Jump to content
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !
Sign in to follow this  
hypetrax

Iphone 3G servise verdim en verimli kullanmak için ne yaptırmalıyım ?

Rate this topic

Recommended Posts

Arkadaşlar daha önce sorunumla ilgili konu açmıştım ama çözüme ulaşamayınca bugun doğubankta Şirin Elektronik İphone teknik servisine gösterdim 40 TL yapıcaklarını söylediler bende tamam dedim ama pek bu konularda bilgim olmadığı için ne yapıcaklarınıda bilmiyorum en verimli kullanabileceğin şekilde yapıcaz dediler ama kafama soru işareti takıldı.Versiyon olarak 4.2.1 gibi birşey yüklücem dedi servisteki arkadaş.

Telefonum yurtdışı ve pasaporta işlenmemiş 3g (8gb) sizce hangi versiyonu yükletmeliyim ? neler yaptırmalıyım ? Programda yükleyin dedim onun için p.tesi alıcam telefonu program olarak neler yükletmeliyim ?

Hocam msnden görüşmüştük. Benim pcyede bağlanmıştın hani pc hiçbirşekilde görmüyor denemediğim işletim sistemi kalmadı telefonsuz kalıncada verdim bende.

İleride şu versiyon işleriyle uğraşmadan beni götürebilecek en iyi versiyon ne?

Yüklenmesi zor kesin yukletmem gereken programlar nelerdir? onlarıda söylersen sevinirim birde program yüklemekle uğraşmayayım.

yüklemesi zor olayı yok ki installous yüklesinler canınız ne istiyorsa yükleyin iphone 3g yide tweak e boğmanın anlamı yok zaten rami yok garbimin bide 4.2.1 de yığılıyomuş zamanla sanırım insanlar şikayet ediyolardı ios3 de app store a kapatıldı yine en mantıklısı 4.2.1

serviste 4.2.1 i yüklerler içine proğram felan atmazlar atacaklarını söyledilerse onları sen bilirsin liste yap ver ellerine ama sanmıyuorum

serviste 4.2.1 i yüklerler içine proğram felan atmazlar atacaklarını söyledilerse onları sen bilirsin liste yap ver ellerine ama sanmıyuorum

Yok hocam yüklücekler yani 1saat sonra al dediler programda yükle dedim ozaman bugun veremem dedi. Ben o zaman bir liste yapayımda veriyim.

Şimdi ben bu halde pasaportla telefonu götürsem hemen açtırabilirim dimi ? fatura vs gerek yok

yüklemesi zor olayı yok ki installous yüklesinler canınız ne istiyorsa yükleyin iphone 3g yide tweak e boğmanın anlamı yok zaten rami yok garbimin bide 4.2.1 de yığılıyomuş zamanla sanırım insanlar şikayet ediyolardı ios3 de app store a kapatıldı yine en mantıklısı 4.2.1

Yok öyle programa boğmaktan ziyade internette gezinebileceğim tarayıcı,navigasyon,ofice gibi olmazsa olmaz programları yüklesin yeter bana. Navigasyonda en iyi hangisi ?

installous bu dediğin programı yuklerse bende kendim rahatlıkla programları kurabilir miyim?