Jump to content
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !
Sign in to follow this  
kaleciemre

3gs 5.0.1 sim aktivasyon sorunu yardım..

Rate this topic

Recommended Posts

merhaba ,arkadasımın 3gs telefonu var fazla iphonedan anlamadıgı için bana ios 5 e gecmemi soyledi ve simfree sorun olmaz dedi bende direk yükselttim itunesten..simdi telefon eslestirirken sim aktivasyon hatası alıyorum ..at&t kart aldık ise yaramadı bu ekranı nasıl gecebiliriz..gecersekte kilitliyse telefonu acabilirmiyiz..acil yardımlarınızı bekliyoruz arkadaslar..

Simfree ise...pin kodu olmayan kart takın açılır :)

Merhaba...

Telefonunuz sim kilitsiz ise orjinal fw den sonra PIN kodu olmayan sim kart ile aktivasyonu yapabilirsiniz.

Saygılar...

olmadı..ituneste ...there is no sim card installed in the iphone you are attempting to activate ..seklinde bir yazı çıkıyor..kilitli heralde ...

O zaman telefonunuz sim kilitli, dostum... Versiyonu güncellemeniz hiç iyi olmamış.

Saygılar...

simdi shsh kaydi aldinizmi diye sorucamda iPhone dan pek anlamadiginizi yazmissiniz herhalde bu islemi gerceklestirmeniz baya bi güc olacak. Eger önceden bu yazdigim shsh kaydi alinirsa version güncelledikten sonra tekrar version düsürme sansi oluyor.

yani çaresi yokmu oluyor simdi..ipod olarak bile kullanamazmıyım..

Kullanabilirsiniz. Telefon olarakta kullanabilirsiniz ancak önce iPad baseband i kurmalısınız.

simdi shsh kaydi aldinizmi diye sorucamda iPhone dan pek anlamadiginizi yazmissiniz herhalde bu islemi gerceklestirmeniz baya bi güc olacak. Eger önceden bu yazdigim shsh kaydi alinirsa version güncelledikten sonra tekrar version düsürme sansi oluyor.

Dostum, yanlış anlamayın ancak bir rica da bulunacağım. Kesin bilginiz olmadığı konularda yorum yapmazsanız kimse yanlış bir işlem içerisine girmeyecektir. Dediğiniz yöntem ile versiyon düşer ancak baseband asla düşmez. Anlayışınız için teşekkürler...

Saygılar...

redsn0wla jailbreak yapıp aktivasyonunu yaparak ipod gibi kullanabilirsin,

bi ihtimalde riskleri göz önüne alırsan ipad bb sine yükseltip unlock yapabilirsin

Kullanabilirsiniz. Telefon olarakta kullanabilirsiniz ancak önce iPad baseband i kurmalısınız.

Dostum, yanlış anlamayın ancak bir rica da bulunacağım. Kesin bilginiz olmadığı konularda yorum yapmazsanız kimse yanlış bir işlem içerisine girmeyecektir. Dediğiniz yöntem ile versiyon düşer ancak baseband asla düşmez. Anlayışınız için teşekkürler...

Saygılar...

haklisin hocam, ben hani eski versiyona düsürür hersey normale döner maksatli söylemistim.

Edited by fakasupi