Jump to content
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !
Sign in to follow this  
Hitman 4

Iphone 4 4.3.3 jailbreakli gaveyli unthender 5.0.1 e nasil yukseltebilirim

Rate this topic

Recommended Posts

Merhaba arkadaslar biliyorum birsuru konu acildi bununla ilgili fakat ben bu konularda hicbir deneyime sahip degilim telefonum ATT amerikadan jailbrekali halde geldi. Versiyonu 4.3.3(8j2) baseband i 04.10.01 ve gavey ile kullaniyorum cyndia ya girdigimde cyndia 1.1.1 SHSH:4.3.3 4.3.5 yaziyor. os 5.0.1 icin ne yapmam gerekli gaveyliler icin de ciktimi yoksa beklememmi gerek hala. Dedigim gibi hicbirsey bilmiyorum versiyon yukseltme hakkinda acikcasi bozulur falan diye cekiniyorum. Yukseltince hizlanirmi telefon yoksa yavaslarmi ? Gaveyle hal kullanabilirmiyim. Ya da Ankara da bu isi yapan tavsiye edebileceginiz kim var ? Birde baseband yukseltmek gerekmi okudugum kadriyla baseband yukseltme yaziyor herkes?

Arkadaslar cok garip az once tekrar cyndia ya baktim ve SHSH degismis artik SHSH: 4.3.3 4.3.5 5.0.1 yaziyo oysa ben hic yukseltmedim versiyonu kendisimi aldiki ?

Edited by Hitman 4

telefonun basebandı değişmemesi gerek ios 5.0.1 i yüklerken yani custom dosyası oluşturup basebandı yüklemeden custom dosyası ile restore edeceksin..

Peki o dediğini nasil yapacagım ? Anlatımlara bakıyorum sanki yabancı dilde yazılmış gii geliyor anlayamadım bı türlü

çok zor bişey değil.snowbreeze ile custom dosyası oluşturup ireb ile dfu moda alacaksın hazırladığın custom dosyasını telefona yükleyeceksin..ama en ufak hatada basebandını yükseltirsen yeni çıkacak gaveye kadar telefon özelliğini kullanamazsın dikkatli yükle.

http://www.iphoneyardim.net/jailbreak_amp_unlock/35500-sn0wbreeze-v2_8b8_custom_ios_5_hazirlamak.html

yukardaki konudan yardım alabilirsin.

Peki bu hazir custom diye birseyler var onlar isime yaramazmi ?

Yarar tabiide....ama önce linki buraya bi atın bakalım hangisi :)

Kardeşim telefonun simkilitli bana sorarsan ios 5 için uyumlu geveyler cıkmayana kadar yükseltme custom olsun veya başka bişi olsun mazallah olurda baseband yükselir o zaman telefonu kenara koyup beklemek zorunda kalırsın kimbilir belkide gevey cıkmaz telefon güme gider