Jump to content
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !
Sign in to follow this  
istanbulummm

iphone 4s kafayı yedi kapanıp kapanıp açılıyo :(

Rate this topic

Recommended Posts

Arkadaşlar geçen hafta kuzenim iphone 4s 16 gb aldı. Dün gece tl konuşması yaptı ve aramayı sonlandırdı. Aramayı sonlandırdıktan sonra tl kafayı yedi. açılıp açılıp kapanmaya başladı. Bilgisayara bağladık Geri yükle seçeneği çıktı. Geri yükle dedik itunes hata verdi. DFU moda aldık tekrar vs. derken tl kendine geldi. Sabah bi uyandık tekrar tl kafayı yemiş yine açılıp açılıp kapanıyor. Bu sefer hattı çıkardık tl kendine geldi. ama hattı takınca haplanmış gibi yine kendinden geçiyo :)) acaba bununla ilgili napabiliriz. Amerikaya geri mi göndersem cihazı değişim için ??? Göndermeden çözebilirsek süpper olcak :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

güzel insan sana tavsiyem yeniden geri yükleme yap yalnız bu sefer yedeklerini geri yükleme yapma yani yeni bir iphone diye giriş yap ve sen kendin ayarlarını elinle tek tek manuel olarak yap..

bunu dememin nedeni olaki çakıştıgı bir yerler vardır ve sende yedekleri geri yükleyince restore etmenin bir anlamı kalmıyordur cünkü eski düzeni geri aynen yüklüyor yani tabiri caizse hastalıklarını bile yüklüyor o yüzden sana tavsiyem yeni iphone diye kaydet ve ayarlarını elinle tekrardan yap...

dipnot: itunesteki butun uygulamalarını sil o kullandıgın uygulamaları appstoreden yeniden kendin yükle hem böylelikle daha heycanlı daha güzel oluyor cünkü telin bilmediğin yönleride karşına cıkmış oluyor :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Arkadaşlar dediklerinizi shift+geri yükle diyerek yapmaya çalıştım 28 hatası verdi. Daha sonra allem ettim kallem ettim tl i kendine getirdim. tl kendine geliince güncellemeleri yükle+shift yaparak temiz bir restore daha yaptım.Bu sefer oldu gibi ama bakalım zaman ne göstercek :)) ilk başta geri yükle+shift yapmamın sebebi güncellemeleri yükle butonu olmadığı için.

Saygılar...

Share this post


Link to post
Share on other sites
eğer telefondüzen tutmazsa bana ulaş yardımcı olayım..

Ya telefon yine düzen tutmadı dostum :(. Sabah kalktık tl kapalı (ama şarj ı full dü). Napcaz biz bu telefonla??

Share this post


Link to post
Share on other sites

anlattıklarına göre senin cihazın yazılımla düzelmez cihaza müdahale şart ancak o zaman düzelir..yada amerika imkanın varsa gönder yaparlar ama burda servise versen 250 tl isterler ama yapacakları işlem 50 tl lik.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.