Jump to content
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !
Sign in to follow this  
baknedicem

Yeni Yükleme

Rate this topic

Recommended Posts

bb yükseltmeden 5.0.1 yükledim ve backupdan geri döndüm 150 tane problem çıktı imassage çalışmadı aktive et diyince telefon kitlenmeye başladı facetime çıkmadı kişisel erişim noktası hiç çıkmadı neyse

gözümü karartıp tekrar restore ettim bu sefer hepsi geldi yanlız backupdan geri dönmedim bu sefer yeni telefon yarat seçeneğini seçtim iyide yapmışım sanırım eski backup restore ederken tüm ayarları bozukyor hadi bunuda geçtik bunları anlatmamın sebebi belki problem yaşayan arkadaşlar bu şekilde tekrar restore ederlerse düzelibir her neyse

yanlız bir sorum var siz restore ettiğinizde Kişiler yani rehberiniz izlenceler klasörünün içindemiydi ?

Ben JB yaptığım için her restore ya yeni iphone olarak kurarım kişileri,notları outlook a çektiğim için sorun olmadan aktarabiliyorum..sizde öyle yapmalısınız bence :) ama backup dan ibackupboot adlı program ile kişilerinizi çekebilir adresbook un içine atablirsiniz sitede konusu var bi kaç saat önce cevaplandı

en iyi rehber yedeklemeyi şahsen kullandıgım My Contacts Backup adlı program hem ücretsiz hemde 1 dk da tmm ugrastırmıyor fazla hem istedigin kadar restore et isterse telefon cöksün yeniden restore edince mailinden kisileri alabiliyorsn sn ler icersinde .. tavsiye ederim

en iyi rehber yedeklemeyi şahsen kullandıgım My Contacts Backup adlı program hem ücretsiz hemde 1 dk da tmm ugrastırmıyor fazla hem istedigin kadar restore et isterse telefon cöksün yeniden restore edince mailinden kisileri alabiliyorsn sn ler icersinde .. tavsiye ederim

Hakikaten harikaymış :) Turkcell Yedekleme Avenın yok diye üzülüyodum bu program müthiş oldu teşekkürler...yalnız hocam bu programın full ile arasındaki farkı anlayamadm ben orda server adamı yedekliyor ? bu programın full versiyonunda extra ne olabilir ki ? 100 kişi üstü falan backup almıyodur sanırım free si

Hakikaten harikaymış :) Turkcell Yedekleme Avenın yok diye üzülüyodum bu program müthiş oldu teşekkürler...

siz restore ettiğinizde Kişiler yani rehberiniz izlenceler klasörünün içindemiydi ?

önemli degil rica ederim, valla hocam ben 112 kisiymiydi neydi aldım sorunda olmadı da free ile ücretli arasında pek fark yoktur zannetmiyorum full ünü bulamadim bulursan banada bildir :D