Jump to content
Sign in to follow this  
baknedicem

Ağ Menusunde Hücresel Veri Ayarları Kayboldu !!!

Rate this topic

Recommended Posts

aveayı arayıp manuel olarak hücresel ağı geri yükleme yaptır hücresel ağ derken avea telefon üzerinden ayarlarını sana yaptırıyor teknik desteğe bağlanmak istediğini söyle

tabiki ama restore edince geri gelmesi lazım iphonelerde restore edince hücresel veri ağı kayboluyor tekrar restore edince geri geliyor ..müşteri hizmetlerine hücresel veri ağı yok e güncelleme yap telefona derler yaptım de teknik yardım dan manuel işlem yaptır.

tabiki ama restore edince geri gelmesi lazım iphonelerde restore edince hücresel veri ağı kayboluyor tekrar restore edince geri geliyor ..müşteri hizmetlerine hücresel veri ağı yok e güncelleme yap telefona derler yaptım de teknik yardım dan manuel işlem yaptır.

4 kere çeşitli sebeblerden restore ettim ya restore etmem yada satarım bu telefonu :D ettiğim küfürlerle birlikte steve jobs mezarında ters dönmüştür zaten

bir şeyler yaptım geri geldi şöyle yaptım ağ menusundeyken hattı söktüm bekledim geveyle birlikte tekrar taktım ayarlar geldi şimdi ayarları yapsam hücresel ayarla uçsa bile ayarları saklarmı içinde acaba onu bilmiyorum

geri geldiyse uçmaz sim ile alakalı olabilir.

kişisel erişim noktasındada sıkıntım var menu geliyor ama içine girip ayarlamıyorsun buda avea ilemi ilgili onlaramı söylemeliyim

mms ayarlarını yapıcam birde apn kısmına internet yazıcam onu hallettim bakalım ayarları saklacakmı

birde kişisel erişim noktasındada sıkıntım var menu geliyor ama içine girip ayarlamıyorsun buda avea ilemi ilgili onlaramı söylemeliyim

MMS ayarlarını manuel yapmak isterken;

Konuyu inceledikten sonra Avea müşteri hizmetlerini aradım.

Cihazın Ağ ayarlarını sıfırlamamı söyledi, daha önceden sıfırladığım için değişiklik olmadığını söyledim.

Cihazın versionunu yükseltin dedi, zaten 5.0.1 yükseltiğimi yine sorunun aynı olduğunu söyledim.

Cihazın kendi teknik servisine göndermem gerektiğini söylüyor sayın Teknik Servis teki arkadaş.

Demek ki neymiş asla avea dan bir bokk almayacakmışız arkadaşlar....

Böylece Hücresel Veri Ağı Muhabbeti son bulmuş oldu, yani yapamadım....