Jump to content
Sign in to follow this  
Omer46

iPhone 4S alıcağım...

Rate this topic

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar kendime iPhone 4S alıcağım size sorucağım sorular var

Şuan iPhone 4 kullanıyorum sizce iPhone 4S in bana ne gibi + ları olur

Şuana kadar iPhone 4 ümde hiçbir pil v.b sıkıntı yaşamadım jb'li iPhone 4S dede yaşıyacağımı sanmam ama gerçekten merak ediyorum böle bir sorun varmı cidden ?

Fiyatları Ne Kadar Değişiyor Ben 2000tl ye alcaktım fakat gezdiğim sitelerde açılmamış 4s leri 1600 hatta 1400 e bile gördüm.

SimFree - Unlock bunlar tam olarak nedir teşekkürler

dostum, abim abdden 2 hafta önce aldı gönderdi. vergisiyle birlikte 705 dolar, türk lirası olarakda 1350 tlye mal oldu.16 gb simfree abd fiyatları böyle. piyasada cihaz fiyatları değişebilir. güvenilir bir yerden almanı tavsiye ederim.

simfree demek cihazı herhangi bir ülkede sorunsuz kullanabilirsin demek.

Simfree olsun...aksi taktirde unlock yok...Jailbreak zaten yok...siri türkçe desteklemiyor (ingilizcede bile aksan sorunu var)

........siz bilirsiniz yani :)

dostum, abim abdden 2 hafta önce aldı gönderdi. vergisiyle birlikte 705 dolar, türk lirası olarakda 1350 tlye mal oldu.16 gb simfree abd fiyatları böyle. piyasada cihaz fiyatları değişebilir. güvenilir bir yerden almanı tavsiye ederim.

simfree demek cihazı herhangi bir ülkede sorunsuz kullanabilirsin demek.

SimFree alıcağım ozaman ben teşekkür ederim. 1350 TL fiyata satan satıcıların hiçbirinden emin olamadım biraz daha araştırayım.

Ayrıca senin gözlemlerinde bi pil sorunu filan varmı dedikleri kadar ?

Simfree olsun...aksi taktirde unlock yok...Jailbreak zaten yok...siri türkçe desteklemiyor (ingilizcede bile aksan sorunu var)

........siz bilirsiniz yani :)

İngilizce konuşuyorum siriyle iyi arkadaş olucağa benziyoruz :D

Teşekkürler

ingilizce varsa siri harika :D

pil durumunda öyle aman aman bir değişiklik yok

k.bakmayın ama bu pil dayanmıyor pil olmuyor gibilerinden söylenenler iphone 4s kötülemektir

5.0.1 de herhangi bir sorun yok

telefonu yeni aldığım için sabahtan akşama elimde bu yüzden her gün şarj ediyorum. ben 2g den 4se geçtiğim için 4 le farkına bişey diyemem :)

1350 tlye satan satıcı bana mantıklı gelmedi. hiç kar yapmadan satmazlar herhalde :)

bencede ard arda olan serileri tercih etmek mantıklı değil 4 den 5 e 3gs den 4s e tarzında atlama yapmak daha doğru geliyo bana arada 1 seri olcak.onun dışında siri yi apple i4 ve itouch 4 için açtıklarına dair bi haber çıkmıştı sonrasında ne oldu bilmiyorum ama (yaklaşık 1 hafta kadar önceydi ) hem siri içinde i4s almak ne kadar mantıklı orası tartışılır gereksiz ama arkasında elma var diye satışları milyonları vurmuş bi cihaz oldu i4s...siriden işlemciden çok daha ince,daha hafif ve uzun batarya ömrü sunduğu bi cihaza ihtiyaç var i4 beklentileri karşılayan bi cihaz gayet ha yok ben 3.5 inç ekranda infinity blade 2 oynayıp sınırları zorlicam gibi bence çocukca bi düşünceye giriyosanız para sizin tabiki..buyrun 1 saniye bile etmeyen farklar sadece işin içine dediğim gibi oyunlar girince süre uzuyor..

i4 vs i4s app test

>http://www.youtube.com/watch?v=e1zLg4itgZA

i4 vs i4s Safari test(soldaki 4s sağdaki 4)

>http://www.youtube.com/watch?v=Op3Xy99yAyQ&feature=related

ayrıca i4s icloud siri imessage ping açıkken şarj süresinin kısa olduğuda çamur falan değil..versiyon güncellemelerinde developer account daki betalarda improve i4s battery problem gibi açıklamalar bulundu apple.5.1 dede normalden hızlı bi şekilde bittiği belirtildi..

kamera farkı var 5 ve 8 mp

mp den dolayı değilde boyutun bi önemi yok sonuçta 42 inch pc ekranı herkese nasip olmuyodur extra mercek olayı cezbedici olabilir ama çok da önemli değil bence i4 ün kamerasıda paşa paşa yetiyo zaten ciddi resim çekceğim zamanlardada fotoğraf makinemi alırım yanıma..ben resim çekmekten hoşlanan ya da aman resim diye yanıp tutuşan biri değilim bu siizn için çok büyük bi + dır alırsınız tabiki kamera benim için bi ölcü değil

rido_knight kardeş 4s i aldıktan sonra 4 ü satmayı düşünüyorum 4s alırsam zaten iphone 5e bakmam fakat 4s in kamera ve işlemcisi benim için en önemli olaylar

ki zaten iphone 5 in işlemcisinin aynı olcağını düşünüyorum ben

Ne derseniz deyin iPhone 4-iPhone 4S arasında çok açık bir fark var. Tıpkı 3G-3Gs gibi... Kullanan bilir.

Bunu dışarıdan görmek neredeyse imkansız. Ben de hiçbir teste inanmadım ki inanmıyorum da. Hepsinde 4-4S aynı gibi gösteriliyor ancak elinize alın iyi bi kullanın. Özellikle infinity blade 2 de. Farkı göreceksiniz...

O 2 çekirdek A5 işlemci bile yeter.

Apple bile diyor performansı arttı diye. 4S ve 4 kullanan birçok kisi de diyor. Ancak hala itiraz edenler var. Bence 4'ü satıp 4S almak ne mantıklı ne de mantıksız. Çünkü 4S'in hızı hiç de azimsanacak gibi değil. Bir de siri'yi daha çok beklersiniz. iOS 6'ya çıkar inşallah:)

Ancak 4 de bi 3-4 ay daha kasilmadan oyun oynayabilirsiniz. Ancak gerisi için birsey diyemem. Yakında tek 4S ve iPad 2 destekli oyunlar çıkacaktır...

Ve sunu da unutmayalım: 4S'in ömrü 4'ten 1 yıl daha fazla;)

Ben de yanlış bir karar verip 3Gs yerine 3G aldım. Şimdi keske almasaydım diyorum. Çünkü yeni çıkan hiçbir uygulama yüklenmiyor. Ve performansta da çok açık bir fark var...

arkadaşlar 4s i almaktan tam vazgeçtimki arkadaş hediye olarak 4s aldığını ve getirdiğini belirtti üzüntüye karışık bir sevinç yaşadım ilginç oldu teşekkürler ne olursa olsun mutluyum

Eğer 4 Kullanıyorsanız hiç gereği yok paranı 5'e sakla normal kullanıcı aradaki ufak tefek farkı zaten anlamaz günlük kullanımda yine değişen bir şey yok ama ben devamlı kaliteli oyunlar oynarım sürekli telefonu zorlarım diyorsanız yeni GPU'nun farkı burda öne çıkar işlemci yönünden sadece cift çekirdek işlemciye geçilmiş yine aynı hızda bu yüzden telefon daha rahat çalışır günlük kullanımda pek hissedilicek şeyler değil zaten ram yine 512MB Siri olayı çok harika fakat Türkçe desteklemiyor ingilizce bilseniz bile aksanınız uygun olmazsa iyi sonuç vermiyor İskoçlarda hemen herkes ingilizce bildiği halde aksanları yüzünden Siri onları anlamıyor ha ama benim maddi durumum iyi 4S'i alırım 5 cıkarsa 5'ide alırım diyorsanız yeterki içimde kalmasın diye düşünüyorsanız ozaman alın

Edit: Hediye geldiyse sorun yok :D

al hocam 5s al 

1 ocak 2012 de açılmış bir konuya 2014 te cevap yazarak konuyu hortlattınız.. arkadaş soruyu sorduğunda iphone 4s son modeldi :) çıkalı daha 3 ay olmuştu ...

• Like 1

>http://www.youtube.com/watch?v=Op3Xy99yAyQ&feature=related

bu safari testinde iphone 4 daha hızlı gözüküyor  :D

Lütfen arkadaşlar konunun tarihine bakalım farklı bir konu olsa yine tamam ama alımla ilgili bir konu sizce 2 yıldır almamış mıdır?

Iphone 5 7.0.4 JB

Merhaba arkadaşlar kendime iPhone 4S alıcağım size sorucağım sorular var

Şuan iPhone 4 kullanıyorum sizce iPhone 4S in bana ne gibi + ları olur

Şuana kadar iPhone 4 ümde hiçbir pil v.b sıkıntı yaşamadım jb'li iPhone 4S dede yaşıyacağımı sanmam ama gerçekten merak ediyorum böle bir sorun varmı cidden ?

Fiyatları Ne Kadar Değişiyor Ben 2000tl ye alcaktım fakat gezdiğim sitelerde açılmamış 4s leri 1600 hatta 1400 e bile gördüm.

SimFree - Unlock bunlar tam olarak nedir teşekkürler

3 ay önce aldım kutusu, garantisi ile satabilirim dusunursen ?

kardeş 2000 tl ye ider iphone 5s alırım naptın sen ya

edit:taarih bayağı önceymiş yeni ördüm

Edited by sado5206

kardeş 2000 tl ye ider iphone 5s alırım naptın sen ya

edit:taarih bayağı önceymiş yeni ördüm

2016'da da alır mısın 5s'i 2000tl ye:D
  • Like 1

Konuyu bekletelim 2016'da yine yorum yaparız :D

[Hiçbir şey apaçık ortada olan kadar aldatıcı değildir...]

• Like 1

Büroda canim sIkIlIp duruyordu... gülesimde yoktu güldürdünüz..eyvallah :D

ps:2016´da kilere izimiz kalsin...

• Like 2

Büroda canim sIkIlIp duruyordu... gülesimde yoktu güldürdünüz..eyvallah :D

ps:2016´da kilere izimiz kalsin...

2016'da iPhone 7 cihazlarıyla bu konuyu okurlar artık :)

2016'da da alır mısın 5s'i 2000tl ye:D

:) kim kurcaladıysa eski konuları ön plan a çıkmış bizde tarih e hiç bakmadan yazdık sucumuZ ne bizim hocam :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

konu kilitlensin en iyisi zaman aşımı olmuş :)

al hocam 5s al

Konuyu hortlatmışsınız biraz :) kilitliyorum

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.