Jump to content

Vapor Element Bumper Case iPhone 4- 4S inceleme

Rate this topic

yankee

Recommended Posts

Uzun zamandır arağıdım uygun Bumper'ı sonunda buldum sanırım :)

Vapor Element Bumper Case Aleminyum maddesinden üretilmiş ve gerçekten hafif.(19gr)

Farklı renk ve model seçenekleri mevcut.

Simcard , kulaklık ve şarj girişleri sorunsuz şekilde açık kalıyor.

Kutusu içinde anahtarı , vidaları (2tane yedek) şekilde geliyor.

Uygulaması gayet basit.Ancak fazla tak çıkar yapılmasa iyi olacak diye düşünüyorum.2. denememde 1 vida yalama olduğu için değiştirmek zorunda kaldım.

Sinyal seviyesinde değişme yaşamadım.

Köşe bölümlerde bulunan koruyucular sayesinde çizilmeler önleniyor.

iPhone içine tam oturuyor ve güzel bir görüntü kazanıyor diye düşünüyorum.

iPhone'un ön ve arkasından çok ince fazlalık kaldığından koyduğumuz alan ile teması engellenmiş.

Ses çıkışı yeri yuva içinde kaldığından daha yüksek ses çıkışı sağlıyor.

Kendi çektiğim resimler

img0029it.th.jpg img0030ln.th.jpg img0031mm.th.jpgimg0032xp.th.jpgimg0033ku.th.jpg

Edited by yankee

sakın vidaları fazla sıkma bende kullandım kibrit çöpüyle vidaları sıkıyordum zaten biyerde vidaları fazla sıkmayınız ekrana zarar verebilir diye bi yazı mevcut. ayrıca sakın ola ki düşürme köşe bölümleri ön cama baskı yapıyor.

Aleminyumdan üretildiğinden sağlam olması :) NOT: Deneme testi yapmadım :)

:D Kilifin degil iCihazin saglamligi onemli:D Sarsildiginda kilifin yapabilecegi pek fazla yok:) iCihaz ici donanimi yine hasar gorecektir:D

Ayrica tecrubeni paylastigin icin tesekkur ederim:D Kirmizi Beyaz cok uyumlu olmus:) Google'da aratayim fiyat uygunsa alabilirim:cool:

sakın vidaları fazla sıkma bende kullandım kibrit çöpüyle vidaları sıkıyordum zaten biyerde vidaları fazla sıkmayınız ekrana zarar verebilir diye bi yazı mevcut. ayrıca sakın ola ki düşürme köşe bölümleri ön cama baskı yapıyor.

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.Ancak köşe bölümlerinde bulunan koruyucular sayesinde baskı önlemiş diye biliyorum.

walla şu an hiç bir kılıf kullanmıyorum sadece koruyucu film var onlarda artık berbat oldu değiştirmem lazım. kılıf çok kaba gösteriyor cihazı ilk aldığımda heves edip almıştım kılıfdı vapordu şimdi sadelik daha güzel geliyor.

:D Kilifin degil iCihazin saglamligi onemli:D Sarsildiginda kilifin yapabilecegi pek fazla yok:) iCihaz ici donanimi yine hasar gorecektir:D

Ayrica tecrubeni paylastigin icin tesekkur ederim:D Kirmizi Beyaz cok uyumlu olmus:) Google'da aratayim fiyat uygunsa alabilirim:cool:

Kesinlikle öyle zaten olucağı varsa oluyor engel olamıyoruz :) Çok yakın arkadaşım ekrana toz konmasın diye bez ile gezer cihazını fermuarlı cebinden çıkarmazdı.Bir gün fermuar ekranı çizerek imzasını bıraktı :))

Ufacık yardımım dokundu ise ne mutlu bana :) Rİca ederim.

walla şu an hiç bir kılıf kullanmıyorum sadece koruyucu film var onlarda artık berbat oldu değiştirmem lazım. kılıf çok kaba gösteriyor cihazı ilk aldığımda heves edip almıştım kılıfdı vapordu şimdi sadelik daha güzel geliyor.

Tabiki haklısınız sonuçta tercih meselesi.Zaten arada farklılık güzel oluyor o yüzden değişim güzel :)

Bende uzun zamandır bumper arayışındayım ancak bir türlü karar veremedim ancak başka sitelerde de araştırırken metal bumperlerin darbeleri cihaza daha çok ilettiği konusunda bir yazı okumuştum umarım bu üründe böyle bir şey yaşamazsınız onun dışında çok hoş kaliteli duruyor güle güle kullanın Paylaşımınız için teşekkürler.

Bu arada linteki SGP iPhone 4 / 4S Case Linear EX Meteor Series - www.More-TR.com ǀ Daha fazlası için! ürün benim çok hoşuma gitti ama arka kapak karbon fiberle kullanıp kullanılanmayacağına emin olamadığım için almadım çünkü çok pahalı .:)

Benim telde de arka kapak ve yanlar karbon fiber ön taraf şeffaf koruyucu.

Edited by bang
link i unutmuşum :)

hmmm Amazonda £65 :cool: Vazgeciyorum, ben simdi kullandigim kilifimdan memnunum:D:D

Çeşitli alışveriş sitelerinde daha uygun fiyatlarda mevcut :)

Bende uzun zamandır bumper arayışındayım ancak bir türlü karar veremedim ancak başka sitelerde de araştırırken metal bumperlerin darbeleri cihaza daha çok ilettiği konusunda bir yazı okumuştum umarım bu üründe böyle bir şey yaşamazsınız onun dışında çok hoş kaliteli duruyor güle güle kullanın Paylaşımınız için teşekkürler.

Bu arada linteki SGP iPhone 4 / 4S Case Linear EX Meteor Series - www.More-TR.com ǀ Daha fazlası için! ürün benim çok hoşuma gitti ama arka kapak karbon fiberle kullanıp kullanılanmayacağına emin olamadığım için almadım çünkü çok pahalı .:)

Teşekkür ederim :) Paylaştığınız bumper modelleride çok güzel gözüküyor.

hmmm Amazonda £65 :cool: Vazgeciyorum, ben simdi kullandigim kilifimdan memnunum:D:D

Çeşitli alışveriş sitelerinde daha uygun fiyatlarda mevcut :)

Teşekkür ederim :) Paylaştığınız bumper modelleride çok güzel gözüküyor.

bende kullandım aynısını ama sinyali çok etkiliyor sinyalin güçlü olduğu yerlerde sorun yok ama sinyal biraz zayıf olunca helede o sırada arama yaparsanız pat diye gidiyor ve servis yok diyor.

Şuanda iStanbul'da her zaman kullandığım yerlerde dikkat ettim ve şuan için sinyal seviyesinde fark göremedim dost.Ama dediğin gibi istasyonlar ile ilgisi kesinlikle vardır.

ben cebimden düşürdüm bu kılıf varken eğer kılıf olmasaydı arka camım kırılmayacaktı. Kılıf bir işe yaramadı -.-

Öncelikle geçmiş olsun.Bu bumper ile sorun yaşayan pek çok arkadaşımız olmuş sanırım.Yanlış yönlendirme ile paylaşım yapmamış olurum umarım.

Arkadaşlar ben bu tür kapağı ve DEFF Cleave tipi kılıfları kullandım içlerinden en iyisi deff Cleave ama su var asırı derecede telefonun sağı solu toz oluyor buda benı sınır ediyor düşmelerde darbelerden koruyor ben denedim 2 metrelik yükseklikten telefonu köşesine bıraktım kılıfta sadece kucuk bir cizilme oldu kılıfın özelliği darbeyi emiyor olması. Elinizde acil şarj cıhazınız varsa kullanmanızı engeller ve Tv kaplonus varsa bu tip kabloları takmanız zorlaşıyor cunku USB girişiine erişimi zorlaştırıyor. EN ÖNEMLİ nokta ise hoperlör kısmına asırı toz topluyor ses seviyesini etkiliyor

bende bu ürünü uzun süre kullandım..benim cihaz siyah renk ve siyah-kırmızı olanını kullanmıştım görünüşü çok güzel farklıydı.ancak ürün metal/almym olduğundan telefonu normal kılıflara göre daha ağır bir hale getiriyor,bunu takınca cihaz daha büyük bir hal alıyor genişliyor,uzuyor. cepte taşımak sıkıntı oluyor. ayrıca bende zaman zaman sinyalde zayıflama yaşadım bu ürünle.konuşmamı falan etkilemiyordu ama 1-2 çizgi sinyal seviyesini etkiliyordu. şimdi deri kapaklı bir kılıf kullanıyorum düşmelerde daha yumuşak bir iniş sağlıyor :) ama dediğim gibi görünüş olarak çok güzel telefonun çekiciliği artıyor.

bende bu ürünü uzun süre kullandım..benim cihaz siyah renk ve siyah-kırmızı olanını kullanmıştım görünüşü çok güzel farklıydı.ancak ürün metal/almym olduğundan telefonu normal kılıflara göre daha ağır bir hale getiriyor,bunu takınca cihaz daha büyük bir hal alıyor genişliyor,uzuyor. cepte taşımak sıkıntı oluyor. ayrıca bende zaman zaman sinyalde zayıflama yaşadım bu ürünle.konuşmamı falan etkilemiyordu ama 1-2 çizgi sinyal seviyesini etkiliyordu. şimdi deri kapaklı bir kılıf kullanıyorum düşmelerde daha yumuşak bir iniş sağlıyor :) ama dediğim gibi görünüş olarak çok güzel telefonun çekiciliği artıyor.

Şebeke sorunu bende yaşıyordum paşam özellikle nete girerken katılıyorum bu konu hakkında sana

Arkadaşlar ben bu tür kapağı ve DEFF Cleave tipi kılıfları kullandım içlerinden en iyisi deff Cleave ama su var asırı derecede telefonun sağı solu toz oluyor buda benı sınır ediyor düşmelerde darbelerden koruyor ben denedim 2 metrelik yükseklikten telefonu köşesine bıraktım kılıfta sadece kucuk bir cizilme oldu kılıfın özelliği darbeyi emiyor olması. Elinizde acil şarj cıhazınız varsa kullanmanızı engeller ve Tv kaplonus varsa bu tip kabloları takmanız zorlaşıyor cunku USB girişiine erişimi zorlaştırıyor. EN ÖNEMLİ nokta ise hoperlör kısmına asırı toz topluyor ses seviyesini etkiliyor

Bilgilendirme için teşekkürler.Alt kısımda tozlanma söylediğin gibi daha sık oluyor.

Teşekkürler öncelikle.Ağırlaşma değilde büyüme oluyor dediğiniz gibi.Sinyal seviyesi olarak iStanbul'da farklılık yaşamadım ancak Kocaeli içinde bazı yerlerde 1-2 çizgi değişme oldu.