Jump to content

televizyona bağlama sorunu

Rate this topic


mali330

Recommended Posts

Mrb, yurt dışı iphone 3gs ios 5.0.1 jail break ve unlock yaptım. supported +4 ü yükledim daha sonra tvout tuner diye bi proğram yükledim AV cablosu ile televizyona bağlayıp istediğim gibi kullanıyordum fakat sonra vency proğramı ile iphone u bilgisayardan yönetmek için gerekli uygulamaları falan yükledim sonra sorun başladı. iphone tarafından desteklenmiyor diye uyarı vermeye geri yükleme yaptım restore yaptım yeniden yükledim bütün proğramları silip yinede olmadı artık televizyona bağlayamıyorum yardım ederseniz sevinirim şimdiden teşekkürler...

Link to comment
Share on other sites

selam kardeş..İnşallah sorununu en kısa zamanda çözersin Benim sorunumu ancak sen çözersin sanırım :) Turkcellden aldığım iphone 3gs telefonumdan ligtv paketimdeki maçları Lcd tv de izlemek istiyorum bana bu konuda yardımcı olabilirmisin?İlk aldığımda 4.3.5 sürümü vardı ben itunesden 5.0.1 güncelleme yaptım yalnız jailbreak yapmadım..baseband koruma shsh kaydı gibi şeyler yapılıyormus birde iPhone ile tv ara kablosunu nerden alacağım?bana detaylı bilgi verebilirmisin sana zahmet şimdiden teşekkürler..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.