Jump to content
Sign in to follow this  
nickyok

iGo Primo Car Dock

Rate this topic

Recommended Posts

Merhaba,

iGo'da iPhone için bir araç kiti çıkardı. Daha önce TomTom fimrasından bildiğimiz cihazın çok benzeri. Genel özellikleri şu şekilde :

-iPhone'u şarj edebiliyor (çakmak şarjına takılıyor)

-Telefona yüklenen özel uygulama ile çok basit bir arayüzle, 30000 web radyo yayınına veya telefon defterine ulaşmanızı sağlıyor. Tuşlar çok büyük tasarlanmış, bu yüzden gezinirken sürekli telefona bakmak zorunda değilsiniz.

-FM Transmitter özelliği : Cihazın üzerindeki FM Transmitter özelliğini aktif hale getirdiğinizde, arabanın radyosundan bir kanal seçip telefonu o kanala yönlendirdğinizde, iPhone'daki MP3'lerinizi arabanızın radyosundan dinleyebiliyorsunuz. Bu FM özelliği olan tüm radyolarla uyumu, FM özelliği olmayan radyo da yok zaten :)

Fiyatı 69$ + 17$ shipping istiyor PAYPAL ie satın al dediğimde. 86$'ı olana güzel bir alternatif. iGo zaten primo ile navigasyon programları arasında gayet iyi bir noktada. Sirekli arabada olan teknoloji bağımlıları ve bilmediği yerlere giden kişiler için normal bir fiyat.

iGO primo iPhone Car Dock | iGO My way

Gercekten cok gezen kisiler icin iyi bir alternatif

229 tl kvk urunu adınıza fatura kesiliyor

163,40 TL yapıyor iGo Dock. Arabasında Aux olmayanlar için fiyat performans oranı çok yüksek bir ürün iGo. Tamamen konu dışı olarak söylüyorum, satın alınabilecek her ama her türlü üründe fiyatını eleştirmeden önce mutlaka F/P oranını göz önüne alın. Konu ile alakalı olarak ta, 163 lira gelirimize orantılı olarak biraz yüksek bir rakam olabilir. Ama sürekli seyahat eden,yol iz bulma kabiliyeti olmayan, 4S kullanıp sürekli şarjı biten :D Müzik arşivi telefonunda olan ve arabasında aux olmayan biri için harika bir fiyat.

Not: hanteknoloji arkadaşım senin yazdığına zıt anlamda yazmadım yanlış anlaşılmasın, zaten mesajını beğendim :)

arkadasim bu arada yanliş hesap edıyosun 86.90 euro kargo dahıl fıyatı oda ortalama 212 tl ye geliyor bıde garantisi olmuyor yurtdısı oldugu için bunu da dikkate al lutfen

Orada iki seçenek var biri eu diğeri non eu mu ne yazıyor

ben facebooktan kazandım Macaristan'dan geldi arabaya taktım ve kullanıyorum süper birşey..