Jump to content
Sign in to follow this  
baknedicem

Kişisel Erişim Noktası Problemi

Rate this topic

Recommended Posts

Telefonum At&T den alınma geveyli bir iphone 4 sürümü 5.0.1 bb 30.10.01

Telefonu AT&T kartiyla active edip açtırdım daha sonra geveyle kullanıyorum

geveyi taktığım zaman ağ seçenekleri içinden Kişisel erişim noktası ayarları KAYBOLUYOR 4.3.3 ken istediğim gibi kullanıyordum

ama AT&T kartını tekrar taktığımda kişisel erişim noktası ağ içinde TEKRAR GELİYOR fakat devamlı beklemede içine girip ayarlarını yapamıyorsunuz

Bu Kişisel Erişim Noktasının Derdi nedir bilen varmı ? bir arkadaş müşteri hizmetlerini arayın dedi yani ben AVEA yı arayıp benim

kişisel erişim noktamı açmı demeliyim bunu dersem extra ücretlendirilecekmiyim ???

Edited by baknedicem

Telefondan genel ag ayarlarina gir hatti cikar 15 sn bekle tak internete bagla telefonu edge weya 3g ile gelecektir saygilar

İyiki Varsin Tapatalk

Telefondan genel ag ayarlarina gir hatti cikar 15 sn bekle tak internete bagla telefonu edge weya 3g ile gelecektir saygilar

İyiki Varsin Tapatalk

Maalesef ne taptıysam gelmiyor ama At&t kartiyla geliyor

mywi kurulu olmasın bu işlemi deneyin

genel>hakkında kısmında att kartınızı takın operatör att olsun kapatıp açın

sonra genel>hakında açın turkcell i takın turkcell 11.0 yazınca bi bakın gelmiş mi gelmezse kapatıp açın öyle bakın.

benimki bu şekilde geliyordu. ios4 de bu sorun var ama ios5 de hiç sorun olmadı

mywi kurulu olmasın bu işlemi deneyin

genel>hakkında kısmında att kartınızı takın operatör att olsun kapatıp açın

sonra genel>hakında açın turkcell i takın turkcell 11.0 yazınca bi bakın gelmiş mi gelmezse kapatıp açın öyle bakın.

benimki bu şekilde geliyordu. ios4 de bu sorun var ama ios5 de hiç sorun olmadı

benimki avea ama sim karttan mı bilmiyorum sizinki 128 kb kartlardanmı ? birde geveymi arızalı acaba diye düşünüyorum ama geveyde normal çalışıyor hattı unlock yapıyor ?

Aynı sorun bende de var. Simlocklu İphone 4 baseband 02.10. İos 4.3.3 de hiç bir sıkıntı yoktu. 5.0.1 geçince kişisel erişim noktası kayboldu. Yani geveyde problem yok çalışıyodu. Telefonu ilk kurduğumda AT&T kartla aktivasyo yaptığımda kişisel erişim noktası geldi ama pasifti. Avea hattı geveyle takıp açtığımda kayboldu ve tekrar gelmedi.

Hakkında sayfasında kullandığınız sim kartı çıkartın ve 10 saniye sonra geri takın.

Saygılar...

Hakkında sayfasında kullandığınız sim kartı çıkartın ve 10 saniye sonra geri takın.

Saygılar...

telefon imzadaki gibidir

defalarca yaptım olmuyor ya aveanın siminde yada geveyde bir sıkıntı var gevey kullanıpta kişisel erişim noktasını kullanabilen bu sitede kimse varmı çok merak ediyorum ?

gevey de ilk versiyonlu 112 li geveylerden

Aynı problem bende de oldu çözüm şu ; cydia dan "Tether me" uygulamasını kurumca kişisel erişim noktası geliyor. Kolay gelsin.

hocam o geçici çözüm, bir süre sonra yine gidecektir

Aynı problem bende de oldu çözüm şu ; cydia dan "Tether me" uygulamasını kurumca kişisel erişim noktası geliyor. Kolay gelsin.

sagol kardes bendede sorun vardı yükledim geldi tether me ne iseyoriyor tam olarak

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti

ben cozemediydim tether me ile çözdüm şükür iyide tether me hiç duymadım tam olarak ne iseyoriyor

Tether me ne işe yaradığını tam olarak bilmiyorum ama yabancı bir forum da buldum denedim oldu. İki gündür hiç bir sıkıntı yok çalışıyor.

Tether me ne işe yaradığını tam olarak bilmiyorum ama yabancı bir forum da buldum denedim oldu. İki gündür hiç bir sıkıntı yok çalışıyor.

bende de sıkıntı yok ama merak ettim tam olarak ne gorev yaptığını

Çok acayiptir kı aynı sorun bendede oldu bi ara kırsal bi kesime gittim telefon çekmedi falan 3g gitti geldi bişey oldu derken ben ayarlara girdim ucak moduna aldım kapatıım sebeke bulsun diye tabi o sırada 3g kapat edge yi kapat aç falan derken aaaa bi baktım zartt çıktı gözümün önünde çok şaşırdım :) tlf 6 ay gibi bı sure kullandım arkadaşların dediği yöntemlerin hiç biri işe yaramadı trehe me falan denemdim hiç ama bnde sende bi 3 g aç kapa edgeyi aç kapa ucak moduna flan al yap işte kolay gelsin :D

Merhaba

Benim cihazım vodafone tr iphone4 ios 5.0.1 orjinal. Jailbreak yapacağım ama kişisel erişim noktasi benim için önemli. Gevey falan kullanmayacağıma göre bende de sorun olabilir mi bu durum?

Merhaba

Benim cihazım vodafone tr iphone4 ios 5.0.1 orjinal. Jailbreak yapacağım ama kişisel erişim noktasi benim için önemli. Gevey falan kullanmayacağıma göre bende de sorun olabilir mi bu durum?

Jailbreak yaptiktan sonra gitmez ama eger giderse cydia'dan tetherme'yi indirin.

TapaTalk