığı?

Evt, vardı ancak sürüm eski olması lazım... Destekleyeceğini sanmıyorum...

Saygılar...

Arkadaslar deneyen var mı malum cydia daki hatalardan dolayı 7-8 kere restore yaptım ve şimdi tam uyumlu güzel oldu korkuyorum. :)

Herhangi bir sorun yok.

Arkadaslar deneyen var mı malum cydia daki hatalardan dolayı 7-8 kere restore yaptım ve şimdi tam uyumlu güzel oldu korkuyorum. :)

İlk mesajda yazıldıgı yere atın yeterlidir.

İndirdiğimiz yamayı telefona nasıl yükleyeceğiz?

0 hata merak etme kardeşim ;)

Merhaba arkadaşlar Cydia artık 0 türkçe ekte paylaşmış olduğum dosyayı iphone dosya yöneticisi programıyla şu yola kopyalıyoruz Root/Applications/Cydia.app klasörünün içine tr.lproj dosyasını atıyoruz ve bu işlem sırasında Cydia Kapalı Olmalıdır ! Ayrıca dosyayı kopyaladıktan sonra cihaza Respiring yapalım her ihtimale karşı işte bu kadar artık Cydia 1.1.1-1.1.2-.1.1.3 Tamamen Türkçe Olacaktır
:D

İndirme Linkleri

Cydia Türkçe Yama.rar

Alternatif

Hotfile.com: One click file hosting: Cydia 1.1.1 Türkçe Yama.rar

biri bana bu işlemin nasıl yapılacağını anlatabilirmi Root/Applications/Cydia.app bu klasör nerede ve nasıl çalışıyor

şimdiden teşekkür ederim.