Jump to content
Sign in to follow this  
dzgn

Bu İphone alinir mi ? Önerİlerİnİzİ beklİyorum

Rate this topic

Recommended Posts

IPhone 3G S 16 GB Apple Cep Telefonu Sahibinden ikinci el 475 TL - 68478557 MERHABA SİTEDEN İPHONE ALICAM TELEFON YERE DÜŞTÜKTEN SONRA AÇILMAMIŞ ENTEGRE İLE İLE İLGİLİ BİR SORUNDAN KAYNAKLANIYORMUŞ 100 TL MASRAFI OLDUUĞU SÖYLENDİ .ALINIR MI SİZCE DAHA FAZLA MASRA ÇIKARTIR MI SİZCE:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:

bence yaklasmayın derim ayrıca resimlerde bi yanlıslık olması lazım ya ben yanlıs görüyorum yada resim yanlıs, ilk resim iphone 4 e ait arkadan cekilen resim 3gs yani bilmiyorum da bi aldatmaca olabilir .. size tavsiyem apple kullanmak istiyorsanız ve kafanız agrımasın diyorsanız PARAYA ACIMAYACAKSINIZ..

Garanti işe bakın......biraz fazla para verin,sağlam ve simfree olanı alın :)

Bana anakart dÜŞmesİ sonucu entegrelerden bİrİ arizalanmiŞ dedİ 100 tl masrafi var dedİ.eĞer alirsamda beraber telefoncuya gİdİp baktircam cİhaza bu sorununmasrafi 100 lİrayi geÇermİ sİzce.bİrde entegre tamİrİ Çok zormuŞ telefon komple sÖnebİlİrmİŞ doĞru mudur?

475 diyor adam + 100 tl masraf = 575 tl .. ben size söyle söyleyim cogu yerde 3gs i 700-800 arası satıyorlar HEMDE GARANTİLİ .. yani 100 tl fazla verin basınız agrımasın.. apple ın cihazları CHİPLİ'dir tamiri yoktur yani bazı seyler haric, söyle ki bi cihaz bozuldugunda garantisine gönderince APPLE yeni cihaz veriyor neden diye bi düsünün bakalım, telefon ici acıldı mı at çöpe gitsin yaramaz ..

Tamirciden tamirciye fark var...İphone bu...İşi bilmeyen birine yaptırırsanız,bir şeye yaramaz...

haklısınız valla şimdi ne yapacağımı şaşırdım.gerçi ben adama 475 tl felan vermiycem xperia x10 mini pro vericem 100 tl yede telefonu yaptırcam kararsız kaldım açıkcası.

size garantisiz bi iphone 4 kullanıcısı olarak söylüyorum APPLE alacaksanız KESİNLİKLE VE KESİNLİKLE GARANTİLİ CİHAZ alın, yoksa basınız agrır benden söylemesi ..

ne 100 lirası 300-400 den aşagı yapılırsa sevinmelisin ve arkadaşlarında dedigi gibi sağlam bi tamirci bu telefona 100 lira cekmez en aşağı 300 den açar agzını :) 800 tl ye çalışan sorunsuz temizini bulursun uzak dur bu ilandan kardeş..

o cihazın sadece parça parası 100-200 arası tutar işçilikle 250-300 ü bulur ..gerek yok bence başın ağrımasın kesin olacak diye bişeyde yok çok büyük risk ve pahalı..o cihazın ederi 250 tl maximum.

3gs için bu ücretler fazla değil mi ?

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3 senelik konu normal değil mi? Arkadaş kendince konuyu hortlatmış.

 iPhone 'den Tapatalk Pro aracılığı ile gönderildi

 iPhone 4 - 32gb - Siyah - IOS 7.0.4 Evasi0n JailBreak

3 senelik konu normal değil mi? Arkadaş kendince konuyu hortlatmış.

 iPhone 'den Tapatalk Pro aracılığı ile gönderildi

 iPhone 4 - 32gb - Siyah - IOS 7.0.4 Evasi0n JailBreak

:D

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Sizin dedğiniz fiyatın 100-200 lira fazlasına 0 ları bulunabiliyor 3GS lerin, sizin bulduğunuz hasarlı fiyatına da düzgün 2. El bulabilirsiniz diye düşünüyorum, bu arada 3gs gerek gorunum gerek kullanım açısından pekde iyi bi telefon değil bugünün şartlarında, bence xperia / galaxy serilerinin ucuzlarına bakabilirsiniz

Edited by utkuulu