Jump to content

Paypal bozabilecek

Rate this topic

Recommended Posts

Arkadaslar paypal bozan varmi veya tavsiye edeceginiz bir yer

via ios mobil

Tapatalk

paypal bozmak ne valla pek anlamam'da benim paypaldan rahatsızlığım cydia'dan tweek satın aldığımda 2-3 tl de kesinti yapıyor kendine bunu bilmiyordum taki garanti bankasindan sanal kredi kartı çıkartıp program satın alana kadar bunu engelleyebil'menin bir yolunu bilen varsa paylaşırsa sevinirim konu paypal'la alakalı olunca bende içimi rahatlatma adına buraya sorma gereği duydum konuyu açan afyonteam arkadaşımıza teşekkür ederim

Paypalden yapilan 2-3 liralik kesinti bir kereye mahsustur diye biliyorum. O da kredi kartin dogrulugu icin en basta yapilan bir islem. Sonra paypal bunu zaten geri oduyor. Bahsettiginiz durum her alisveriste oluyorsa garantinin yedigi bir halt olabilir.

Sent from my iPhone using Tapatalk

paypal bozmak ne valla pek anlamam'da benim paypaldan rahatsızlığım cydia'dan tweek satın aldığımda 2-3 tl de kesinti yapıyor kendine bunu bilmiyordum taki garanti bankasindan sanal kredi kartı çıkartıp program satın alana kadar bunu engelleyebil'menin bir yolunu bilen varsa paylaşırsa sevinirim konu paypal'la alakalı olunca bende içimi rahatlatma adına buraya sorma gereği duydum konuyu açan afyonteam arkadaşımıza teşekkür ederim

Paypal'dan alisvers yaptigimizda satici Paypal'a komisyon oder.

Alisveris yapan dolayisiyla ucreti gonderenden hicbir miktar kesilmez.

Sanal Kart terimini ilk defa bu forumda duydum, TR zaten krediye gelince Dunya'da duyulmamis sistem uretiminde bir numara. Her zaman kaybeden tuketici, her zaman kaybeden uretici, her zaman kaybeden devlet. TR'de krediden kimsenin birsey kazandigi yok...malesef.

Sizin bahsettiginiz kesinti sanal kartinizdan veya her ne ise doviz cevirdigi icin veya yurt disi kayitli hesaba aktarim oldugundan kaynaklanabilir. Sanal kartinizi temin ettiginiz firmaya danisin derim.

US ve Avrupa'da Kredi Karti, yoksa Debit Kartlari ile Paypal uyeligi var ve bahsettiginiz miktar kesme olayini ilk defa duydum. Gonderen degil, ucreti alan komisyon oder.

Bizim isimiz gorulmedi arkadaslarin isi gorulmustur umarim

Aslinda bir kac forum var paypali nakite cevirecek ama referansli uyelik istiyorlar r10 falan

Paypal hesabinizda miktar paraniz varsa bankaniza gonderebilirsiniz.

Nakite nasil cevrilir yada baskalari bunu nasil nakite cevirip size verecek aklim alamiyor:S:S

Paypal'daki miktar paranizi ya harcarsiniz yada bankaniza gonderirsiniz...olay bu... baskasi nasil nakite cevirsin?? Nakiti size nasil iade etsin?:S:S

Arkadaşım sana burada yardım edecek kimse olduğunu düşünmüyorum bende sık sık pp satışı yaparım ama seninde dediğin gibi r10 vs vs forumlarda.

Paypal satışında güven esas olduğu için güven sağladığın yerlerde şansını dene böyle bir imkanın yoksa bankana çek.

Yapılan yorumlardan anladığım kadarı ile paypal hakkında kimsenin pek bilgisi yok arkadaşlara tavsiyem bildikleri konular hakkında yorum yapmalarıdır.

Madem yer tavsiyesi istiyorsun sana bir yer tavsiye edeyim aşağıdaki linkten MUSTİX'E ulaş belki işini görür.

Lockerz - Türkiye Destek ve Bilgi Paylaşımı Platformu

arkadaşlar teşekkürler .. biraz daha inceleyeciğim sıradaki tweek iBlacklist onu alınca kuruşu kuruşuna hesaplayacağım bakalım paypal'ın çakal'lığımı var yoksa garanti'ninmi !

:))

!StAr..

Paypal in var bir defaya mahsus 3tl alıyor yeni ekstirayi inceledim birde düviz kurunu biraz yüksek hesapliyor