Jump to content
Apple iOS 12.4 Sürümünü İmzalamayı Durdurdu !
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !
Sign in to follow this  
omerkarakaya

FreeMyApps ile GTA3, Infinity Blade II, Angry Birds ve çok daha fazlasını ücretsiz indirin!!!

Rate this topic

Recommended Posts

Sadece aşağıdaki adımları izleyin ......

ADIM 1: iPhone, iPad ve iPod Touch larınızla safariyi açın, aşağıdaki linke tıklayarak giriş yapın!

LİNK: TIKLA

ADIM 2: Download Sponsor Apps'a tıklayınız!!!

img0308.png

ADIM 3: Aşağı resimde görünen OK 'ye basıyoruz!!

img0310.png

ADIM 4: Resimde görünen Install butonuna tıklıyoruz.

img0311.png

ADIM 5: Şimdi herhangi bir ücretsiz uygulama indirin ve 30 saniye boyunca uygulama içinde gezinin.

img0309q.png

ADIM 6: Uygulama içinde 30 saniye gezindikten sonra safariye dönün ve sayfayı yenileyin puanınızı göreceksiniz!!!

img0314k.png

ADIM 7: Puanlarınızı topladıktan sonra view gift apps bölümüne gidin topladığınız puanlar hangi uygulamaya yetiyorsa o uygulamayı ücretsiz indirin. Ben Fruit Ninja, İnfinity Blade 2 ve GTA 3 'ü indirdim...Kaçırmayın derim...!!!

img0315k.png

Arkadaşlar sponsor ipad uygulamalarını biliyorsunuz iphone lara yükleyemiyorduk. Bu yüzden o puanları alamıyorduk. Ben bir yöntem bularak sponsor ipad uygulamalarını ipoduma yükledim.

İşte yöntem:

iPad uygulamalarını itunes yoluyla indirin. winrar ile açın. Payload/XXX.app/info.plist dosyasını pc de bir yere kopyalayın. plist dosyasını plist editör programıyla açın. Şu dizine gidin

</array>" to "<key>UIDeviceFamily</key><array><integer>2</integer></array>

Bu dizinin içindeki (2) sayısını (1) olarak değiştirin. Aşağıdaki gibi:

</array>" to "<key>UIDeviceFamily</key><array><integer>1</integer></array>

info.plist dosyasını kaydedip, Payload/XXX.app/ dizinine atın.
Kaydettiğiniz ipa dosyasını installous yada itools'la yükleyin. Sonra şu linke TIKLA'yıp FreeMyApps'a girip değişiklik yapıp cihazımıza yüklediğimiz sponsor ipad uygulamasına tıklayın. Sonra uygulamayı açın 30 saniye gezinin. Eğer herşeyi doğru yaparsanız iphone'larınızla iPad uygulamalarından puan kazanırsınız. Bende Catalog Spree ve HeyStaks uygulamalarında işe yaradı.

Not: Eğer bir sorun oldu giftcardlar hesabınıza eklenmedi mi? Endişelenmeyin. Yapmanız gereken tek şey Gift bölümüne geçip en altta ''Redeemed Gifts'' bölümüne girmektir. Burda tüm aldıklarınızı görebilirsiniz. En son aldığınıza direk tıklayarak appstore yönlendirilirsiniz.
Yada ben direk kodu manuel olarak kendim gireceğim diyorsanız en son aldığınıza 2-3 saniye dokunun bir link çıkacak ekrana. Linkin sonundaki 16 karakterden oluşan rakamlar ve harfleri bir yere not alıp manuel redeem yababilirsiniz.

Edited by omerkarakaya
  • Like 1

Paylasim icin tesekkurler deniyelim bakim :)

Kesinlikle oluyor dostum tarafımdan denendi...!!!

Tekrardan tsekkurler :D fruit ninjayi suan bedava indiriyo :D

Edit

Arkadaslar ilk defa deneyeck olanlar su linkden denerse ben 50pionts kazanmis olucam :D aslinda bunu konuyu acanin vermesi gerekti :D

Free My Apps - Never Pay for Apps Again

tiesto varya hangi uygulamaya girsem free degilde direk install cikiyo. senin us hesabi hala kullaniyorum kizmazsin insallah :)

[SIZE=5][B]http://m.freemyapps.com/share/url/e4abb41c[/B][/SIZE]

Edited by omerkarakaya

Tekrardan tsekkurler :D fruit ninjayi suan bedava indiriyo :D

Edit

Arkadaslar ilk defa deneyeck olanlar su linkden denerse ben 50pionts kazanmis olucam :D aslinda bunu konuyu acanin vermesi gerekti :D

Free My Apps - Never Pay for Apps Again

Dikkat edersen verdiğim linke kendi linkimi yazdım ama link ne yaptıysam gözükmüyor !!!

Dikkat edersen verdiğim linke kendi linkimi yazdım ama link ne yaptıysam gözükmüyor !!!

Tamam ozaman ozur dilerim ben linki kaldiriyorum..!!

Hocam bende denedim ancak "iphone nunuz etkinlestirilmemis diyo" bu arada telim iphone 4 jailbreakli

Uygulama kalmadi ya 1200 puan oldu en fazla infinity blade 2 1800 puan eklenir mi baska uygulama

Ayf0n

Arkadaşlar puanı nasıl arttırıyoruz? tüm sponsor uygulamaları yükleyerek mi nasıl nasıl anlamadım ben nasıl. heyecanlandım baya :)

Bu arada, istediğimiz uygulamayı yükledikten sonra, sponsor uygulamalrı silersek sorun olurmu?

Birde bu iPhona başta profil yükledi. Bunu bir zararı falan olurmu?

Bu arada, istediğimiz uygulamayı yükledikten sonra, sponsor uygulamalrı silersek sorun olurmu?

Sanirsam bi zarari olmaz. Evet silebilirsiniz

Kredini aldıktan sonra hiçbir sorun olmaz silebilirsin.

Güvenle kullanabilirsin için rahat olsun.

Ben GTA3 ve Fruit Ninja yı aldım.

Bu iyi oldu teşekkürler.

Gta 3 u iyi yuklemissin :D 1340points :D galiba konudaki urlnden dolayi :)