Jump to content
Sign in to follow this  
BPOBPO

Uygulamalar ekranın 1\4 i oranında gözüküyr

Rate this topic

Recommended Posts

Eğer o ise digital sebeke göstergesidir

Sbsetting veya türevi bir proğram ile açılmıştır

Aynı proğramlada kapatabilirisniz.

SBSettings i açın. More a tıklayın. System Optionsta olması gerekiyor. Numeric GSM i kapatın. Respring yapın. Duzelicektir

Arkadaşlar, sanırım yanlış anladınız... BPOBPO arkadaşımız, uygulamaların küçük olarak, sol üst köşede açıldığını sormuş, nümerik şebekeyi değil... Dikkat ederseni telefondaki Safari, tam ekran olarak değil desol üst e doğru açılmış...

Çözümü bilmiyorum ancak çok yakın bir zamanda bir arkadaşım daha, benzer değil aynı sorunu bana sormuştu...:confused:

Saygılar...

Arkadaşlar, sanırım yanlış anladınız... BPOBPO arkadaşımız, uygulamaların küçük olarak, sol üst köşede açıldığını sormuş, nümerik şebekeyi değil... Dikkat ederseni telefondaki Safari, tam ekran olarak değil desol üst e doğru açılmış...

Çözümü bilmiyorum ancak çok yakın bir zamanda bir arkadaşım daha, benzer değil aynı sorunu bana sormuştu...:confused:

Saygılar...

peki arkadaşın halledebildimi telefonu kullanamıyorum şuan yokmu bi çzümü?

peki arkadaşın halledebildimi telefonu kullanamıyorum şuan yokmu bi çzümü?

Yaptığı son yükleme ya da işlemi hatırlamadığı için bir şey diyemedim ancak büyük ihtimal Cydia daki yüklenenlerden biri yapmıştır, dostum... Özellikle uyumsuz olanlar bu sorunu yapıyor. Benimde başıma geldi ancak iPad de... iPad e uyumsuz bir uygulama yükledikten sonra iPad deki tüm uygulamalar aynen bu şekilde sol üstte küçük olarka çıkıyordu ve her seferinde restore ediyordum.

Saygılar...

peki itools ile sb settings i silsem uygulamayı kaldırmış olabilirmiyim?=

iTools u bilmiyorum ancak kaldırmak istediğiniz uygulama, Cydia dan yüklendiyse yin Cydia dan kaldırın. SBSettings uygulama silmez.

Saygılar...

sorun yapan uygulamayı buldum galıba ama cydiayı kullanamıyorum başka kaldırma şekli varmı? sistem dosyalarını? wespeeddial suan çalışmıyor onuda guncellemişti şimdi hatırladım? nasıl kaldırabılırım?

uygulamayı kaldırabilmek iin cihazın dokunmatiğini kullanabilmemiz gerekiyor fakat ekran küçüldüğü için dokunmatiği kullanamıyoruz malesef ben tek çözüm yolu olarak restoreyi bulabildim. sıkıntının kaynağı ise sbsetting kurulumundan kaynaklanıyor ayrıca denediğim bi başka uygulamada iblack list ios5i desteklemiyor cihazda donma yapıyor

galiba bende son bi şansımı deneyeyım dedım! ne gıcık bişi bu ya tam telefon oldu bitti diyosun kıldan bişi yüzünden al baştan!

uygulamayı kaldırabilmek iin cihazın dokunmatiğini kullanabilmemiz gerekiyor fakat ekran küçüldüğü için dokunmatiği kullanamıyoruz malesef ben tek çözüm yolu olarak restoreyi bulabildim. sıkıntının kaynağı ise sbsetting kurulumundan kaynaklanıyor ayrıca denediğim bi başka uygulamada iblack list ios5i desteklemiyor cihazda donma yapıyor

Arkadaşlar hallettim :) walla insan başına gelınce bide isgteyince olyor demekki nasıl yaptığımı söyleyeyım belki lazım olrsa diye.

"İlk önce aklıma aktivator daki bi seçenek geldi "güvenli mod" diye güvenli mod kısıtlamalı olduğundan kafada ampül yandı tabi zar zor akvitaora girip o seçeneği bulup "masa üstü ikonları sıkıştıra" onu ekledim masaüstünde ikonları sıkıştırınca telefon safe modda başladı tabi uygulamalarda ölü cydiaya girdim ve sorun çıkardığını zannettiğim weespeeddial ikaldırdım masa üstü tekrardan başladı ve sorunsuz çalışıyor:))

Herkese teşk. yardımcı olduğunuz için...

Arkadaşlar hallettim :) walla insan başına gelınce bide isgteyince olyor demekki nasıl yaptığımı söyleyeyım belki lazım olrsa diye.

"İlk önce aklıma aktivator daki bi seçenek geldi "güvenli mod" diye güvenli mod kısıtlamalı olduğundan kafada ampül yandı tabi zar zor akvitaora girip o seçeneği bulup "masa üstü ikonları sıkıştıra" onu ekledim masaüstünde ikonları sıkıştırınca telefon safe modda başladı tabi uygulamalarda ölü cydiaya girdim ve sorun çıkardığını zannettiğim weespeeddial ikaldırdım masa üstü tekrardan başladı ve sorunsuz çalışıyor:))

Herkese teşk. yardımcı olduğunuz için...

Tebrikler, dostum...:)

Saygılar...