Jump to content
Sign in to follow this  
kirwem

iPhone 4 FU- 4.3.3 den 5.0.1 restore untetheret JB ve 1 haftada 4 restore

Rate this topic

Recommended Posts

Herkese selam,

arkadaşlar bir konuda yardıma ve bilgilerinize ihtiyacım var,

iphone 4 32 GB FU cihazım var, 5.0.1 untetheret çıktığından bu güne kadar en az 4 veya 5. restore olacak bu,

problem şu, 5.0.1 güzelce geçiyorum, hiç bir pbolem olmuyor, önceki 1-2 restorede ve en sonuncu restore da şöyle bir şey oluyor, BBsettings kurmuştum, SBsettings kadar başarılı değil, BB kaldırıp SB geçmek istedim, cihazı kendini restart etti kaldırdıktan sonra, (buraya kadar tamam), birde cihazı kapatıp açayım daha sağlam olsun dedim, cihza elmada kaldı sanırım 30 dk oldu hala böyle,

bir yolu varmıdır ki, restore etmeden açmanın,

elmayı geçemem sanırım (itools ve itunes görüyor cihazı)

kafayı yemek üzereyim 5.0.1 de bir türlü düzen tutmadı,

4.3.3 geçeyim diyorum ama, custom FW yüklediğimde şarz dayanmyıor, orjinal FW ile dönmeyi deneyeceğim,

bunun haricinde yol gsöterecek ve de yardımı olacak arkadaşalarada şimdiden teşekkürler,

(5.0.1 ile uyumlu ve uyumsuz porgramları tam bilmek lazım, bu uyumsuzluklardan oluyor sanırım böyle)

selamlar, saygılar...

sebesetting untetheret jaikbreakten sonra,baya sorunlu...ki jailbreak b3 çıktı,dahada çıkacak galiba

Cydiadan yüklediğniz programlar,respringden sonra tabiri caizse,uçuyor...ifunbox ve diğer programlarla bulunmuyor...

Telefonu açabilirseniz yüklediğiniz programları,cydi üzerinden silin...

Olmazsa restore edin...saygılar :)

sorma dostum ! bilsem geçermiyim 5.0.1 e bir gaza geldik, pişman oldum,

custom 4.3.3 şarza güvensem, geri dönüş yapacağım,

orjianl 4.3.3. FW yemedi, yoksa biliyorum yapacağımı,

5.0.1 e davam gibi, offf offff

sebesetting untetheret jaikbreakten sonra,baya sorunlu...ki jailbreak b3 çıktı,dahada çıkacak galiba

Cydiadan yüklediğniz programlar,respringden sonra tabiri caizse,uçuyor...ifunbox ve diğer programlarla bulunmuyor...

Telefonu açabilirseniz yüklediğiniz programları,cydi üzerinden silin...

Olmazsa restore edin...saygılar :)

5.0.1 restore yapıyorum yeniden

arkadaşım bende Iphone 4 var. 4.3.3 den çok memnundum ve bi haltettim 5.01 e geçtim. mailler doğru çalışmadı, telefon kilitlenmeye başladı. senin gibi 3-4 defa restore ettim. en sonunda 4.3.3 e geri dönerken tam firmware yazma esnasında telefon kendiliğinden kapandı ve açılmadı. telefon şuan serviste. ne olacak bilmiyorum ama denememiş arkadaşlara söyleyeyim 5.01 e geçmek için daha çok erken. Siz siz olun en stabil versiyon bence 4.3.3 ve onda kalın.

YANLIZ DEĞİLSİNNNNNN :D:D:D:D bende 4 kere restore ettim hiç stabil değil bir acaiplik var sanırım jailbreak için sıkı önlemler almışlar bir türlü oturmadı abuk subuk bi dolu problemle uğraştım halada uğraşıyorum

7. restore 5.0.1 çıktığından beri,

ne yapsak ne etsek, tekar J.B yapacağım ama ne yükleyip yüklemeyeceğim konusunda kafayı yemek üzereyim desem :))))

çözüm bulan yok sanırım,

Valla dediğim gibi telefonu gönderdim servise umarım düzeltirler. garanti dışı bırakırlarsa hayata küserim ya daha 3 aylık telefon :(

umarım garanti dışı kalmaz dostum,

bu ders oldu bana, kendim 4.3.3 de güzel güzel kulanıyordum, çevremde iPhone u olanlar hep bana geliyordu, yükseltelim diye, onlara gerek yok 4.3.3 stabil uğraştırmayın beni diyordum ama,

biri iki yoruma baktım 5.0.1 için, olumlu geldi, (gelmez olaydı) :))))

tekrar 5.0.1 kurdum 2-3 saattir sorun yok, cydi adan mümkün olduğunca az şey yükledim

repo:

iphoneyardim

insanelyi

packages

- installous 4 +Appsync for 5.0+

- mx tube

-sb settings (haricen autolock tagle)+activator

-iap craker

-killbackgrounder

-ifile

-openssh

-Password pilot

installous

-oyunlar

-navigasyonlar

apple storedan free uygulamar

-twitter

-msn

-whatsup

-tango

-viber

-mobilevoip

-global a.q

-blip.me

-gazeteler

-banka şifrematikleri

..

v.b

birde böyle deneyeceğim, kapatıp açtım 1-2 sefer açılıyor,

5.0.1 stabil hale gelene kadar fazla dokunmayacağım artık...