Jump to content
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !
Sign in to follow this  
istanbulummm

iphone 4s kafayı yedi kapanıp kapanıp açılıyo :(

Rate this topic

Recommended Posts

Arkadaşlar geçen hafta kuzenim iphone 4s 16 gb aldı. Dün gece tl konuşması yaptı ve aramayı sonlandırdı. Aramayı sonlandırdıktan sonra tl kafayı yedi. açılıp açılıp kapanmaya başladı. Bilgisayara bağladık Geri yükle seçeneği çıktı. Geri yükle dedik itunes hata verdi. DFU moda aldık tekrar vs. derken tl kendine geldi. Sabah bi uyandık tekrar tl kafayı yemiş yine açılıp açılıp kapanıyor. Bu sefer hattı çıkardık tl kendine geldi. ama hattı takınca haplanmış gibi yine kendinden geçiyo :)) acaba bununla ilgili napabiliriz. Amerikaya geri mi göndersem cihazı değişim için ??? Göndermeden çözebilirsek süpper olcak :))

güzel insan sana tavsiyem yeniden geri yükleme yap yalnız bu sefer yedeklerini geri yükleme yapma yani yeni bir iphone diye giriş yap ve sen kendin ayarlarını elinle tek tek manuel olarak yap..

bunu dememin nedeni olaki çakıştıgı bir yerler vardır ve sende yedekleri geri yükleyince restore etmenin bir anlamı kalmıyordur cünkü eski düzeni geri aynen yüklüyor yani tabiri caizse hastalıklarını bile yüklüyor o yüzden sana tavsiyem yeni iphone diye kaydet ve ayarlarını elinle tekrardan yap...

dipnot: itunesteki butun uygulamalarını sil o kullandıgın uygulamaları appstoreden yeniden kendin yükle hem böylelikle daha heycanlı daha güzel oluyor cünkü telin bilmediğin yönleride karşına cıkmış oluyor :)

Arkadaşlar dediklerinizi shift+geri yükle diyerek yapmaya çalıştım 28 hatası verdi. Daha sonra allem ettim kallem ettim tl i kendine getirdim. tl kendine geliince güncellemeleri yükle+shift yaparak temiz bir restore daha yaptım.Bu sefer oldu gibi ama bakalım zaman ne göstercek :)) ilk başta geri yükle+shift yapmamın sebebi güncellemeleri yükle butonu olmadığı için.

Saygılar...

eğer telefondüzen tutmazsa bana ulaş yardımcı olayım..

Ya telefon yine düzen tutmadı dostum :(. Sabah kalktık tl kapalı (ama şarj ı full dü). Napcaz biz bu telefonla??

anlattıklarına göre senin cihazın yazılımla düzelmez cihaza müdahale şart ancak o zaman düzelir..yada amerika imkanın varsa gönder yaparlar ama burda servise versen 250 tl isterler ama yapacakları işlem 50 tl lik.