Jump to content

iTools 2012 Beta 0216 Released

Rate this topic

alpaslankurt

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar beklenen iTools 2012 Beta 0216EN versiyonu çıktı hepimize hayırlı olsun link aşağıdadır

What’s New:

1. Add iTunes backup management.

2. Add Time of apps added into iTools app lib. Now can be sorted by time.

3. Optimize FileSystem.

4. Now the Folder can be removed properly from Favorite

5. Add Path to shortcut the location

6. Brand new Plist editor

7. Add tag color

8. Add shortcut key like F5 for refresh, Ctrl+D for export, Ctrl+S for save, Ctrl+Z for reversal.

9. Now music can be sorted by ID3 track No.

10. IOS 4.3.3 SMS restoring won’t create new dialog.

11. Optimize Picture loading speed.

12. Solved iTunes incompatible problem.

Google de çeviri yaptım yenilikler

Yenilikler:

1. ITunes yedekleme yönetimi ekleyin.

2. ITools app lib içine ilave uygulamalar Zaman ekleyin. Şimdi zaman sıralanabilir.

3. FileSystem optimize edin.

4. Şimdi Klasör Favori düzgün bir şekilde çıkarılabilir

5..Konuma kısayol yolu ekle

6. Yepyeni plist editörü

7. Etiket renk ekleyin

8. Iptali için kaydetme, Ctrl + Z için yenileme, ihracat için Ctrl + D, Ctrl + S için F5 gibi kısayol tuşu ekleyin.

9. Şimdi müzik ID3 parça No sıralaması edilebilir

10. Geri IOS 4.3.3 SMS yeni bir iletişim oluşturmak değildir.

11. Resim yükleme hızını optimize.

12. ITunes uyumsuz sorunu çözüldü.

http://itools.hk/tscms/index.php?a=download&name=iTools0216E.zip

Edited by alpaslankurt

Ya bu pro tel pc'ye bağlıyken her zaman sorunsuz görüyor harika ama iFunBox'ın yapıp da bunun yapamadığı önemli bazı şeyler var.

Cihaza Wallpaper atma(Evet var ama attığı her Wall için cihazdaki bir Wall'ı siliyor-Dikkat edin)

Fotoğraf ve Video alma(Evet var ama en son denediğimde cihazı restore etmekten başka çözüm bulamadım-Videoları görmüyor bile)

Port edilen .plist ve .string dosyalarının pc'de bozuk görüntülenmesi

Bunlar dışında o kadar harika ki,iFunBox görmüyor ama bu banamısın demiyor anında tanıyor,Wifi ile kısıtlı da olsa cihaz dosyalarını görmek de güzel.

Ya bu pro tel pc'ye bağlıyken her zaman sorunsuz görüyor harika ama iFunBox'ın yapıp da bunun yapamadığı önemli bazı şeyler var.

Cihaza Wallpaper atma(Evet var ama attığı her Wall için cihazdaki bir Wall'ı siliyor-Dikkat edin)

Fotoğraf ve Video alma(Evet var ama en son denediğimde cihazı restore etmekten başka çözüm bulamadım-Videoları görmüyor bile)

Port edilen .plist ve .string dosyalarının pc'de bozuk görüntülenmesi

Bunlar dışında o kadar harika ki,iFunBox görmüyor ama bu banamısın demiyor anında tanıyor,Wifi ile kısıtlı da olsa cihaz dosyalarını görmek de güzel.

ben şimdiye kadar bu saydıklarından hiç birisiyle karşılaşmadım gayet super sorunsuz kulanıyorum bana göre bir tek eksiği yedeklediğim sms leri geri yuklediğimde ne sms alıyorum nede sms gunderebiliyorum bir önceki surumde öyleydi ama bundan denemedim.

Sitelerin de hem İngilice hemde Çince olarak iki versiyon paketi var zaten.Ben önceki sürümde de İngilizce kullanıyordum.

son versiyonu aylardır çince idi önceki versiyon ingilizceydi yalnız şimdi baktım çince versiyonda SHSH alıyordu ingilizcede böyle birşey göremedim çok mühim değil ama aynı versiyon değil galiba

backup olayı güzel olmuş itunesdan farklı olarak mesajları hatta arama kaydını bile backup alıyor

ayrıca programları otomatik gruplara ayırma çalışsa süper olacak ama programda düzenleme yapmasına ragmen telefonda değişiklik olmadı bende sizde de öyle mi

ben şimdiye kadar bu saydıklarından hiç birisiyle karşılaşmadım gayet super sorunsuz kulanıyorum bana göre bir tek eksiği yedeklediğim sms leri geri yuklediğimde ne sms alıyorum nede sms gunderebiliyorum bir önceki surumde öyleydi ama bundan denemedim.

Bu söylediklerim %100 oluyor dikkat etmemişsinizdir..Ben kaç defa aynı şeyi yaşadım.Aksine ben sms olayında hiç hata görmedim sorunsuz yükleyor back-up'ı.