Jump to content

uygulama yukleme

Rate this topic

Recommended Posts

sımdı telefonum ıphone4g aldıgım zaman bılgısayardan telefona kablo taktıktan sonra menu falan geldı ı tunes falan derken ondan sonrası hıcbırsey bılmıyorum tam bır bılgım yok anlıyacagın bu forumdan ındırdıgım pgramlar olsun oyunlar olsun masaustune gelıo ama ı tunese atamıyorum tabıkıde ordan da ıphoneye gıtmıyor sana zahmet kardesım oncelıkkle ne yapmamız lazım cydıa dersen oda telefonumun menusunde yoq ne yapmam lazım ılk once

baya okudum bır turlu yapamadım bana yardımcı bır arkadas olsaydı oncellıkle ılk basta ne yapmammız lazım

Programlari itunes'dan indirmediyseniz programlar crackli demektir. Programlara cift tiklayacaksiniz, itunesa gidecek programlar. ( itunesda applications bolumunde cikar) daha sonra telefona jailbreak yapacaksiniz

Cydiadan installous'u indireceksiniz

itunesdan istediklerinizi telefona atacaksiniz

Sent from my iPhone using Tapatalk

o_ \o_ \o/ <o/ <o> \o> \o/ Ooooh Macarenaa

Sımdı Darka kardesım benmı anlatamadım sızmı anlamadınız .bu forumdan ındırdıgım uygulamalar oyun veya programları masaustune gelıo itunese atamıyorum yada çift tıkladıgımda da gıtmıyor Itunese Itunese gıtmedıgı ıcınde atamıyorum telefona İtunese tekı uygulamaları rahatlıkça telefona atabılıyorum Sorun yok yane Benım sadece Sorunum ındırklerımın Itunese atamam o kadar oncelıkle ne yuklemeız gerekıyo bılgısayara yada ne bılem telefona atmamız gerekn ney bır yardımcı olursanız çok memnun olacam cıhazımda ıphone4 G

Sımdı Darka kardesım benmı anlatamadım sızmı anlamadınız .bu forumdan ındırdıgım uygulamalar oyun veya programları masaustune gelıo itunese atamıyorum yada çift tıkladıgımda da gıtmıyor Itunese Itunese gıtmedıgı ıcınde atamıyorum telefona İtunese tekı uygulamaları rahatlıkça telefona atabılıyorum Sorun yok yane Benım sadece Sorunum ındırklerımın Itunese atamam o kadar oncelıkle ne yuklemeız gerekıyo bılgısayara yada ne bılem telefona atmamız gerekn ney bır yardımcı olursanız çok memnun olacam cıhazımda ıphone4 G

itunes versiyonunuz kac ? Bir de itunes'u acin. Soldaki menuden uygulamalari bulundugu bolumu acin. Masaustundeki dosyayi oraya surukleyin

Sent from my iPhone using Tapatalk

o_ \o_ \o/ <o/ <o> \o> \o/ Ooooh Macarenaa

ı tunes son sorum kendı asıl sıtede yukledım Itunestekı bolumu actım uygulama bolumune gırdım ewet surukledım atıldı masaustune sımdı nasıl olacak

bu konu başlığını bi incele bakalım hangi ülke cevap yazarsın

http://www.iphoneyardim.net/onemli_basliklar/2481-iphone_un_hangi_ulke_hangi_operatorden_alindigini_ogrenmenin_yolu-57.html

Kardeş iphone da cydia yok demişsin, cydia yoksa telin jailbreakli değildir. itunes harici indirilen bir uygulamayı iphone'a atman için iphone'nun jailbreakli olması gerekir. Bunun başka bir yolu yoktur. iphone'nunun simkilitli veya simkilitsiz olma durumuna göre jailbreak yontemleri forumda mevcut, araştırırsan görebilirsin.