Jump to content

Iphone heryone sms bedava yaptik koŞ koŞ yetiŞİn millet

Rate this topic

Recommended Posts

Hayır hocam ilk siz paylaşmadiniz başka forumlardada gördüm daha onceden ilk mesajimda link vermek istedim ama

Pc de değilim maalesef Visali yar

Nickli üyemiz paylaşmıştı arama yaparak bulabilirsiniz

Tabatalk olmasa gönderemezdim :)

iphone harici cihazlara gönderilebilirmu peki??

zaten ısın tadı burda ıphone uygulamasını ındırıyorsun butun cıhazlara gıder dırek sms olarak sahsen ben sabahdan berı cılkını cıkardım sanırım 25 sms den sonra gıtmıyor hemen UDID FAKER ı bulun ındırın onla bu vumverın udıd codunu degıstırdıgınızde artık ıstedıgınız kadar kullanıcı olusturun gonderın trcell ve vodafone sanıyesınde gıdıyo benden solemesı

zaten ısın tadı burda ıphone uygulamasını ındırıyorsun butun cıhazlara gıder dırek sms olarak sahsen ben sabahdan berı cılkını cıkardım sanırım 25 sms den sonra gıtmıyor hemen UDID FAKER ı bulun ındırın onla bu vumverın udıd codunu degıstırdıgınızde artık ıstedıgınız kadar kullanıcı olusturun gonderın trcell ve vodafone sanıyesınde gıdıyo benden solemesı

ooo çok güzel programdan bi numara seçtim 720 li felan peki o ne işe yarıyor ve bu UDID FAKER nerden indirebilirim?

30 günlük deneme süresi var daha sonra udid faker ile yeniden alınabilir belki 30 gün daha her defasında farklı numara alınıyor

valla ben hıc 30 gun fılan beklemıyorum 30 sms atıyorum accountumdan cıkıs yapıyorum udıd ıle yenı serıal yaptırıyorum ooopp bı daha kayıt edıyorum yenı no ıle yolla babam yolla mıllet cıldırdı nasıl oluyo dıye tek aksılık numaranız abd nosu seklınde karsı tarafa gıdıyo global lq nun balon gıbı patladıgı su gunlerde sıze lokum gıbı hedıye daha ne ıstıyonuz %100 anında sms lerınız gıdıyo karsı tarafa bekleme yok tık dıye ıstedıgın telefona gonder gıtsın

ooo çok güzel programdan bi numara seçtim 720 li felan peki o ne işe yarıyor ve bu UDID FAKER nerden indirebilirim?

yanı cok sms atacaksan sınır olmasın kardesım ben sabah aksam gondereyım dıyorsan udıd e ıhtıyacın var yooook ben az atarım ugrasamam kardesım dersen udıd e gerek yok uygulamayı ındır fotolara bak kullanıcı olustur gondermeye basla bu arada udıd ı ben cydıa dakı sinfuliphonerepo.com adresını sourceden ekle ordakı sınful da UDID FAKER ı bul ınstal de sonra sprıng yapınca ıphone u gır udıd programına ordan vumber ın kodunu degıstır sol altta orıgınal sag altta change var ordan degıstır dur mesaj hakkın bıtınce,ayrıca bu vumber herhangı bı aktıvasyon mesajı kodu fılan da ıstemıyor bılgılerı sallama doldurmanız tavsıye edılır bılgınıze

Yorumları okuyorumda arkadaşlar abartmış biraz ihtiyacınız olduğu zaman kullansanız ne olur diğer prolarda olduğu gibi bunuda gereksiz gereksiz kullanırsınız birkaç güne turkcell ve diğer operatörlerimiz fark edip engeller tarih tekerrürden ibarettir ben bunun gibi ne prolar gördüm.

Halbuki doğru düzgün ihtiyacınız oluğu zaman kullansanız operatörlere fark ettirmeseniz bu proların ömrü uzun olur uzun uzun kullanırız .

Turkcell hattına gitmiyor avea anında gidiyor bi kaç kez denedim

ayrıca ne başlıkta ne de açıklamada uygulama adı dışında her şey yazıyor biraz düzenlense iyi olur:confused:

Benım kendı hattım var Trcell zaten resımlerde de turkcelle denendıgı gorunuyor Turcell ve vodafone anında gıdıyor mılletı yanıltmayalım

benim de turkcell hattıma denedim gelmiyor avea hattıma anında geliyor yahu görende programı kendi yazdı üstünden sanacak ne bu heyecan ne bu böbürlenme ne bu savunma anlamış değilim senden günler önce zaten program tanıtıldı burada tamam sen mutlu ol he kardeş bütün hatlara gidiyor oldu mu şimdi kusura bakma milleti yanılttıgım için

daha önce link verildiğini hatırlıyorum bende,

o zamanda denemiştim, turkcell hatlara gitmemişti,

(203) alan kodlu olarak az önce tekrar indirdim üye oldum ve denedim, dün yeniden restore etmiştim cihazı çünkü,

iki telefona turkcell ve avea numarasına sms atmayı denedim, an itibariyle 7 dk oldu ama her iki hattada sms gelmedi,

bilginize sunarım

Not:

wifi üzerinden kullanılmakta olan Blip.me uygulamasını kullanmakyaım SMS atarken, gayet başarılı, hat ayırımı yada telefon ayrımı yaptığını görmedim, şahsi görüşüm olarak blip.me nin tek dezavantajı, karşı taraf SMS attığınızda aktif olabilmesi için ilk msj. olarak kendi linkini atması, bir kere aktif ettiniz mi, istediğiniz kadar SMS bedava, wifi üzerinden tabii...

Selamlar...

avea turkcell vodafone hepsine gönder tusuna bastiktan yaklasik 5 saniye sonra mesaj gidiyor bana verilen numara arandiginda direk program acilip kendine has zil sesiyle caliyor bence cok guzel fakat sadece arama yapamadim arama yapmiyor

your us cell/mobile number

buraya ne yazacaz anlamadım.

edit:720 li numarayı yazdım oldu galiba.

11 hanelı rakam sallayın gıtsın bu arada mısal baya kullandınız ve artık gıtmıyorsa udıd le vumber ın serıalını degıstırıp ıphone u resart edın sonra yenı kullanıcı olusturun bazı nolar kullanıldıgı ıcın bazı nolardan gıtmıyor degıstık state lerdekı noları deneyın halen aktıf calısıyor