Jump to content

Carrier Bundle dosyaları sildim. telefon internet ayarlarını yükleyemiyor yardım

Rate this topic

Recommended Posts

Carrier Bundle türkcell ile ilgili dosyaları yanlışlıkla sildim. geri buldum yükledim ama yemedi yada bulduklarım dogru değildi. internet ayarları sürekli sıfırlanıyor. yani apn internet yazıyorum telefon aç kapa yapınca oradaki internet yazısı siliniyor.

türkcelli aradım telefonum interneti desteklemeyen model olarak gözüküyor. itunese baglıyorum carrier ile ilgili 1631 hatası veriyor. lütfen yardım edin.

4.3.3 SHSH KAYDIM yok. şuan alabilir miyim ? tek çare restore mi ? başka kurtuluş yokmu ? 30a yakın tweak var. sıfırla demekten çekiniyorum. başka sim kartta yok onu taksam felan gelir mi kendine ?

Evet şimdi shs alabilirsiniz bence sifirlamayi bir deneyin derim

tabi yinede karar sizin

Tabatalk olmasa gönderemezdim :)

Jailbreakli iphoneyi sıfırlarsanız,elmada kalma olasılığı yüksek.....İFAİTH ile shsh kaydı alabilir ,restore edebilirsiniz.

İFUNBOX ile programları yedekleyebilirsiniz....

Hiç olmadı ios5 yükleyin :)

Hocam tabiki mesaj sayısı ve rütbe olarak benden yüksek olduğunuz için bilgi ve tecrübeniz de eminim öyledir ama ben 4S te bir çok kez yaptım sifirlamayi hiç elmada kalmadı

Hocam tabiki mesaj sayısı ve rütbe olarak benden yüksek olduğunuz için bilgi ve tecrübeniz de eminim öyledir ama ben 4S te bir çok kez yaptım sifirlamayi hiç elmada kalmadı

Estağfirullah dostum...

Sadece olasılıkları sıraladım :)

dostum bende hazir dosya var foruma upload bilmiyorum mail adresini ver yollim

mediafire veya hot. linki ile link olusturup verebilirisniz

linki olusturduktan sonra mesaj yazdıgımız bölümde dünya seklinde olan ikona tıklayın linki

oraya yapıstırın

http://iphone-notes.de/ sanırım bu site apn yazılan yere internet yazıyo ? bu mu ? benim asıl derdim o internet yazan yazıyı sistemdeki dosyaya yazdıramamak. sistemde o dosya olmadıgı için yazılanı oraya yazamıyor. aç kapadan sonra siliniyor :(

en komiği ise şu :

Hattınızın takılı olduğu telefonun:

Markası : APPLE

Modeli : IPHONE4

Telefonunuzun desteklediği ayar bulunmamaktadır.