Jump to content
Sign in to follow this  
Selma

iphone

Rate this topic

Recommended Posts

iphone 4 um var durduk yere kapandı açılmıyo ve kapalıyken sürekli titriyo çok zor durumdayım lütfen yardımcı olrumsunz

Edited by cansu88

Power ve home tusuna ayni anda basili tutun elma gelene kadar bekleyin deneyin bakalim elma gelecekmi

size birşey daha sormak istiyorum telefonumun suanda yazılımı 4.3.5 miş ancak yurtdışından aldm ama kayıtlı telefonum yazılımı yükseltsem bir sorun olurmu acaba

telefon sim free mi ? yada sim kilitli mi ? .. bunlar hakkında bi bilginiz olması gerekiyor veyada hangi ülkeden aldınız, ona göre yükseltebilirsiniz, sim kilitli ise customlu dosya yüklersiniz eger ki sim free ise direk itunes den güncelleme yaparsınız ve sorunsuzca kullanabilirsniz

sim kilitli olduğunu sanmıyorum çünkkü farklı sim takarak kullanabiliyorum telefonumu

türkcell avea vodafone gibi hatları takar takmaz calıstıysa telefon SİM FREE dir itunes üzerinden güncelleme yapabilir ve rahatlıkla kullanabilirsiniz,

türkcell avea vodafone gibi hatları takar takmaz calıstıysa telefon SİM FREE dir itunes üzerinden güncelleme yapabilir ve rahatlıkla kullanabilirsiniz,

Basebandi 01.59 ise ne olacak sim free mi olacak Yukleme yaptirsan kilitlenecek gavey bile kullanamayacak

sim kilitli oldugunu sanmıyorum 2 farklı hatla kullanabilyorum çünkü

Telefondan ayarlar+genel+hakkinda nin icinde modem firmware var ordaki rakamlari bi yaz bakalim

Basebandi 01.59 ise ne olacak sim free mi olacak Yukleme yaptirsan kilitlenecek gavey bile kullanamayacak

dostum 2 farklı hatta kullanabiliyorum dedi yani telefon sim free ve sim free cihazlarda baseband sorunun olmadıgını sanıyordum ama yanlıs mı biliyorum

dostum 2 farklı hatta kullanabiliyorum dedi yani telefon sim free ve sim free cihazlarda baseband sorunun olmadıgını sanıyordum ama yanlıs mı biliyorum

Belki ultrasn0w yukludur kardesim isimizi garantiye almak lazim

ԵɑԹɑԵɑӀƘ

telefonun basebandı 1.59 ise yazılımsal unlock edilmiştir yükleme yaparsa baseband değişecek sim free olsa sorun yok ama gaveyli yada 1.59 basebandlı ise 5.0.1 e güncelleme yaptığında baseband yükselecek hiç bir şekilde telefonu kullanamayacak

anladım onu bilmiyordum bak bilgilendirme icin tesekkürler..

bizim huyumuz bu yanlış bişeyde düzeltmek yerine taşa tutarlar yanlış bişey yazdıysak kusura bakma ard niyet yok..

Konu kilitlidir.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.