Jump to content
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !
Sign in to follow this  
sabata

Sim Klitli ve Geveye Alternatif Olarak Kullanılabilir

Rate this topic

Recommended Posts

Arkadaşlar nette gezinirken böyle bir cihaz gördüm. google chrome da çeviri yaptım siteyi, anladığım kadarıyla iphone, ipod, ipad ve andoroid işletim sistemli telefonlara bluetooth ile bağlanıyor ve bunlara telefon özellği katıyor(ipod mesela). Sim kartı bu cihaza yerleştiriyorsnuz ve bluebooth üzerinden telefona aktarıyor. Fiyatı mabuk gibi özellikle sim kilitli bb yükselmiş telefon mağdurları gibi...(yaktın beni snowbreeze)...

LİNK

Türkçe Çeviri Şöyle:Google Chrome Çeviri tabi.

Gmate küçük bir arkadaşı cihaz kullanıcıları sesli aramalar, SMS ve Bluetooth ile Apple iOS ve Android cihazlar için Internet erişimi eklemek için herhangi bir GSM SIM kartı takabilirsiniz.

telefon özellikleri ile Apple iPod Touch etkinleştirin

iPhone veya Android telefonlar çift olabilir SIM telefonları.

iPad ya da Android Pedler her zaman, her yerden internette sörf yapabilirsiniz.

Gmate ihtiyatlı kullanabilirsiniz uzakta o kadar küçük ve gizli Bu ürün iPhone, ikinci bir çift bekleme SIM desteği eklemek, iPod touch, iPad ve en Android telefonları ve balataları, çok basit bir kavram, bluetooth ile GSM modülü ve SIM yuvası olan bir anahtarlık gibi. Sadece SIM kartı, Gmate SIM yuvasına takın ve Bluetooth üzerinden cihazınıza Gmate bağlamak ve daha sonra üzerinde .

IPhone 4 Kullanıcılar Gmate

iPad için 1, 2 Kullanıcılar

Apple iPad 1, 2 kullanıcıları, sesli ve Gmate sms bağlantısı, hem de Internet'e erişebilirsiniz. IPad kullanıcılarının çoğu 3G maliyeti çok daha fazlasını elde beri sadece WiFi seçeneği ile satın almak. Ama WiFi Pedleri Gmate, tüm iPad kullanıcıları her zaman, her yerde internet keyfini çıkarabilirsiniz Şimdi, metro, otobüs, parklar, vb gibi her yerde kullanılır olmayacak ... ve ayrıca çok telefon görüşmesi / sms yapabilirsiniz.

IPad ve Pad Gmate

iPod Touch Kullanıcıları

iPod Touch kullanıcıları için Gmate bağlayın ve tüm sesli aramaları, sms ve Gmate GPRS / EDGE üzerinden Internet erişimi Ayrıca iPhone özellikleri ile iTouch otomatik olarak aktif hale getirebilirsiniz. ITouch maliyet çoğu durumda kullanıcı bir iPhone çok daha az ve bir taşıyıcı ile sözleşme imzalamanız gerekir asla, sadece herhangi bir GSM SIM kartı takmak ve bir iPhone iPad Dokunmatik açmak.

Özellikler:

GSM Quad Band: 850/900/1800/1900 MHz

1 itin itin SIM Kart Yuvası

Micro USB

Bluetooth 2.0 EDR,

Bekleme Süresi: 96 Saat, Konuşma Süresi: 4 Saat

Fiziksel Boyut: 82mm x 46mm x 14mm

Ağırlık: 48.2g

iOS Destek: iPod Touch 4, iPhone 3GS, iPhone 4, iPad, iPad2

Şu da olabilir; İphone 4 ve 3gs fotoğraflarının olduğu kısımda Dual Sim yapıyor deniliyor. belki birinci simden özellikleri alıyordur.

burada açıklıyor ama imemi ile ilgili birşey yok:

iPhone 4 Kullanıcılar

iPhone 4 kullanıcıları için zaten içinde bir SIM kart var, ama tüm iPhone 4 sadece bir SIM kartı takabilirsiniz. Birçok kullanıcı yerel SIMS ile takas ya da ekstra bir telefon taşımak için ihtiyacı olan sık sık seyahat ile, kullanıcı artık Gmate içine 2. SIM kartı takarak çift SIM özelliği keyfini çıkarabilirsiniz, bu nedenle, iPhone 4 iki sayı tadını, tek bir telefon rehberi, SMS, ve çağrı günlükler ... Bu kadar basit!

İpad 1 -2 için de telefon özelligi geliyor demiş... bu konuyu biraz araştırmak lazım.

evet farklı birşey ...ben daha önceden siteye üyeydim zaten. kullanıcıya soru sorma kısmı bende aktif değil. sebebini bilemiyorum, garantili bir şekilde alabilirsiniz diyor. soru sorabilirsem cevabını buraya yazarım...

izmir alsancak da bunu satan avrmış. 04.11 baseband için çalıştırıcı olurm u acaba ?