Jump to content

home tusunu bildirim sekmesine nasil ekleriz

Rate this topic

Recommended Posts

varsa bana süper olur bugün sordum home tuşu değişim ücreti 60TL istediler bana çok geldi..

uygun servis adresi bilen varsa yazabilirse sevinirim

Home tuşunun tam olarak sorunu nedir yazarmisiniz

kalibre etme yöntemi ile çözülür belki

Tabatalk olmasa gönderemezdim :)

Evet var bende coktan kullanıyorum cok güzel bir uygulama VSM arkadasıma cok teşekkür ederim

Bir sevdamız var onun için buradayız .

Ne demek kinks:) güle güle kullanın

Ben teşekkür ederim

madem var adı sanı yokmu yazmamışsınız ..

Bu mesajınız ne demek istediniz

anlamadım

Home tuşu ayarı için borsayı acın

kapat tuşuna basili tutun kapat

Yazısı çıkana kadar. yazı çıktıktan sonra tuşu bırakın home tuşuna basili tutun vazgeç yazısı gidene kadar iphone dan yazıyorum bu kadar yazabildim forumda ve youtube videolu anlatım vardır

Hocam sorunuzu tam olarak anlayamadım ama iOS5 yüklü ise cihazda ayarlar/genel/erisilebilirlik/assistivetouch var onu aktif edin yerde home tuşu gorevi görüyor

ilgin icin tesekkurler ama asissttouch cok rahatsiz edici devamli ekranda yer kapliyor asistin ios5 te yukardan assagiya dogru surukleyerek actigimiz bildirim penceresinde acilan bi tweak i felan varsa oyle birsey ariyorum. home tusina basa basa artik dagitti kendini

Bütün uygulamaları tek dokunmaya kapatmak için tweak var cydia weekillbackground adı insanelyi reposunda mevcut verdigim görüntüde ki vsm iphone 4s yazısına

Dokununca bütün uygulamalar kapanıyor başka aklıma birşey gelmiyor kardesim yinede bir sorun olursa yaz lütfen

58fca7be-16d3-cf2a.jpg

borsa uygulamasını bilmiyordum ben direk kapat yazısı çıkana kadar güç düğmesine basıp kalibre ediyordum

Borsa veya hava durumu kullanılıyor genelde bu işlem için

su an olarak tam anlamiyla istedigim seyi anlatamadim sanirim. Ama yardim icin ugrasan cevap veren her arkadasima cani gonulden tessekkur ederim. Yapmak istdigim ( eger tweak i var ise tabi) home tusunun vazifesini yapacak ve natification center da home tusu gibi gorev yapacak bi tweak. yani yukardan assagiya surukledigimde natificatin center cikacak oradaki tweak home vazifesi yapacak. ( cok dallandirdim mevzuyu simdiden ozur dilerim)

Kardes sen sanırım home tuşunun kullanımını azaltmak istiyorsun, activator kurup ordan kendine göre bir kısa yol atayabilirsin, genelde durum çubuğundan kısa yollar atanır ama mesela durum çubuğunun kaybolduğu uygulamalardan yada oyunlardan çıkmak için activatorden kısa yol olarak ekranı sallayi seçebilirsin, ben böyle yapıyorum ve bayadir home tuşunu unuttum:D

Tapatalk ile yapistirdim...

Kardes sen sanırım home tuşunun kullanımını azaltmak istiyorsun, activator kurup ordan kendine göre bir kısa yol atayabilirsin, genelde durum çubuğundan kısa yollar atanır ama mesela durum çubuğunun kaybolduğu uygulamalardan yada oyunlardan çıkmak için activatorden kısa yol olarak ekranı sallayi seçebilirsin, ben böyle yapıyorum ve bayadir home tuşunu unuttum:D

Tapatalk ile yapistirdim...

activator var ama sanirim senin dedigin yontemle yapacagim tesekkurler