Jump to content

MirrorWidget - Notification Center

Rate this topic

Zakynthos

Recommended Posts

teşk ederim emegine saglık ama hic bir halta yaramaz :)

Visali Yar, güzel kardeşim bana darılma kızma ama bütün konuların altında mesajın var. Teşekkür etmek için beğen butonunu kullanırsan daha sağlıklı olur. Diğer türlü insanlar konuyu takip etmekte zorlanır. Mesela ben. AirBlueSharing Konusunda onlarca mesajın var.

Visali Yar, güzel kardeşim bana darılma kızma ama bütün konuların altında mesajın var. Teşekkür etmek için beğen butonunu kullanırsan daha sağlıklı olur. Diğer türlü insanlar konuyu takip etmekte zorlanır. Mesela ben. AirBlueSharing Konusunda onlarca mesajın var.

iyide bundan niye rahatsız duyuyorsunki ?

herkes özgür degilmi hareketinde ? ayrıca foruma zararımmı var ?

ayrıca emegi için teşk ederiyorum ama begendiğimi kim söyledi ? sende taktir edersinki begensem begendim butonuna tıklardım..

Hicbi halta yaramaz yuklemye degmez bimlemle sana fikrini soran oluyomu kardesim tesekkur edeceksen et etmiceksen etme biri fikrini sorarsa solersin insanlara saygisizlik yapma

senin kafan yerindemi ? sana ne istediğim yorumu yaparım hey allahım sen sabır :)

sanki sana danışacagım ne yazıp yazmayacagım için :)

Arkadaşlar polemik yaratmaya gerek yok lütfen kendinize gelin.VisaliYar arkadaşımızda foruma yabancı birisi değil.Onu zor beğenen olarak kabul ettik :9 Herkesin beğenip beğenmeme gibi yorumları olabilir.Sonuçta bir konu açıyorsak herkesin yorumuna saygı duyuyoruz.Mesela ben bu tweak i önceden biliyordum konuyu açma gereği bile duymadım,Beğenilip beğenmeme riski var sonuçta, benimde beğendiğim bir tweak değil :) Sonuçta bu uygulamaları biz yapmıyoruz.Konu açılan emeğe her zaman saygımız sonsuz.Visali Yar arkadaşımda teşekkür etmiş fakat programı beğenmemiş.Bence bu gayet normal.

Bu konu hakkında yorum yapmıyorum ama Visali nin çıkışları yanlış bana kalırsa da tamam bu uygulamayı ben ellerimle yapmadım paylaştım yapan arkadaş türk de olabilir yabancıda uğraşmış yapmış emek vermiş buna saygı duyulur benim tek sıkıntım diğer açtığım konuya da ''SwipeShiftCaret'' aynı tarz cevabı vermiş olması..

teşk ederim emegine saglık ama hic bir halta yaramaz :)

Ama burda şahısa yapılan bı hakaret vesaire bise yok sadece fikir paylaşımı olayı abartmaya gerek yok... Asil hatalı olan visalinin bu yorumuna karsı gösterilmiş olan tepkidir... Saygısızlık visaliye yapılmıştır... Lütfen dikkatli olun sert çıkışlara gerek yok insanlık bu kadar basit degil.. Kalp kırmayın 3 günlük dünyada...

---

I am here: http://maps.google.com/maps?ll=40.855230,30.342855

iPhone'dan gönderdim :)

başlığa 'bayanlar için 10 numara tweak' eklenebilir : )

konu altında yorum yapanlar begenmemiş olması normal..çnkü erkekler için pek kullanışlı olmaz.

siz gidip bir bayana sorun bunu : ) hayatının tweak i olabilir.

hahaha supersın :D aynı dusuncedeyım :D

başlığa 'bayanlar için 10 numara tweak' eklenebilir : )

konu altında yorum yapanlar begenmemiş olması normal..çnkü erkekler için pek kullanışlı olmaz.

siz gidip bir bayana sorun bunu : ) hayatının tweak i olabilir.

Herseferinde aklimi okuyorsun:D Sevgililer gunü için zaten tweak çıkmış baksanıza bundan daha tesadüf olabilirmi?:) bizimkine hediye edeyim dedim BlackBerry kullanıyor:)

anlayamıyorum bu insanları ciddi anlamda hemde hic anlayamıyorum...

ama hatırıma birsey geliyor sanırım çekemedikleri için birşeyleri bahane edip sataşmaya çalışıyorlar ne için niye sataşıyorlar onuda bilmiyorum...

belkide gıcık oluyorlardır :S

ben sadece bir halta yaramıyor demişim demekki benden daha fevkalade cetin düşünenler varkiii hepsinede ayrı ayrı katılıyorum...

ama bu kadarsa sacma bir söz yüzünden sataşılmaya degmez...

cevab vermek istemedim sustum lakin en iyisinide yaptım sukut erdemliktir sukut ikrardan gelir sukut sabır taşını catlatır misali..

sukut ettim yorumları bekledim ve benden yorum yapanlarada ayrı ayrı teşk ederim...

Bnm takildigim boyle guzel cumleler kuran birisinin beyenmeyisinide guzel bir dille soylemesi gerektigidir.. Ornek olarak benim icin kullanisli bi tweak diil yazarsin paylasan arkadasa ayip olmaz ama bi halta yaramaz igrenc vs gibi sozler insani uzer fazla konusmaya gerek yok her hangi bir paylasim yapicagimiz zaman bi kere diil iki kere dusunuruz boyle kaba sozlerle karsilasicamiza bildigimiz bize kalir iyi forumlar

Bnm takildigim boyle guzel cumleler kuran birisinin beyenmeyisinide guzel bir dille soylemesi gerektigidir.. Ornek olarak benim icin kullanisli bi tweak diil yazarsin paylasan arkadasa ayip olmaz ama bi halta yaramaz igrenc vs gibi sozler insani uzer fazla konusmaya gerek yok her hangi bir paylasim yapicagimiz zaman bi kere diil iki kere dusunuruz boyle kaba sozlerle karsilasicamiza bildigimiz bize kalir iyi forumlar

tamam güzel insan varsa hatam için özür dilerim umarım aff edersin ve daha hassasiyet gösteririm ayrıca uyarın içinde teşk ederim...

ama son notum bana diyorsun sende biraz nazik olabilirdin yinede teşk ederim...

Herseferinde aklimi okuyorsun:D Sevgililer gunü için zaten tweak çıkmış baksanıza bundan daha tesadüf olabilirmi?:) bizimkine hediye edeyim dedim BlackBerry kullanıyor:)

seninki yine iyimiş ..blackberry

benim hatun ..teknoloji düşmanı : ) nokia vazgeçmiyor..niye diyorum?

cevap : ugraşamam ben ..napacam sanki alo diyorum yeter işte..hem bu saglam!

: )) ama bu tweak yükleyip gösterecem ona..büyük ihtimal... iphone ne kadar diye soracak : )

bu arada VisaliYar cimbomcem arkadaşlarda tatlıya bağladınız sanırım...

büyütmenin harbiden anlamı yok gülüp eğlenmek varken diye düşünüyorum

visaliyar ok biraz sert yazmış gıcık görünüyor kabul : ) ama..cevaben..sen ne anlarsın diyip ardına bir gülücük konulsa o kişinin aslında kötü niyetle söylemedigi anlaşılırdı..ve ardından o da gülerdi diye tahmin ediyorum..

çok uzun yazdım yaf : ) neyse eğlenmeye bakalım ; )

Ama burda şahısa yapılan bı hakaret vesaire bise yok sadece fikir paylaşımı olayı abartmaya gerek yok... Asil hatalı olan visalinin bu yorumuna karsı gösterilmiş olan tepkidir... Saygısızlık visaliye yapılmıştır... Lütfen dikkatli olun sert çıkışlara gerek yok insanlık bu kadar basit degil.. Kalp kırmayın 3 günlük dünyada...

---

I am here: http://maps.google.com/maps?ll=40.855230,30.342855

iPhone'dan gönderdim :)

aynen katılıyorum. arkadaş sonuçta programı eleştirmiş yani..

!StAr..

Visali sozum sana diil biz hallettik ztn lakin arkadaslr anlamamis...

Bakin benm soliyis seklimi elestirin ilk bastaki ammenna fakat bnm anlatmak istedigim forum bir paylasim yeridir insanlar gordukleri kullandiklari seyleri paylasirlar seven olur sevmeyen kimse kullanmak zorunda degil ama elestirmekte yanlis sonucta kendi gelistirdigi bir program olur eksiklerini soylersin bu tamam ama burda arkadas bisey paylasmis bunu baltalarsaniz insanin icinden gelmez banada oldu bu olay v yapmiyorum artik paylasim... Yikici diil yapici olmak lazim burasi elestiri diil paylasim yeri sizde biraz ugrasin paylasin biseyler snr konusalim ahkam kesmekle olmaz

İyi forumlar