Jump to content

Mobil İnternet Hızı

Rate this topic

i4xc9

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar benim iPhonu'm var ve Allah kısmet ederse martta iPad alacağım. Vodafone kullanıyorum ve telefondan mobil internet beni memnun etmiyor. Turkcel daha hızlı diye duydum doğru mudur yoksa uydurmaca mı?

Bunun dışında birkaç sorum daha olacak. Turkcell'den multivınn (cepte taşınan wi-fi kutusu) mu almalıyım yoksa iPad için sim kart alıp oradan mı girmeliyim? Hız farkı olur mu aralarında. wi-fi ile direk bağlantı arasında fark olabilir diye düşündüm. Multivınn alırsam iPhone için de iPad için internet almayacağım. 8GB ikisi için de yeter mi? Eğer iPad için sim alırsam 4GB internet yeter mi? iPhone için de 1GB yeterlİ midir? Sorulara cevap verirken bütçeyi de düşünürseniz sevinirim. MultiVınn daha ucuzu geliyor ama en önemlisi hız.

Şimdiden teşekkürler. Lütfen uzun deyip cevap vermemezlik yapmayın. Benim için çok önemli.

Merhaba...

Öncelikle şebekenin, mevcut bölgeye göre değişiklik gösterdiğini söylemek isterim. Size fiyat açısından uygun olanı seçebilirsiniz.

VINN ya da benzerini iPad de kullanamazsınız ancak 3G destekli bir iPad almanız lazım ve tabii sim kartlı olanından, verizon olmasın. Ancak iPhone 4 kullanıyorsunuz... 3G modeline bile ihtiyacınız yok. iPhone daki 3G bağlantıyı wifi ile dağıtabilir ve iPad de kullanabilirsiniz.

Saygılar...

Turkcell kullanıyorum. 3g hızından yana hiç sıkıntım olmadı.

3g ipad aldığımda , kendi numaramın eşkartını çıkarttım ancak hiç memnun kalmadım. Çünkü ikisinin aynı anda açık kalması mümkün olmuyor.

Benim tavsiyem , mantıklı bir internet paketi alın. ıphone da 3g kullanırken , gerektiğinde Miwi app ile ipad' e dağıtım yapın.

Bu şekilde kullanıyorum çok memnunum.Ayrıca daha da hesaplı

Ben 3G de Turkcell in lider oldugunu dusunuyorum. Ama iPhone un kendi paylaşım hızıyla MyWi nin paylaşım hızı arasında ne kadar fark olabilir ki? Benim iPhone 4 um yok ama arkadasim iPhone 4 unden bana yayın yaptıgında cok da yavas olmuyordu

Think different. Apple,1997

Turkcell kullanıyorum. 3g hızından yana hiç sıkıntım olmadı.

3g ipad aldığımda , kendi numaramın eşkartını çıkarttım ancak hiç memnun kalmadım. Çünkü ikisinin aynı anda açık kalması mümkün olmuyor.

Benim tavsiyem , mantıklı bir internet paketi alın. ıphone da 3g kullanırken , gerektiğinde Miwi app ile ipad' e dağıtım yapın.

Bu şekilde kullanıyorum çok memnunum.Ayrıca daha da hesaplı

Merhaba miwi app derken cydiadan mywi yi demek istediniz galiba çünkü cydiada öyle bişey yok eğer başka bir programsa adres veya tweak adı ile source unu verebilirmisin

TapatakliPhone unum dan geldi

Merhaba miwi app derken cydiadan mywi yi demek istediniz galiba çünkü cydiada öyle bişey yok eğer başka bir programsa adres veya tweak adı ile source unu verebilirmisin

TapatakliPhone unum dan geldi

Evet mywi dir o, yanliz bu crack yemeyen bir programdir,muadili olarak pdanet oneririm,bu 3g internetinizi dagitmaniza yani telefonunuzu modem olarak kullanmaniza yarar. Gorumda ayrintili anlatimi var.

Sent from my iPhone using Forum Runner