Jump to content

Bütün Herşey Silindi

Rate this topic

NypmhX

Recommended Posts

http://www.iphoneyardim.net/jailbrea...phone_3gs.html

Benim telefonum Jb li ve Unlock'tu,ben yanlışlıkla bunu yaptım.Yedeklemeden de geri yükleyince JB geri gelmedi,videolar,müzik,resim ve uygulamalar da geri gelmedi.Halbuki ben yedeklediğimde herşey vardı?Önemli herşeyimi kaybettim...

Ne yapmam lazım nolur yardım edin

Şimdi jb li iklen yüklemiş olduğum bütün uygulamalar gelmedi...Sadece yedeklemeden twitteri atabildi,ne oluyor ya??

Mesela sparta 2 yi yüklemeye çalıştım şimdi,sparta 2 yüklenemedi diyor.ne yapacağımı şaşırdım,elim ayağıma dolandı...

zaten versiyon yükseltiğinizde , telefon ilk haline döner. Yani jb geri gelmez.

Ama yükseltme işini İtunes tan yaptıysanız , otomatik back up almış olması gerekirdi.

Tabi daha önce jb telefonla indirdiklerinizi eşzamanlamanız (transfer purchase) yapmanız gerekirdi.

Yükseltme işleminden sonra kurulumu yaparken acaba yeni telefon seçeneğini işaretleyerekmi yükleme yaptınız?

bernac evet işaretledim.transfer purschase yapmadım ama.şimdi yenıden uygulamaları alabilmek için ne yapmam lazım?

Crackli uygulamalardan bahsediyorsan jb yapacaksın öncelikle, sonrada crackli uygulamaların ipa dosyaları pc de duruyosa iTunes ile atabilirsin telefonuna yoksa installous kurup indirebilirsin yada apptrackr.org adresine girip indirebilirsin. Panik yapacak bişey yok

Tapatalk ile yapistirdim...

Crackli uygulamalardan bahsediyorsan jb yapacaksın öncelikle, sonrada crackli uygulamaların ipa dosyaları pc de duruyosa iTunes ile atabilirsin telefonuna yoksa installous kurup indirebilirsin yada apptrackr.org adresine girip indirebilirsin. Panik yapacak bişey yok

İş ile ilgili dosyalar vardı,onları kurtardım.Rahatladım be :o

Evet ipa'lar duruyor bilgisayarda,ben şimdi ios 5.1 de kalıp jb yapmak istiyorum.Kolay bir yolunun anlatıldığı linki verebilir misiniz? (bu arada jb yapınca 5.1 kalacak değil mi,yoksa her sürüme ayrı jb mi oluyor?)

Neden custom firmware hazirlayarak guncelledin ki 5.01 e? Senin telefon zaten simkilitsiz degilmiydi

selam. arkadaşın sorusuna yakın benimde bir sorum var yeni konu açmadan buraya sormak istedim. telefonum sim kilitsiz iphone 4 şuan 5.0.1 jb li telefonum çok kasma yapmaya başladı restore yapmak istiyorum ama restore için fw dosyalarım bilgisayarımdan silinmiş jb çıktıgında indirmiştim. ios 5 veya ios 5.0.1 hangisini indirmem gerekli birde linkleride bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.

Restore edilmiş bir cihazda.

Once JB Yapılır

cydia.hackulo.us/ kaynağından Install0us yüklenir. Bununla beraber zaten AppSync de yüklenecektir.

iTunes'ta yedekli olan ipa dosyaları ya iTunes ile yada Install0us downloads dosyasına atılarak tek tek kurulur.

Ahanda programlar kurulu

Backup geri yüklendiğinde birtek, notlar, mail ayarları, kişiler, mesajlar, resimler geri gelir. Diğer herşeyin yeniden yüklenmesi gerekir.

Bu yazdıklarımın aslında hepsi forumda binlerce kez var. Ama herkes gibi siz de "armut piş ağzıma düş" mantalitesinde olduğunuz için konu açmışsınız. Ben de nasıl olduysa uzun uzun cevap yazdım.

Restore edilmiş bir cihazda.

Once JB Yapılır

cydia.hackulo.us/ kaynağından Install0us yüklenir. Bununla beraber zaten AppSync de yüklenecektir.

iTunes'ta yedekli olan ipa dosyaları ya iTunes ile yada Install0us downloads dosyasına atılarak tek tek kurulur.

Ahanda programlar kurulu

Backup geri yüklendiğinde birtek, notlar, mail ayarları, kişiler, mesajlar, resimler geri gelir. Diğer herşeyin yeniden yüklenmesi gerekir.

Bu yazdıklarımın aslında hepsi forumda binlerce kez var. Ama herkes gibi siz de "armut piş ağzıma düş" mantalitesinde olduğunuz için konu açmışsınız. Ben de nasıl olduysa uzun uzun cevap yazdım.

Haklısınız fakat herkes farklı birşey söyledi,ne yapacağımı şaşırdım.