Jump to content

JunoWallet ve Bamboo Wallet: Uygulama Yükleyerek Gift Card Kazanma

Rate this topic

ibaltaci90

Recommended Posts

Merhabalar,

Arkadaşlar sizlere iki gün önce keşfettiğim iki uygulamadan bahsetmek istiyorum. Fakat ilk anlatımım olduğundan hatalarım için şimdiden özür dilerim.

Uygulamalarımızın linkleri:

JunoWallet Giftcards

Bamboo Wallet Giftcards

Uygulamaların amacı size çeşitli uygulamalar yükleterek çeşitli gift card hediyeleri vermek. Aşağıdaki resimde de göreceğiniz gibi birçok seçenek mevcut fakat bize en uygun olan tabii ki 10.00 USD değerindeki iTunes Gift Card.

img0187d.th.png

Okuduğum bir çok sitede uygulamayı kullanabilmemiz için US iTunes hesabına gereksinim duyulduğu yazıyordu. Henüz Gift Card hediyemi almadığım için bilmiyorum fakat muhtemelen hediyeyi kullanmak için gerekecek US iTunes hesabımız.

Neler yapmamız gerektiğine gelince;

İlk olarak verdiğim linkleri ya da AppStore'u kullanarak bu iki uygılamayı indiriyoruz.

100appleimg0189.th.png

Uygulamaları indirdikten sonra sadece birine üyelik yapmamız yeterli. Uygulamalarımız birbirlerini destekledikleri için birine üye olmamız halinde diğeri de tanıyor.

Burada dikkat etmemiz gereken konu Invate Code. Eğer üye olurken Invite Code girerseniz siz 0.25 USD Invite Code'un sahibi ise 0.50 USD kazanıyor. Benim Invite Code'um resimde de görüldüğü gibi XB454491

img0186p.th.png

Yani sadece uygulama indirerek değil üye olurken Invite Code girerek ve üye getirerek de kazanabiliyoruz.

Uygulama yükleyerek kazanmak ise bu iki uygulamada biraz farklı. Şimdi bunları anlatalım;

JunoWallet uygulamasının ana sayfası şu şekilde:

img0185g.th.png

Buradaki bizim kullancağımız en önemli kısımlar Rewards Per Install ve Rewards Per W3i kısımları. Earn Gifts kısmından bu bölümlere girerek yüklemememiz istenen uygulamalara tıklayarak AppStore'da ilgili programın sayfasına gidiyoruz. Buradan uygulamayı kuruyor ve altlarında yazan miktarların hesabımıza eklenmesini sağlıyoruz. Burada dikkat etmemiz gereken nokta ise her uygulamayı yükledikten sonra bir kere açmamız gerekiyor. Uygulamayı yükleyip JunoCredits'in yanındaki yenile kısmına basarak güncelleyebiliyoruz. Bu arada resimde gördüğünüz benim sadece iki günde kazandığım miktar :)

Bamboo Wallet uygulaması ise bu uygulamaya göre biraz daha karışık.

100appleimg0190.th.png

Burada asıl kazanacağımız bölüm ise Rewards Per Tapjoy kısmı. Buraya bastığımızda bizi safariye yönlendiriyor.İlk olarak bu siteye üye oluyoruz ve giriş yaptıktan sonra karşımıza şöyle bir sayfa çıkıyor.

100appleimg0192.th.png

Buraya girdiğimizde Iphone'umuzda bulunan uygulamalar çıkıyor karşımıza ve hangi uygulamaya ne kazanmak istiyorsak onu seçmemiz gerekiyor. İsterseniz diğer uygulamaları da seçebilirsiniz. (Mesela Zynga Poker' seçerseniz uygulama yüklediğinizde bu oyun için Chip kazanırsınız.) Ama eğer iTunes GiftCard istiyorsanız Earn Token'a basarak Bamboo Wallet'ı seçiyoruz. Burada puanlar Token olarak adlandırılıyor. Her token 0.01 USD değerinde. 1 token'dan 20 token'a kadar uygulama bulunabiliyor. Yine dikkat etmemiz gereken konu her uygulamayı yükledikten sonra bir kere açmak.

İki uygulama birbirini desteklediğinden ikisinden de kazandığınız miktarlar iki uygulamada da gözüküyor.

Şimdilik aklıma gelenler bu kadar arkadaşlar. Eğer yeni bir şey keşfedersem eklerim yine. Umarım faydalı bir anlatım olmuştur.

Teşekkürler.

tesekurler tanıtım ıcın ben aylardır kullanıyorum ve 80 dolar hesabıma yukledım anlatayım 10 dolarlık itunes aldıgında sana 24 saat sonra kod veriyor o kodu kopyala appstoreye gir us hesabınla en altta redeem var ona giriyorsun kodu yapıstır sag kosede redeem diyosun ve islem tamam arkadaslar ben cok memnunum bir suru program satın aldım ama o centleri toplamak cok zor

arkdaslar en sonunda $10.00'lik itunes gift card alabildim ama kullanamiyorum, 24 saatlik bir sayac cikti kilit var, 24 saat bekle oyle kullan diyor. hemen kullanabilmemin bir yolu yok mu? birde 24 saat bekleyen gift card'lar siliiyor diye biliyorum, beni zorla bekletiyor vermemek icin mi yapiyor?

Edited by iMstreg

• 5 months later...

ben bunu zamaninda epey kullanmistim yaklasik 1000 dolar yapmistim (udid fakerle filan) 20 dk da 20 dolar yapabiliyordum ama simdi guvenlik isini epey SIKILASTIRMISLAR birde junno wallet vardi sonra bambo mu ne oldu uzun zaman oldu kullanmiyorum

• 2 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...