Jump to content

iphone 4 ios 5.0.1 vpn sorunu

Rate this topic

Recommended Posts

2-3 gün öncesinde app storedan hotspot shield vpn kurdum ve sonrasinda sildim.İşte ne olduysa ondan sonra olmaya başladı.Iphone youtubedaki videolari acmaya calisiyor ve loading yazisinda kaliyordu(yaklaşık 2-3 dk) ve sonunda "bilinmeyen hata" uyarısını veriyor.Bir diğer durum ise installous da arama kisminda veya kategorilere girdiğinda "api unavailable" hatasi veriyor.Bende tekrar hotspot shield vpn yükledim ve sağ üstte Vpn yazisi cikti ve sonuç olumluydu youtube ve installous çalisiyordu vpn

kapattigimda ise tekrar baştaki hatalari aliyorum.Şimdi ben bu vpn olmadan normal bir şekilde youtube ve İnstallousu nasil kullanabilirim?Biraz uzun oldu ama yardimlarinizi bekliyorum.

Şimdi ben bu vpn olmadan normal bir şekilde youtube ve İnstallousu nasil kullanabilirim?Biraz uzun oldu ama yardimlarinizi bekliyorum.

:D:D

Ne o guvenmediginizden dolayimi shield'i yuklediniz?:D:D Simdi sizi birakmak istemiyor:D

Bu sorun WiFi uzerindeyken oyle degilmi? Shield'i kaldirin, WiFi aglariniz varsa unutturun ve sonra ag ayarlarini resetleyin (Sadece ag ayarlari!!) Cihaza Reboot atip tekrar deneyin:)

:D:D

Ne o guvenmediginizden dolayimi shield'i yuklediniz?:D:D Simdi sizi birakmak istemiyor:D

Bu sorun WiFi uzerindeyken oyle degilmi? Shield'i kaldirin, WiFi aglariniz varsa unutturun ve sonra ag ayarlarini resetleyin (Sadece ag ayarlari!!) Cihaza Reboot atip tekrar deneyin:)

Güvenmediğimden değil bilgisayarda vardi bu program app storeda da bedava görünce bir deneyeyim dedim

Neyse söylediklerinizin aynısını yaptim ama sorun hala devam ediyor.

Güvenmediğimden değil bilgisayarda vardi bu program app storeda da bedava görünce bir deneyeyim dedim

Neyse söylediklerinizin aynısını yaptim ama sorun hala devam ediyor.

:):)

Ag ayarlarini resetledikten sonra sorun giderilmeli....VPN kapali olacak...normal WiFi DNS den veri almalisiniz....

Ayarlar > Genel > Ag Ayarlar> VPN burda VPN kapali olacak, bunlari denediniz ve sorun hala mevcutsa hicbirsey dusunemiyorum...