Jump to content

<<< LINE >>> ( WhatsApp'a kuvvetli bir altarnatif )

Rate this topic

Efebangkok

Recommended Posts

eriki.jpg

Japon bir sirket tarafindan gelistirilen ve uzakdoguda cok populer Turkiyde cok taninmayan fakat her gecengun kullaniclari tarafindan begenilip buyuyen ve japon yapmis abi, dedirten bir uygulama LINE

whatsapp benzeri bir mantikla calisiyor programi yukledikten sonra kayit icin telefon numaranizi yazarak gelen onaylama mesajiyla programi aktif

ediliyor (kayitta sorunlar olmuyor deyil ama kullandiginiz telefon hattindan dolayi gecikmeler olabilir )

kisi listenizdeki tum LINE kullanicilarini otamatik olarak listenize yukluyor buraya kadar hersey ayni gelelim farklarina

- LINE ID yani kullanici ismi secebiliyorsunuz ve istediginiz bir kisiyi listenize eklemek icin telefon numaranizi vermek zorunda kalmiyorsunuz

- Kullanici resmi ekleyebiliyorsunuz

- Sesli gorusme imkani ve mesajlasma

- QR Kodu ile istediginiz bir ortamda kolay kisi bilginizi paylasabiliyorsunuz ve programa entegre kod okuyucuyla kisi ekleyebiliyorsunuz (ornek olarak altta benim QR kodum )

img1140.png

- Resim paylasimi, emoloji+stickers+emoticons,gurup olusturma,arkaplan resmi vb cok ekstra ozelligi

- ve en onemlisi TAMAMEN UCRETSIZ..

App Store - LINE

benim LINE ID : efebangkok ekleyin ios iphone ipad hakkinda bilgi alis verisi yapabilecegimiz ve sohpet edebilecegimiz canli bir gurup olusturmak istiyorum tabi bu sadece sohbet ortami olacaktir yardim amacli mevcut forumumuz kullanilacaktir..

PC VERSIYONU CIKTI!!! (Windows & Mac OS)

programin pc versiyonunu bu linkten indirebilirsiniz LINE - Easy Simple Fast Messenger

programa giris icin iki yol var

Birincisi yol,cep telefonunuzdaki line programindan sirasiyla setting- email registration kismindan girip emailinizi tanitarak ve sifre olusturarak bilgisayara yuklediginiz line programindan login kismindan girebilirsiniz

Ikinci yol ise,bilgisayarinizdan kurmus oldugunuz line programini acip sirasiyla QRcode login kismini secip- update QRcode tusuna basip cikan kodu cep telefonuzdaki line programi icindeki QRcode okuyucusuna okutup login yapabilirsiniz (yani cep telefonunuz bir nevi sifre gorevi goruyor)

sonuc olarak yaptigim testte pc versiyonuda cep versiyonuna adapte olarak tum islemleri pc basindanda yapma imkani ve chatlesme imkani veriyor

ve diyer rakiplerinden bu ozelligiylede bayagi bi farkli kulvara geciyor (klavye kullanarak yazmak paha bicilemez :))

screenshot003bo.jpgscreenshot004va.jpg

screenshot001ym.jpg

102appleimg2053.png

img1139j.png 102appleimg2048.png

img1141.png img1143.png

img1181.png img1182.png

Edited by efebangkok

• Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic