Jump to content

İphone açılmıyor

Rate this topic

aybrka

Recommended Posts

Merhaba. Bugun biraz kestirmek için yattım iphoneum da yanımda duruyordu ancak uyandığımda telefonuma baktığımda kapalı olduğunu gördüm ve telefon açılmıyor. şarja bağladım şarjı mı bitmiştir diye o da değil şarjı da görmüyor. telefon uyandığımda yerde de değildi. düşüpte birşey oldu derdim öyle olsa. ne olmuş olabilir sizce? iphone 4 cihazım

Soruyu sor, cevabı al sonra git. Oh be kurtulduk bu dertten. Bu nasıl birşeydir, anlamak mümkün değil. Aynı durumla karşılaşacak insanların çözüm için bir alternatifleri olurdu be güzel arkadaşım.

Kaynayan çaydanın üstünemi koydunda açıldı, yoksa suya batırıp çıkardındamı açıldı. Yoksa duvaramı çarptın. Hey Allahım sen büyüksün.

Arkdaşım aynı sorun bende de vardı hatta 4 -5 konu açtım ve umutu kesmiştim sonra Rüyamda gördüm:) deneyeyim dedim ve açıldı.....

bunlara bak :

1) sarj kablosu

2)batarya

3)tel telefonu dinlendir :)

4)bunun home+power tuşuna basma gibi farklı şeyleride var ben bunları denedim açıldı

:confused:

Arkdaşım aynı sorun bende de vardı hatta 4 -5 konu açtım ve umutu kesmiştim sonra Rüyamda gördüm:) deneyeyim dedim ve açıldı.....

bunlara bak :

1) sarj kablosu

2)batarya

3)tel telefonu dinlendir :)

4)bunun home+power tuşuna basma gibi farklı şeyleride var ben bunları denedim açıldı

:confused:

Ya sabır.........

Onun sebebi sudur

Aynısı bana da oldu araştırdım buldum;

Telefon kot cebinde (vb.sıkışık bir yerde) olduğu zaman ya home tusu ya da güç tusu basili kalıyor cihaz kapat- vazgeç menüsü ve sonunda devri donüyor. Ve kendini güvenli moda atıyor

Çözümü;

10-12 saniye home+power tusu Ba basmak....

Sent from my iFon using T@p@+a!k

Onun sebebi sudur

Aynısı bana da oldu araştırdım buldum;

Telefon kot cebinde (vb.sıkışık bir yerde) olduğu zaman ya home tusu ya da güç tusu basili kalıyor cihaz kapat- vazgeç menüsü ve sonunda devri donüyor. Ve kendini güvenli moda atıyor

Çözümü;

10-12 saniye home+power tusu Ba basmak....

Tamam arkadaşım ne olur üstüme gelmeyin. Gelmeyin yawww. Çözdüm sorunumu Allah razı olsun.......

Tamam arkadaşım ne olur üstüme gelmeyin. Gelmeyin yawww. Çözdüm sorunumu Allah razı olsun.......

Doğru düzgün bir cevap gelmediği için bu sorunları baskaları da yaşayabilir diye nedenini ve çözümünü detaylı bir sekilde yazdım.

Konuyu sen açtın diye cevapların hepsinin senin için olduğunu söyleyemezsin. Bu kadar bencil olmayalım. Sorunu çözdüm diyip kenara atmak emeğe saygizsizliktir...

Doğru düzgün bir cevap gelmediği için bu sorunları baskaları da yaşayabilir diye nedenini ve çözümünü detaylı bir sekilde yazdım.

Konuyu sen açtın diye cevapların hepsinin senin için olduğunu söyleyemezsin. Bu kadar bencil olmayalım. Sorunu çözdüm diyip kenara atmak emeğe saygizsizliktir...

Aslinda konunun basinda arkadasimizda sizinle ayni firkirde oldugundan, tepki vermisti... Sizin mesajiniza yazdigi cevapta , konunun basindan beri gelen esprinin devami oldu.

Yani bencillik vs sozkonusu degil. Yanlis anlasilma olmasin paylasim icin tsk ederiz.emeginize tsk ederiz devamini bekleriz :)

---Send by Tapatak tak tak tak-